Hopsin

Hopsin

video
dodano: 2021-05-18 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"BE11A CIAO" to nowy numer Hopsina, któremu towarzyszy charakterystyczny klip nawiązujący klimatem do hitowego, hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Raper i jego ekipa przebierają się w nim w charakterystyczne, czerwone stroje, w które ubrani byli bohaterowie serialu, a sam numer sampluje jego ścieżkę dźwiękową.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-24 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hopsin przed weekendem podzielił się na swoim kanale ciekawym filmikiem, w którym opowiedział fanom o swojej depresji i idącej za nią terapii, przeprowadzce do Tajlandii i muzyce, którą będzie z czasem publikował. Wczoraj natomiast raper wydał pierwszy numer po 7-miesięcznej przerwie. 

Tagi:
dodano: 2020-03-28 14:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Stormzy podczas koncertu na festiwalu w Glastonbury

Pandemia zmusiła nas do siedzenia w domach. W tych nieprzyjemnych okolicznościach, jedni nadrabiają zaległości na Netfliksie, inni sięgają po książki, kolejni wysłuchują albumów, z którymi nie mieli okazji zapoznać się wcześniej. Nie wszyscy jednak lubią siedzieć w domach lub nadrobili wszystko, co chcieli. W takim wypadku mogą wybrać się na koncert. Wystarczy bujna wyobraźnia i Internet.

dodano: 2018-03-25 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już jutro w Warszawie wystąpi Hopsin, którego supportować będzie Eripe. Bilety na ten koncert kupować możecie tutaj a jeśli chcecie wygrać wstęp to łapcie nasz konkurs!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-22 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Najbliższe dni dla fanów zagranicznego rapu mieszkających w Warszawie będą naprawdę intensywne i mogą przyprawić o ból głowy. Konkretne koncerty czekają nas częściej niż... co 2 dni! Co mamy w planach?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już 26 marca druga polska wizyta Hopsina, który wystąpi w warszawskiej Progresji. Za pierwszym razem autora "Sag My Pants" supportował Quebonafide, tym razem okazję tę otrzymał raper nie mniej pasujący do wykręconej i bezczelnej stylówki Hopsina - będzie to Eripe, będący świeżo po wydaniu najnowszego albumu!

Tagi:
dodano: 2017-12-12 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tak jak w polskim rapie w listopadzie działo się bardzo dużo w stosunku do października tak w USA odwrotnie - premier było mniej, jednak nie brakło też mocnych pozycji. Waszym zdaniem najmocniejszy z nich okazał się Hopsin ze swoim "No Shame"!

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-12-06 12:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Przyszły rok zapowiada się naprawdę mocno pod względem koncertowym - a dziś otrzymaliśmy dwa kolejne ogłoszenia!

dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

kategorie:
dodano: 2017-11-01 19:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"No Shame" to pierwszy projekt Hopsina od czasu, gdy raper opuścił wytwórnię Funk Volume. Płyta ukaże się nakładem jego własnego labelu, czyli Undercover Prodigy ze wsparciem 300 Entertainment.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-01 18:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Hopsin rozkręca promocję płyty "No Shame" kawałkiem "Witch Doctor", do którego powstał również teledysk. Raper położył wersy na wyprodukowanym przez siebie, energicznym bicie utrzymanym w plemiennym stylu. Nie sposób nie docenić także świetnie zrealizowanego wideo. "No Shame" będzie pierwszym niezależnym projektem Hopa po opuszczeniu Funk Volume. Znana jest już okładka wydawnictwa, które ukaże się 24 listopada tego roku.

Tagi:
dodano: 2016-10-31 20:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W minione wakacje Hopsin po raz pierwszy odwiedził Polskę, grając koncert w warszawskiej Iskrze. Tuż po występie udało nam się złapać go na obszerną i interesującą rozmowę, którą mamy dla Was w idealnie dopasowane do zakręconej i kontrowersyjnej twórczości rapera Halloween!

Hopsin opowiedział nam o byciu niezależnym artystą, wspomnieniach ze wspólnego pływania kajakami z fanami, tym jak ocenia sukces Desiignera w kontekście swojego numeru "No Words", co uważa o "White Privilege II" Macklemore'a, jak wspomina pobyt w Ruthless Records pod rządami byłej żony Eazy'ego E oraz jakie ma plany co do swojego nowego labelu Undercover Prodigy. Porozmawialiśmy także o aktorskiej zajawce, robieniu bitów i producenckich inspiracjach oraz o znaczeniu numerów takich jak "Die This Way".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dużo działo się ostatnio u Hopsina, a teraz raper, z którym w ten weekend przeprowadziliśmy videowywiad prezentuje nowy teledysk nagrany do mocnego singla "Die This Way".

Tagi:
dodano: 2016-07-08 08:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 lipca, po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych raperów młodego pokolenia Hopsin w ramach imprezy plenerowej The Hype 2016, która odbędzie się w Warszawie na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie. Obok Hopsina na scenie wystąpią również Quebonafide, Otsochodzi oraz zwycięzca konkursu The Hype 2016 - Albi.  Po koncertach, klub Iskra zaprasza na finał Mistrzostw Europy 2016, który będzie można obejrzeć w plenerze na ekranie o wymiarach 8x5m.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 21:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Do rozpoczęcia największego hip-hopowego festiwalu w Europie – Openair Frauenfeld, zostały zaledwie dwa tygodnie. W dniach 7-9 lipca małe szwajcarskie miasteczko stanie się europejską stolicą hip-hopu z najwyższej półki. To ostatni moment na przybliżenie wam tegorocznego line-upu, w którym każdy fan czarnych brzmień znajdzie coś dla siebie.

Strony