Yelawolf

Yelawolf

kategorie:
dodano: 2020-01-18 12:44 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po wypełnieniu kontraktu z Shady Records, Yelawolf prezentuje nam swój pierwszy album, który został wydany nakładem jego niezależnej wytwórni - Slumerican.

 

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-10 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Czwarty solowy long play w karierze Cat Fish Billy'ego. Jest to jednocześnie jego ostatni album, wypełniający kontrakt z Shady Records. 

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2019-11-09 19:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

soSpecial, czyli duet złożony z Welona i Młodego G.R.O., podjął się współpracy z amerykańskim raperem Rittzem. Duet wyprodukował na jego nadchodzący album, "Put A Crown On It" aż 3 podkłady. Jeden z nich możemy posłuchać w opublikowanym dzisiaj singlu "Wake up Call" z gościnnymi zwrotkami Twisty i Yelawolfa.

recenzja
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2019-05-30 13:00 przez: Adrian Kukawski (komentarze: 5)

Tym razem jako pełnoprawny album. Z trójką w nazwie, chodź będąc nadgorliwym i drobiazgowym można uznać, że bardziej pasowałaby tam czwórka. Po udanym „Trial by Fire” z 2017 roku Yelawolf wraca z „Trunk Muzik III”. To prawie godzinny recital w trakcie którego raper z Alabamy pokazuje dwie kontrastujące ze sobą twarze. Bezkompromisowy rap z południa USA  przeplatający się z pełnym uczucia country. Te dwa różne oblicza to pewien stan ducha i wpływ kulturowy który go ukształtował. I to pewien standard dla jego ostatnich albumów. Jego matka była białą amerykanką z południa USA. Ojciec był rdzennym Amerykaninem z plemienia Cherokee. On sam, czyli Michaela Wayne Atha jest „Yelą” (słońce, moc, ognień, głód ) oraz „Wolfem” (gwałtowność, instynkt przetrwania). Ten album jest pełen Yeli i Wolfa.

dodano: 2019-04-07 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marzec przyniósł nam sporo ciekawych projektów - od drugiego albumu Juice WRLD'a, poprzez kooperację 2 Chainza z LeBronem Jamesem aż po kolejną część "Trunk Muzik" od Yelawolfa. Kto wypadł najlepiej?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-12 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 5)

Podopieczny Eminema już od jakiegoś czasu zapowiada trzecią część "Trunk Muzik", wypuszczając regularnie luźne kawałki do sieci i tak jak do tej pory numery przechodziły raczej bez echa, tak teraz Yela uznał, że przyszła pora na mocnejsze uderzenie.

video
dodano: 2019-02-24 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 11)

Na temat Yelawolfa od dłuższego czasu nie pojawiały się na naszych łamach żadne wieści, ale dzięki najnowszemu kawałkowi tego "ghetto cowboya" możemy z przyjemnością to zmienić. Reprezentant Alabamy opublikował na swoim kanale numer "Elvis Messy", który jest zapowiedzią płyty "Trunk Muzik 3". Fani Yeli pamiętający jeszcze pierwsze "Trunk Muzik" powinni być zadowoleni - track w piękny sposób nawiązuje do klimatu tej płyty i podziemnych dokonań Athy.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-16 15:08 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Nareszcie! Po czterech latach od wydania pierwszej części kooperacyjnego projektu „PRhyme” dostaliśmy nowe informacje dotyczące drugiej odsłony tej serii.

dodano: 2017-11-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

dodano: 2017-10-27 12:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jesień to zawsze muzyczno-wydawnicze plony, zdarzają się jednak terminy gdy wysyp różnorodnych, barwnych i naprawdę mocnych albumów jest wyjątkowo duży. That time is now - lista dzisiejszych premier w USA sprawia, że chciałoby się tylko zanucić za VNM'em "ja zamykam się na weekend w domu", założyć słuchawki na uszy i nie robić nic innego przez kilka najbliższych dni...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-07 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 5)

Yelawolf wraca do gry z nowym albumem "Trial By Fire", który trafi do sprzedaży jeszcze w październiku. Po kilku suchych miesiącach, fani rapera w końcu doczekali się informacji o nadchodzącej nowej muzyce.

kategorie:
dodano: 2017-10-07 14:13 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Yelawolf wraca do gry z nowym albumem "Trial By Fire", który trafi do sprzedaży jeszcze w październiku. Po kilku suchych miesiącach, fani rapera w końcu doczekali się informacji o nadchodzącej nowej muzyce.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-09-23 12:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 5)

Yelawolf własnie wypuścił swój nowy teledysk z nadchodzącego nowego albumu. Track nosi tytuł "Daylight" i jak zwykle bywa u wilka - jest zrobiony naprawdę profesjonalnie. Album "Trial by Fire" będzie już trzecim studyjnym materiałem. Płyta ukaże się oczywiście w wytwórni Shady Records.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 21:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Do rozpoczęcia największego hip-hopowego festiwalu w Europie – Openair Frauenfeld, zostały zaledwie dwa tygodnie. W dniach 7-9 lipca małe szwajcarskie miasteczko stanie się europejską stolicą hip-hopu z najwyższej półki. To ostatni moment na przybliżenie wam tegorocznego line-upu, w którym każdy fan czarnych brzmień znajdzie coś dla siebie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje, Rock
dodano: 2015-08-19 00:30 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 17)
Yelawolf - Love Story

Ciężko się recenzuje album swojego ulubionego rapera, zwłaszcza jeśli jest nim Yelawolf, a płytą - „Love Story”. Nie sposób nie odwołać się do niesławnego „Radioactive”, wydanego w 2011 debiutu artysty, który z jakiegoś powodu został zmiażdżony przez słuchaczy. Zarzucano mu zbytnią miałkość, „radiowość”, widziano w nim głównie łatwy skok na dolary, krzywiono się na samo wspomnienie miejscami przesłodzonego brzmienia. „Love Story” recenzje zebrało już dużo bardziej entuzjastyczne, ale mimo, że premiera krążka miała miejsce parę miesięcy temu, wciąż nie ogarniam, dlaczego tak się stało.

Tagi:

Strony