O.S.T.R

O.S.T.R

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-09-20 14:03 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

W sobotę na Stadionie Śląskim miał miejsce koncert "Historia Polskiego Hip-Hopu", gdzie orkiestra NOSPR pod batutą Jimka wykonała 3-godzinną podróż przez różne etapy polskiego rapu. Na scenie pojawiło się kilkudziesięciu raperów reprezentujących różne pokolenia, w tym osoby, które miały za sobą konflikty lub którym na co dzień muzycznie jest nie po drodze.

dodano: 2021-02-12 17:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W związku z obowiązującymi od 12 lutego nowymi wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania ośrodków kultury do 50% pojemności, pojawiła się możliwość organizowania kameralnych wydarzeń muzycznych. O.S.T.R. i Hades mają zaszczyt zaprosić na pierwszy w 2021 roku koncert.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-11-06 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Tede przygotowuje się właśnie do reedycji swojego drugiego solowego albumu "3H: Hajs Hajs Hajs". Jednym z producentów, którzy udzielili się na tej płycie, był O.S.T.R. A jeszcze wcześniej raperzy pracowali nad wspólnym projektem "TEOS", który nigdy nie doszedł do skutku. Wczoraj w Q&A dotyczącym reedycji, Tede opisał jak wyglądała praca z Ostrym przy wspólnej, nieopublikowanej płycie.

Tagi:
dodano: 2018-03-07 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dwa krążki mogą cieszyć się udaną premierą. Wydany 23 lutego album Ostrego "W drodze po szczęście" przekroczył 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, osiągając status Platynowej Płyty, natomiast "To Tu" od Kikiego zdobyło status Złotej Płyty na prawie trzy tygodnie przed premierą!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-11 12:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 4)

Nowy album Ostrego trafi do rąk fanów 23 lutego. Wczoraj, czyli w dziesiąty dzień lutego, Empik oraz Asfalt Records oznajmili, że limitowany nakład płyty został już wyczerpany. Z pozoru nie jest to jakiś oszałamiający news, przecież wielu innych raperów tak samo wyprzedaje predorderowy nakład jeszcze przed premierą krążka. Z tym, że w przypadku Adama, mamy tutaj do czynienia z wyprzedaniem preorderu w wysokości 15 000 sztuk, co daje nam Złoto praktycznie dwa tygodnie przed premierą!

Tagi:
dodano: 2017-04-13 17:41 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Dzisiejszy dzień z pewnością mogą zaliczyć do udanych osoby, które mają w planach spędzenie przełomu czerwca i lipca na gdyńskim Open'er Festival. Organizatorzy ujawnili kolejnych artystów tegorocznej edycji, wśród nich znaleźli się Tyler, The Creator i O.S.T.R! 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-12 18:30 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Nareszcie jest! Kuba Knap i Bonny Larmes prezentują słuchaczom swój najnowszy album "Bejłocz". Na projekt obu panów trzeba było trochę poczekać, ale niewątpliwie było warto. Gościnnie udzielili się O.S.T.R i Leh, a za produkcję w całości odpowiada Bonny Larmes.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-08 13:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 9)

Wczoraj odbyła się gala Bestsellery Empiku, podczas której zostały wręczone statuetki dla autorów najlepiej sprzedających się dzieł muzycznych i literackich w minionym roku w sklepach sieci Empik. W kategorii "Muzyka polska" wygrał O.S.T.R. Łódzki raper sprzedał więcej kopii albumów, niż współnominowani KęKę, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska i zespół Kult.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-07 23:28 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Łódzki raper nie po raz pierwszy zaskoczył swoich fanów. Na swoim facebookowym fanpage'u O.S.T.R poinformował, że we współpracy z telewizją MTV nagra akustyczną wersję swojego ostatniego albumu "Życie po śmierci". Tym samym będzie to wznowienie cyklu MTV Unplugged po 7 latach przerwy.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-04-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili kolejnych headlinerów tegorocznego festiwalu! Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią również O.S.T.R., Quebonafide oraz Miuosh. Dołączą oni tym samym do już potwierdzonych Tedego, Sokoła i Marysi Starosty, Hemp Gru, Te-Trisa oraz Mielzky’ego. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

kategorie:
dodano: 2014-04-24 11:07 przez: bigidea (komentarze: 0)
Rap Majówka 2014

OSTR, Jeru The Damaja (Brooklyn, NY), Bonson/Matek, TMK aka Piekielny, Rover oraz Planet ANM & EljotSounds wystąpią na Rap Majówce 2014 w Nowym Mieście Lubawskim w Genesis Bowling Club.

kategorie:
dodano: 2014-03-10 13:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Blood Brothers & Asfalt Records Prezentują:
O.S.T.R & Marco Polo
koncert promujący album "Kartagina"

za gramofonami: DJ Haem
Oficjalny support: Sarius, Zorak

Bilety w przedsprzedaży:
39 zł I pula ( wyprzedane )
44 zł II pula ( dostępne )


Musisz mieć ukończone 16 lat aby wejść na koncert.

Bilety już DOSTĘPNE w:
1) Biletomat.pl

dodano: 2013-08-18 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Chyba nie ma za bardzo co spierać się, że od dłuższego czasu Męskie Granie stało się jednym z tych polskich festiwali, które stoją na najwyższym poziomie artystycznym. Akredytację dostałem w ostatniej chwili, trochę w wyniku przypadku, ale wybór był prosty - zobaczyć Możdżera, Skalpel i Soykę albo ich nie zobaczyć. Fakt, że artyści na trasie wielokrotnie krzyżują swoje style, zapraszają na scenę gości i występują w różnych konfiguracjach był jak dodatkowa zachęta.

Obecność relacji na naszym, rapowym przecież w dużym stopniu, portalu uzasadnia m.in. fakt, że dyrektorem artystycznym oprócz Nosowskiej został O.S.T.R. Lepszym jest jednak to, że fani rapu, im starsi, tym bardziej otwarci na nowe rzeczy, wierzę, że wśród naszych czytelników również. To co warszawska publiczność zobaczyła na Męskim Graniu w 2013 roku, po raz pierwszy w Forcie Bema, bez wątpienia trzymało świetny poziom. Gdybyśmy chcieli pokazać zagranicznemu gościowi jak wygląda polska muzyka na światowym poziomie, spokojnie moglibyśmy 17 sierpnia zabrać go w okolice klubu bokserskiego warszawskiej Legii.

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-02-21 15:18 przez: Czikonda Events (komentarze: 1)

Czikonda Events oraz HipHopKoncert zapraszają na kolejny gruby melanż, który odbędzie się już 8 marca w Dzień Kobiet ( PIĄTEK) w najlepszym klubie w tym mieście, czyli Alibi. Tego dnia zagrają dla was :

LINEUP:

- O.S.T.R & HADES (HAOS) www.youtube.com/watch?v=8AvFEZpbnUk
- FABUŁA www.youtube.com/watch?v=0mm-5PZ2Ht4
www.facebook.com/fabulaprodukcje/info

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-01-11 18:00 przez: admin (komentarze: 1)
Asfalt co jakiś czas lubi rozpieszczać polskich kolekcjonerów płyt winylowych. Zrobi to ponownie w lutym, kiedy to pojawi się nowy wosk, tym razem 10'', a na nim rap duetu O.S.T.R & Joe Kickass.

Oprócz znanego już numeru "Copycats" zamieszczony będzie jego instrumental oraz dwa premierowe nagrania.