Joe Budden

Joe Budden

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-10-09 16:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Ostro na linii Drake - Joe Budden. Drizzy odniósł się w mocnych słowach do ostatniej krytyki ze strony byłego członka Slaughterhouse.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-03-09 16:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Byli członkowie kultowego składu Slaughterhouse postanowili nagrać wspólny album. Joell Ortiz i KXNG Crooked szykują "The Rise And Fall Of Slaughterhouse".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-10-15 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy na amerykanskim podwórku tym razem na swój warsztat wziął Logica i jego najnowszy występ gościnny u Frencha Montany.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 20:00 przez: Adrian Felis (komentarze: 11)

Joe Budden, znany ze swoich kontrowersyjnych opinii, znowu stał się celem ataków, tym razem ze strony Eminema. Lider Shady Records opublikował wyczekiwany przez fanów remiks utworu "Chloraseptic" z gościnnym udziałem 2 Chainza, który tuż po premierze "Revival" publicznie skomentował brak nagranej przez siebie zwrotki. W tekście kawałka, Eminem odniósł się do krytycznych ocen i negatywnych komentarzy, słowami: "Not as raw as I was, Walk On Water sucks, Bitch suck my dick, ya'll saw the tracklist And had a fit before you heard it so you formed your verdict".

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie komunikat ze strony członka D12, Bizarre'a, który twierdzi, że linijki skierowane są do Joe Buddena, członka supergrupy hip-hopowej Slaughterhouse, pozostającej pod skrzydłami Shady Records...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-15 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Kilka dni temu w sieci zrobiło się głośno o wersie Quavo „If a nigga hatin’ call him Joe Budden”, który miał pojawić się na nadchodzącym singlu „Ice Tray”. Początkowo wydawało się, że raperzy będą atakować jedynie Joe Buddena, jednak teraz okazuje się, iż oberwie się całej ekipie „Everyday Struggle”.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-04 18:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Kilka miesięcy temu, podczas gali BET Awards, doszło do ostrego spięcia na linii Joe Budden - Migos. W najnowszym wywiadzie dla Viceland, raper podzielił się wrażeniami z rozmowy z Migos.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-08-04 01:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 24)

Taką informacją podzielił się w środowej audycji Ebro, gospodarz programu "Ebro in the Morning" nadawanego w radiu Hot 97. "Powiedziałem Drake'owi, że słyszałem plotki o Eminemie szykującym się do dorwania go. Drake zaśmiał się i powiedział: <To się nie stanie. Nigdy by tego nie zrobił. A gdyby zrobił, też miałbym coś dla niego>" - mówi Ebro o swojej prywatnej rozmowie z Drizzym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-24 15:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Podczas gdy "No Shopping" nie jest według Frencha Montany odpowiedzią Drake'a na kolejne ataki Joe Buddena, ten nie przestaje dissować Kanadyjczyka. Po "Making A Murderer (Pt. 1)", "Wake" i "Afraid" Budden wypuszcza czwarty kawałek uderzający w jego przeciwnika. Dlaczego? "Just Because".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-17 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Joe Budden czekał 2 tygodnie na reakcję Drake'a na kawałek "Making A Murderer (Pt. 1)", a następnie na drugi diss wymierzony w Kanadyjczyka, "Wake". Wraz z premierą "No Shopping" - singla Frencha Montany z nadchodzącej płyty, w którym gościnnie pojawia się Drake atakujący członka Slaughterhouse - następuje kontynuacja beefu. Tego samego dnia Budden wypuścił swoją odpowiedź.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-06 20:07 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Niecały tydzień minął, odkąd Joe Budden wypuścił pierwszy diss skierowany przeciwko Drake'owi - wciąż nie ma odpowiedzi na "Making A Murderer (Pt. 1)". Budden, nie zamierzając czekać, publikuje utwór kontynuujący ten beef zatytułowany "Wake". Obraca przeciwko autorowi "Views" jego własne słowa, symbole, a nawet okładkę wykorzystaną wcześniej na potrzeby dissu "Back To Back" Drake'a.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-01 16:32 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Od kilku tygodni plotkowano na temat tego, co teraz stało się faktem - Joe Budden w trwającym ponad 6 minut kawałku "Making A Murderer (Pt. 1)" dissuje Drake'a. Przy okazji obrywa również Meek Mill. Trzy dosadne zwrotki utworu, którego producentem jest araabMUZIK, są prawdopodobnie pierwszym ciosem tej walki.

kategorie: Audio, News, R&B, Soul
dodano: 2015-02-22 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Novel to niezwykle utalentowany wokalista/okazjonalnie raper, którego kojarzyć możecie chociażby ze ścisłej współpracy z Joellem Ortizem ("Call Me", wspólny mixtape "Defying The Predictable") czy gościnnych występów u Slaughterhouse. Jakiś czas temu sześciokrotnie nominowany do Grammy artysta z Atlanty wypuścił swój najnowszy darmowy album.

Na "Mood Indigo" znajdziemy 12 oryginalnych utworów, osadzonych w klimacie subtelnego, klimatycznego soulu/r&b, a gościnnie na mikrofonie pojawiają się m.in. Lecrae, Joe Budden czy Crooked I.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Według wielu Slaughterhouse i Black Hippy to na ten moment dwa najmocniejsze rapowe kolektywy. Co stałoby się gdybyśmy połączyli je w całość? Okazuje się, że w planach jest wspólny numer Slaughterów z Kendrickiem i spółką, w kontekście całości padły także ksywki Eminema i Just Blaze'a!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-11-10 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Bardzo ciekawa premiera napływa do nas z Chicago. Undergroundowy producent A-Villa przy wsparciu labelu Closed Sessions wypuścił swój materiał "Carry On Tradition". 16 numerów, około 40 gości, ponad godzina solidnego rapu.

Tytuł debiutanckiego krążka A-Villa zaczerpnięty został z linijki AZ z numeru "Life's a Bitch". "Carry On Tradition" to również pierwszy singiel tego materiału. Odzwierciedla on klimat całej płyty. W numerze tym usłyszymy Mikkey Halsteda i Big Pooha, którego Villa był wielkim fanem za czasów Little Brother.

Ten materiał to spełnienie marzeń dla chicagowskiego beatmakera. Pracował nad nim ponad trzy lata, w chwilach wolnych od pracy w banku i wychowywaniem córeczki. Udało mu się zebrać pokaźne grono wyśmienitych MC's. Są tu takie tuzy jak Lil Fame, Cormega, Ras Kass, Noreaga, Kool G Rap, Inspectah Deck, Sean Price, AZ czy Havoc. Są też reprezentanci nieco młodszej generacji: Fashawn, Skyzoo, Elzhi, Freddie Gibbs, Termanology czy Rapsody.

Jak sam ocenia A-Villa "Carry On Tradition" to dzieło jego życia i nie sądzi żeby udało mu się jeszcze zrobić podobny materiał. Cieszmy się więc tym bardziej bo naprawdę jest czym!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-30 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Niektóre rzeczy nie zmieniają się nigdy i jedną z nich są umiejętności Joe Buddena! Własnie otrzymaliśmy od niego najnowszy numer "Vietnam" nagrany wraz z Ransomem. Za produkcje numeru odpowiada DJ Pain 1. Mam nadzieje, że utwór zwiastuje jakiś większy projekt od Buddena. Track dostępny do odsłuchu i pobrania za darmo, poniżej.

Strony