Sista Flo

Sista Flo

dodano: 2014-04-29 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po przerwie, na zakończenie kwietnia wracamy z piętnastym Krótkim Strzałem, tradycyjnie mocarnie obsadzonym. Mamy w nim Kaiteu, Solara z TomBem oraz Białasa solo, Ensona z TrooMem, JodSena z Gedzem czy Golina dorzucającego swoją zwrotkę do płyty Eripe i Quebonafide... A to tylko mały procent tego, co znajdziecie poniżej.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-08-04 16:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 19)
"Kolaż" nie jest płytą, która mogłaby się u nas przyjąć. Mi-La i Sista Flo w teledysku do "Znaki szczególne" kserują The Pharcyde, a ta druga w dodatku rusza się jak małpa i wygląda jak Pezet z przerwą w zębach. Obie rapują jak ubogie krewne Quenn Latifah i Bahamadii. Na siłę wpychają instrumentale, byle tylko wydać tę płytę. Na domiar złego gościnnie wystąpił JasiekMBH.

A Baliński dalej swoje - to całkiem przyjemna EP-ka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-05-25 20:30 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 4)


Już w czerwcu będziemy mieli możliwość sprawdzenia, jak pod banderą labelu Tu Wolno Palić radzi sobie żeński duet Mi-La & Sista Flo. EP-kę "Kolaż" możecie już teraz zamawiać w tym miejscu, a my zachęcamy do sprawdzenia ciekawej video zapowiedzi tego wydawnictwa, w której głównymi bohaterami są Święty Mikołaj i Tedi Ted.