Locksmith

Locksmith

dodano: 2024-03-17 19:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy niedzielę, więc to dobry czas na podsumowanie najważniejszych premier, jakie pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Jest ich całkiem sporo.

kategorie:
dodano: 2024-03-17 13:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Locksmitha.

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-07 13:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z najlepszych tekściarzy w Kalifornii znów atakuje albumem. "Taki krążek chciałem nagrać od dawna, ale nie wiedziałem jak. Chciałem opowiedzieć o wszystkich przejściach jakie moja rodzina miała w Ameryce - mój ojciec imigrant z Iranu i moja matka czarna kobieta z Południa, wychowujący młodego chłopaka w Kalifornii oraz to jak ukształtowało to moje spojrzenie na świat. Na płycie pojawia się nawet mój tata!" - mówi Locksmith.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2016-05-12 22:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już jutro w warszawskim Palladium wystapi reprezentujący Pittsburgh raper i producent Mac Miller. Z tej okazji chcieliśmy przypomnieć wam numer Maca, który mógł umknąć uwadze słuchaczy Larry'ego Fishermana, gdyż nie znalazł się na żadnym jego oficjalnym, solowym projekcie, a na drugim albumie producenckim naszego Artysty Tygodnia, Ski Beatza.

Sequel do "24-godzinnej Szkoły Karate", a mianowicie, "24-Hour Karate School Presents Twilight", ujrzał światło dzienne w 2012 roku, a na trackliście oprócz stałych współpracowników współautora debiutu Jay-Z, takich jak Curren$y, Murs czy Smoke DZA, znalazł się też właśnie jutrzejszy gwóźdź wieczoru, który nawinął pod elektroniczne, hipnotyzujące "Time Goes".

dodano: 2015-12-05 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 27)

Minęło kilkanaście lat od kiedy West Coast rap zszedł z piedestału jaki zajmował do drugiej połowy lat 90-tych. Wymykający się z rąk konflikt East/West zakończony morderstwami Tupaca Shakur'a oraz Biggie Smalls'a i gwałtowny upadek wytwórni Death Row Records sprawiły, że przemysł muzyczny zaczął się odwracać plecami od kalifornijskiego gangsta rapu, który popadł wraz ze swoimi reprezentantami w niełaskę na wiele lat. Tendencja ta utrzymywała się również przez większą część ubiegłej dekady, kiedy to większość raperów z zachodniego wybrzeża zmuszona była wydawać swoje nowe projekty własnym sumptem i praktycznie nikt z wyjątkiem Game'a nie liznął fejmu na mainstream'owym poziomie...

dodano: 2015-04-11 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Wczoraj prezentowaliśmy wam sam numer, dziś mamy już do sprawdzenia teledysk. Jak wspominałem, singiel promuje nadchodzący projekt który pojawi się na rynku jeszcze w tym roku oraz trwającą aktualnie trasę Rapture World Tour, w której uczestniczą Zion !, Locksmith i Los Raskas.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-09 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Weterani sceny Bay Area - ekipa Zion I, oraz jeden z najciekawszych zawodników Oakland ostatniego dziesięciolecia - Locksmith, biorąc udział we wspólnej trasie Rapture Tour jaka trwa obecnie po Stanach postanowili nawiązać bliższą współpracę, której efektem jest singiel "Culture Freedom" wyprodukowany przez Aagee. Kawałek zapowiada wspólny projekt mający się ukazać jeszcze w tym roku… numer można sprawdzić w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy Wam o "Slow Motion", czyli nowym EP od Jarrena Bentona, członka Funk Volume i ubiegłorocznego Freshmana XXL'a. Teraz dostajemy mocno obsadzone i ciekawie zrealizowane video do osobistego "Killin My Soul".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-29 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Fly Commons - Nothing New ft. Clyde Carson, Locksmith (Prod. by Fly Commons)

Dwóch moich ulubionych reprezentantów Bay Area z ubiegłej dekady łączy swoje siły we wspólnym kawałku "Nothing New", promującym nadchodzący album producencki Fly Commonsa. Płyta "Greyscale" ukaże się na rynku 16 grudnia a oprócz Locksmitha i Clyde Carsona pojawi się na niej m.in. Traxamillion. Brzmi ciekawie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-02 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Powiem szczerze, że jestem niezwykle ciekaw jak będzie brzmiał "The Green Box" - nadchodzący wielkimi krokami album pochodzącego z Bay Area Locksmitha. Lock jest obecny na undergroundowej scenie od wielu lat (co zresztą słychać po tym jak wyrobiony jest jego styl), ale ostatnie miesiące wzbudziły większe zainteresowanie raperem w ogólnoamerykańskich mediach. Czy będzie to zwrot w długiej drodze MC z Zachodniego Wybrzeża dowiemy się z czasem, tymczasem mamy możliwość stestować jeden z numerów z materiału - wyprodukowany przez 9th Wondera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-06 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Jeden z moich ulubionych raperów z Bay Area - Locksmith, przygotowuje właśnie swój nowy materiał. Street album pt. "The Green Box" będzie dostępny od 7 Maja na oficjalnej stronie artysty - Iamlock.com a ja zapraszam do sprawdzenia najnowszego numeru z tej produkcji, czyli "Bear With Me", który wyprodukował Mike TopNoch.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-13 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Locksmith - "Livin Loaded" feat. Olamide Faison (prod. by Brandun DeShay)

Locksmith sprawiał na mnie zawsze wrażenie gościa, który potrafi za mikrofonem zrobić prawie wszystko, ale z jego materiałami bywało różnie. Tym razem Lock ma ewidentnie apetyt przyspieszyć tempo rozwoju swojej kariery. Na bicie brandUna DeShay'a pokazuje pełny zakres swoich możliwości siekając bit znakomitymi linijkami z pełną swobodą. Teledysk promuje zbliżający się projekt "The Green Box".

dodano: 2011-09-27 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)


Locksmith to MC z Bay Area, którego pod swoje skrzydła wziął E-A-Ski, tym ciekawszy jest fakt, że jego nowy numer wyprodukował inny Ski... Ski Beatz. Kilometry dzielące dwa wybrzeża nie stanęły na przeszkodzie w zrobieniu naprawdę konkretnego numeru. Przypomnijmy też, że Locksmith pojawił się na "24 Hour Karate School Pt. 2", a numer "Breaking Point", który u mnie leci już chyba piętnasty raz to bonus track na jego albumie zatytułowanym "I'm Lock". Cały album (wyprodukowany przez obu wspomnianych wyjadaczy i Lefta) możecie pobrać na www.iamlock.com zupełnie za friko. Ogień!