Royce Da 5'9''

Royce Da 5'9''

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Premiery, R&B
dodano: 2022-08-13 22:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

No i mamy weekend, tradycyjnie zabieramy się zatem za podsumowanie najważniejszych premier tygodnia.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-03-09 16:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Byli członkowie kultowego składu Slaughterhouse postanowili nagrać wspólny album. Joell Ortiz i KXNG Crooked szykują "The Rise And Fall Of Slaughterhouse".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Royce da 5'9" - Cocaine (Official Video)

Mocno osobista i skłaniające do refleksji historia z "Book of Ryan" została dodatkowo podkręcona klipem...

video
dodano: 2016-06-30 18:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Royce da 5'9'', Pusha T i Rick Ross w jednym kawałku to mocne połączenie, a całą trójkę możemy zobaczyć w "Layers" - teledysku do tytułowego utworu z kwietniowej płyty reprezentanta Detroit. Co więcej, "Layers" nie jest ani pierwszym, ani ostatnim wydawnictwem, jakie otrzymają w tym roku fani Royce'a; premierę LP poprzedzało wydanie mixtape'u "Trust The Shooter", a drugim studyjnym krążkiem będzie "Book of Ryan".

wydarzenie
dodano: 2016-06-24 14:23 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Out4Fame Festival odbędzie się po raz trzeci od 29 do 31 lipca w niemieckim mieście Hünxe w pobliżu Bottrop, 60 kilometrów od Dusseldorfu. W tym roku organizatorzy nie oszczędzali budżetu na line-upie, dzięki czemu na Out4Fame zagrają m.in.: Rick Ross, Method Man i Redman, De La Soul oraz Slick Rick - występ będzie jego pierwszym koncertem w Europie od 26 lat. Jak sam mówi: "Czuję się uhonorowany zaproszeniem - tym, że będę mógł wystąpić na scenie festiwalu i będę mógł poczuć kulturę hip-hop w Niemczech".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 17:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Szósty numer jedynego rapowego magazynu w Polsce jest już dostępny w preorderze. Letnie wydanie VAIB w sklepach stacjonarnych oraz internetowych od 1 lipca, a w nim m.in. Peja, Royce da 5'9'', Noon, The Returners oraz Iza Lach. Redakcja przygotowała również limitowane wydanie liczące 500 sztuk, do którego dodawany jest plakat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Według wielu Slaughterhouse i Black Hippy to na ten moment dwa najmocniejsze rapowe kolektywy. Co stałoby się gdybyśmy połączyli je w całość? Okazuje się, że w planach jest wspólny numer Slaughterów z Kendrickiem i spółką, w kontekście całości padły także ksywki Eminema i Just Blaze'a!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-23 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Shady XV" (tutaj nasza recenzja) czyli kompilacja przygotowana na 15-lecie Shady Records kryje parę ciekawych kooperacji - jest nią na pewno detroitowski home-anthem, w którym krzyżują się zarówno różne pokolenia jak i różne klimaty a obok siebie nawijają Eminem, Royce, Danny Brown czy Big Sean. Teraz numer doczekał się klipu.

Przypomnijmy, że swój oficjalny remix rzucili również jakiś czas temu inni MC z Detroit - m.in. Guilty Simpson, Black Milk, Trick Trick czy Boldy James.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-25 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

Dziewiąty grudnia jest dniem, na który z wywieszonym jęzorem czekają co bardziej przywiązani do tradycyjnego brzmienia fani hip-hopu na całym świecie. To właśnie wtedy odbędzie się premiera wspólnego albumu DJ'a Premiera i Royce'a Da 5'9''. Działający pod nazwą PRhyme duet podzielił się już ze słuchaczami teledyskiem do podsycającego apetyty "U Looz", teraz przyszedł czas na okładkę i oficjalną tracklistę. A na niej m.in. Common, Killer Mike czy ScHoolboy Q. Po szczegóły zapraszam poniżej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-10-24 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

Wspólny album DJ'a Premiera, jednego z najznakomitszych producentów rapowych wszechczasów, słowem: żywej legendy, i Royce'a Da 5'9'', rapera mogącego stanąć w szranki z najlepszymi emcees na świecie, a do tego gościnne zwrotki tuzów pokroju Commona, Ab-Soula, ScHoolboya Q czy Jaya Electronica - czy to może się nie udać? Odpowiedź na to pytanie poznamy niebawem (dokładnie - 9 grudnia), a póki co sprawdźcie teledysk do promującego krążek "U Looz", w którym to Royce rzuca linijkami typu: "As far as me, I'm still caught up in all the gun shit/ still callin my bullets Expendables/ because it's hard to believe I can fit all of them boys in one clip", a Premier zdaje się wracać do formy. Koniecznie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Profile
dodano: 2010-09-14 11:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 9)
Mam nadzieję, że każdy z czytelników wie, czym jest Slaughterhouse. Jeśli jednak urodziliście się wczoraj, informuję, że to supergrupa złożona czterech mistrzów mikrofonu z różnych stron Stanów Zjednoczonych. Royce Da 5'9'', Crooked I, Joe Budden i Joell Ortiz rok temu wydali fantastyczny self-titled album, a od tego czasu pracują nad nowym. Ma on wyjść w słynnym Shady Records.