Tyler, The Creator trolluje DJ’a Khaleda po zdobyciu 1 miejsca Billboardu

Wczoraj okazało się, że „CALL ME IF YOU GET LOST” Tylera wylądowało na pierwszym miejscu list Billboardu z  liczbą 169 tys. sprzedanych kopii. Raper postanowił uczcić swój sukces, trollując DJ’a Khaleda. Szef marki Golf Wang udostępnił serię tweetów, która nawiązuje do sporu między nim, a DJ’em przy premierze ich ostatnich płyt.W 2019 roku przy porażce w walce między „IGOREM”, a „Father of Asad” o 1 miejsce na listach Billboardy, DJ Khaled nie mógł uznać wyższości kolegi z branży i nazwał muzykę rapera „tajemniczą”.

„Tworzę albumy, które możesz odpalić i faktycznie ich posłuchać. Prowadząc samochód, słyszysz je w aucie obok. Idziesz do fryzjera, słyszysz jak je grają. Włączasz radio i słyszysz tam moje piosenki. To jest właśnie najlepsza muzyka. To są albumy na których faktycznie słyszysz piosenki. A nie jakieś tajemnicze g*wno, którego nie jesteś w stanie zrozumieć.” - pisał DJ Khaled w 2019 roku w tweecie, który potem usunął.

Wtedy Tyler odniósł się do sprawy w jednym wywiadzie, w którym wytknął Khaledowi, że ten ma na albumach tuzy muzyki, które sprzedają płyty w miliardach kopii.

Teraz Tyler ponownie nawiązał do tej sytuacji wrzucając tweety, trollujące DJ’a Khaleda.

„Tajemnicza muzyka! Ha! Wow” - pisał ironicznie raper po ogłoszeniu nowych list Billboardu.

600V
Ale DJ khaled wcale takim dobrym DJ nie jest. Bardzo popularny to fakt.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>