Tyler The Creator

Tyler The Creator

video
dodano: 2023-10-01 17:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 13)

Eem Triplin to dość wyjątkowy artysta hip-hopowy jak na swój wiek. W erze, gdy tak wiele w rapie promocji wszelkiego rodzaju używek, Eem otwarcie mówi, że nie pali, nie bierze żadnych narkotyków, a w swojej muzyce łączy pełne soulu melodie z mocną nowoczesną perkusją. Urodzony w roku 2001 w Pensylwanii, Eem zaczął robić wokół siebie szum kilka lat temu serią wrzucanych codziennie na YouTube'a bitów. Potem wziął się za rap i w ciągu paru lat dostał wyrazy uznania od takich tuzów jak Tyler, The Creator czy PnB Rock.

Ze zdolnym, charyzmatycznym i dysponującym sporym poczuciem humoru raperem i producentem pogadaliśmy po jego koncercie na tegorocznym CLOUT Festivalu. Eem opowiedział nam m.in. o tym, co zaczerpnął od Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego; zdradził, co powiedziałby swojemu idolowi Tylerowi, The Creatorowi; powspominał skromne początki i robienie bitów w czasach, gdy był zbyt spłukany, by obchodzić Święta Bożego Narodzenia; a także opisał swoją więź ze $NOT'em i wyjaśnił ideę stojącą za okładkami nowej EPki "Still Pretty".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-04-05 14:47 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

64. ceremonia rozdania nagród Grammy za nami. Statuetkę za Best Rap Album zdobył Tyler, The Creator i jego "CALL ME IF YOU GET LOST". Raper pokonał czterech innych nominowanych.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-19 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Fani Kanye Westa wiedzą, że nawet jeśli ujawnia on datę premiery nowego albumu to ten może się nawet nie ukazać. Tym razem coś jest na rzeczy - Yeezy został nagrany w studiu z Tylerem, The Creatorem, a oprócz tego do sieci wyciekły dane listening party nowego albumu artysty.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2021-07-06 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj okazało się, że „CALL ME IF YOU GET LOST” Tylera wylądowało na pierwszym miejscu list Billboardu z  liczbą 169 tys. sprzedanych kopii. Raper postanowił uczcić swój sukces, trollując DJ’a Khaleda. Szef marki Golf Wang udostępnił serię tweetów, która nawiązuje do sporu między nim, a DJ’em przy premierze ich ostatnich płyt.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-28 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Zgodnie z przewidywaniami Tyler na swoim nowym albumie wrócił do rapowej stylistyki. Podczas instagramowego live'a raper zdradził, kto zainspirował go do tego powrotu.

video
dodano: 2021-06-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do premiery nowego krążka Tylera zostały już tylko 2 dni, a raper serwuje kolejny singiel. Po mocno rapowym "LUMBERJACK" przyszła pora na "WUSYANAME" - miłosny numer, któremu bliżej do klimatów z "IGORA". Kawałek ponownie został opatrzony ad-libami DJ'a Dramy, co może wskazywać na to, że DJ będzie hostem całego projektu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-18 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tyler faktycznie wydaje nową płytę! Raper ujawnił tytuł, datę premiery i okładkę nowej płyty, która nawiązuje do debiutu ś.p. Ol' Dirty Bastarda.

kategorie: USA, Funk, Hip-Hop/Rap, News, R&B, Soul
dodano: 2021-06-15 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dużo wskazuje na to, że Tyler podtrzyma swoją tradycję wydawniczą, puszczając kolejny album dwa lata po poprzednim. Na kanale artysty pojawił się tajemniczy filmik, który sugeruje, że już niedługo powinniśmy spodziewać się nowości od rapera.

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-22 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tworzenie muzyki pod komercyjne projekty nie jest dla Tylera niczym nowym. Wcześniej raper i producent przygotowywał podkłady pod reklamę Mountain Dew czy animowany film "Grinch". Teraz Tyler zajął się reklamą Coca-Coli. Co ciekawe, na początku artysta był bliski odrzucenia oferty.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2019-12-25 14:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Na kanale YouTube artysty pojawiły się dwa nowe kawałki, które nie znalazły się na ostatecznej wersji jego albumu „IGOR”. 

dodano: 2019-12-06 19:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Orange Warsaw Festival rzuciło dziś line-upową bombę, której raczej nikt się nie spodziewał. Na imprezie zagrają autorzy "IGORA" i "So Much Fun", czyli jednych z najlepszych krążków tego roku oraz BROCKHAMPTON, "pierwszy hip-hopowy boysband".

video
dodano: 2019-10-25 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tyler kontynuuje promocję swojego świetnie przyjętego krążka kolejnym klipem. Tym razem wybór padł na numer "I THINK".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-10-12 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ostatnio Tyler jest bardzo aktywny medialnie, nedawno wypowiedział się m.in. na temat dissu Eminema na jego osobę. Tym razem w podcaście Ricka Rubina wyjaśnił, czemu większe znaczenie ma dla niego melodyczność utworu niż jego treść.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-10-07 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W najnowszym wywiadzie dla Guardiana, Tyler odniósł się do dissu Eminema, który padł w numerze "Fall" z albumu "Kamikaze". Były szef Odd Future stwierdził, że nie poczuł się nim dotknięty.

Strony