Joell Ortiz

Joell Ortiz

dodano: 2022-03-13 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy koniec tygodnia, czas zatem na najważniejsze premiery mijających siedmiu dni. Dostaliśmy prawdziwy zalew interesujących płyt.

kategorie:
dodano: 2022-03-12 18:50 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Crookeda i Ortiza mający wyjaśnić, co stało się ze Slaughterhouse i dlaczego nie dostaniemy kolejnej płyty supergrupy.

Stream:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-03-09 16:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Byli członkowie kultowego składu Slaughterhouse postanowili nagrać wspólny album. Joell Ortiz i KXNG Crooked szykują "The Rise And Fall Of Slaughterhouse".

dodano: 2021-11-13 19:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Mamy weekend, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-10-14 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Joell Ortiz niby jest, a jakby go nie było. Nowojorczyk prowadzi aktywnie karierę solową, w zeszłym roku zaliczył zwrotkę np. na "Music To Be Murdered By" Eminema czy na "Genius Of Rap" Kool G Rapa, ale ma się wrażenie, że stoi gdzieś z boku sceny i po prostu robi swoje. Teraz będzie miał szansę przypomnieć o sobie nieco konkretniej, bo zbliża się premiera jego nowego krążka.

kategorie:
dodano: 2021-10-13 22:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Joell Ortiz niby jest, a jakby go nie było. Nowojorczyk prowadzi aktywnie karierę solową, w zeszłym roku zaliczył zwrotkę np. na "Music To Be Murdered By" Eminema czy na "Genius Of Rap" Kool G Rapa, ale ma się wrażenie, że stoi gdzieś z boku sceny i po prostu robi swoje. Teraz będzie miał szansę przypomnieć o sobie nieco konkretniej, bo zbliża się premiera jego nowego krążka.

kategorie:
dodano: 2020-07-18 11:28 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Wspólne EP dwóch filarów super-grupy Slaughterhouse. Jedno jest pewne - możemy spodziewać się naprawdę mocnych i trafnych linijek.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

  1. H.A.R.D. ft. MRK SX
  2. Get Ya Money
  3. Caddy Bump (LBC)
  4. Catchin' Bodies
  5. Lose My Mind ft. Blakk Soul
  6. Wolves (BKLYN)
  7. Lovely
  8. Memorial Day
kategorie:
dodano: 2020-01-16 17:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Szerszej publice znany głównie z bycia członkiem Slaughterhouse, Joell Ortiz wydał właśnie swój dziesiąty już solowy album. Gościnnie: Big K.R.I.T. oraz Blakk Soul.

 

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Joell Ortiz łączy siły z kultowym nowojorskim producentem Salaamem Remi, serwując nam nowe EP.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Apollo Brown & Joell Ortiz - Grace Of God (Official Music Video)

Joell Ortiz to jeden z tych MC, którzy nie zwykli zawodzić a Apollo Brown wie jak wyciskać z raperów najlepsze na wspólnych projektach. Efektem pracy tego duetu jest wydana niedawno "Mona Lisa", o której pisaliśmy Wam w dziale Premier Płytowych, teraz dostajemy za to mocno zaangażowany klip do "Grace of God".

kategorie:
dodano: 2018-09-29 01:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z najlepszych producentów na niezależnej scenie łączy siły w kolejny duet, tym razem z członkiem Slaughterhouse a wszystko pod szyldem Mello Music Group - czy to może się nie udać?

dodano: 2016-03-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Joell Ortiz to w moim odczuciu wciąż jeden z bardziej niedocenianych i pomijanych MC na scenie - świetne skillsy, pazur, charyzma (nieprzypadkowo wszedł w skład Slaughterhouse), a jednak jego solowe projekty nie zyskują odpowiedniej uwagi. Teraz po cichu pojawił się kolejny album zatytułowany po prostu "That's Hip Hop", gdzie gospodarza wspierają M.O.P. czy Kool G. Rap.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-22 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Joell Ortiz, jedna z niezniszczalnych głów potężnej hydry o sugestywnej nazwie Slaughterhouse zasila swoim wydawnictwem wspaniały muzycznie i obfity w rapowe albumy rok 2015. Wygodne kapcie Joeya niechybnie musiały trafić do szuflady, aby ustąpić miejsca mroczniejszej stronie rapera z Brooklynu przedstawionej na albumie pt. „Human”. Robotę producencką w całości wykonał niezawodny !llmind, który połączył mainstreamowy trap z klasyką, pozostawiając za sobą wyjącą z zazdrości konkurencję.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Według wielu Slaughterhouse i Black Hippy to na ten moment dwa najmocniejsze rapowe kolektywy. Co stałoby się gdybyśmy połączyli je w całość? Okazuje się, że w planach jest wspólny numer Slaughterów z Kendrickiem i spółką, w kontekście całości padły także ksywki Eminema i Just Blaze'a!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-01-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Joell Ortiz to mój ulubiony członek superkolektywu Slaughterhouse, jego karierę śledzę od startu i gdyby nie połączenie sił z Royce'em, Crookedem i Buddenem... to trzeba by przyznać, że spory z niego pechowiec. Precyzując - solowa kariera Ortiza rozwija i układa się dużo gorzej, niż wskazywałby na to potencjał oraz przewidywania.

Po wydaniu debiutu w Koch Records okrzyknięty był kolejną nadzieją Nowego Jorku (czy wręcz typowany na następcę Big Puna!), na mixtape'ach rozpędzał się coraz bardziej a świetny singiel "Call me" z Novelem robił wielki apetyt na drugi album. Co było dalej? Zamieszanie z wytwórnią, duża obsuwa i wydanie "Free Agent" w momencie, gdy każdy zdążył już o nim zapomnieć. "House Slippers" również ukazuje się po cichu, bez większej promocji, do tego zilustrowane okładką... sami widzicie jaką. Jak ma się poziom trzeciego oficjalnego albumu członka Slaughterhouse do jego umiejętności i potencjału?

Strony