Rittz

Rittz

dodano: 2023-04-10 16:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Mamy już nowy tydzień, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier poprzednich siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2023-04-10 15:59 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Rittza.

Tracklista:

01. Again
02. Celebrate The Life feat. Fleetwood Fred & Tate228
03. Who feat. Project Pat
04. Feelings Mutual
05. Gladiator feat. King Iso & Emilio Rojas
06. MellowLOvation Music
07. Expectations
08. Heartbeat feat. Ekoh
09. All She Wrote
10. I’m Coming Back Home
11. Wrong Direction
12. Never Was in Love
13. Violate ‘Em feat. OT the Real
14. The Night's Still Young

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-18 13:10 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Put a Crown on It" to piąty w ogóle, a pierwszy wydany niezależnie album. Raper po wypełnieniu kontraktu ze Strange Music, postawił na własny label - CNT Records.

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2019-11-09 19:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

soSpecial, czyli duet złożony z Welona i Młodego G.R.O., podjął się współpracy z amerykańskim raperem Rittzem. Duet wyprodukował na jego nadchodzący album, "Put A Crown On It" aż 3 podkłady. Jeden z nich możemy posłuchać w opublikowanym dzisiaj singlu "Wake up Call" z gościnnymi zwrotkami Twisty i Yelawolfa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-08 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Liryczny dream-team zgromadził się w singlu zatytułowanym "Terminally Ill", który znajdzie się na nadchodzącym projekcie "Forever M.C.". Tech N9ne, Rittz, KXNG Crooked i Chino XL urządzają sobie w tym prawie 7-minutowym utworze istny festiwal morderczych wersów, niesionych perfekcyjnym flow każdego z nich. Co więcej, pozostali goście uświetniający swoją obecnością tracklistę tej kompilacji to m.in. Wu-Tang Clan, Snoop Dogg, DMX, Lupe Fiasco, E-40 czy Kool G Rap. Pełna lista featów oraz mocarnie obsadzony singiel w rozwinięciu newsa.

kategorie:
dodano: 2017-10-31 19:35 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

"Dominion" to już osiemnasty album w dorobku rapera z Kansas City, w tym siódmy z serii Collabos. Kto nie wie kim jest Tech N9ne będzie miał sporo do sprawdzania. Klasycznie Tech zaprosił reprezentantów swojego imperium Strange Music, żeby uzupełnili projekt.

kategorie:
dodano: 2017-10-28 21:56 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Nowy album Rittza to charakterystyczna dla niego kanonada słów w odrobinę redneckim stylu typowym dla południowych Stanów. Oprócz kilku mniej poważnych momentów Rittz na ogół porusza trudniejsze tematy, choćby o walce z rakiem, upadaniu w życie na dno i ciężkiej pracy, aby znów stanąć na nogi.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-02 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Rittz - Bounce (Feat. Twista) - Official Music Video

Wytwórnia Strange Music zaprezentowała właśnie klip promujący najnowszy krążek charyzmatycznego Rittza. W bujającym utworze oprócz gospodarza usłyszymy zwrotkę, którą nawinął w swoim szybkim stylu Twista. Album "Next To Nothing" swoją premierę miał we wrześniu, każdy zainteresowany może pobrać go obecnie z portalu iTunes.

video
dodano: 2013-06-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Rittz - Switch Lanes (Feat. Mike Posner) - Official Music Video

Tak, widzę w dacie dodania pliku, że ten klip ukazał się dwa tygodnie temu i na pewno ktoś z Was go widział. Ja trafiłem na niego jednak dopiero niedawno a a) lepiej późno niż wcale b) to mocarny sztos w klimacie starego dobrego letniakowego midwestu, więc jeżeli ja nie oglądałem go wcześniej to na pewno spora część z Was również. A warto. Numer charakterystycznego rudzielca z udziałem Mike'a Posnera promuje wydany w ostatnim miesiącu album "The Life And Times Of Jonny Valiant".

dodano: 2013-04-12 14:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 4)

Rittz - Like I Am - Official Music Video

"The Life And Times Of Jonny Valiant" oficjalną premierą będzie miało dopiero 30 kwietnia, jednak co bardziej niecierpliwi słuchacze mogą już dziś sprawdzić materiał spod szyldu Strange Music. Jak to często bywa album Rittza wyciekł, co na szczęście nie miało wpływu na plany promocyjne. W efekcie dostajemy klip do "Like I Am".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-24 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Rittz Ft. Nikkiya "Paradise" (Official Video)

Najnowszy nabytek rosteru Strange Music, czyli nie kto inny jak Rittz, prezentuje fanom swój świeżutki klip promujący wydawnictwo o nazwie "White Jesus: Revival". Obrazek powstał do numeru "Paradise" z gościnnym udziałem reprezentantki ATL- Nikkiya'i.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-03-08 20:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)
Każdy kto trochę bardziej zagłębia się w twórczość szalonego rednecka z Alabamy, czyli Yelawolfa z pewnością kojarzy bardzo dobre jego równie szalonego ziomka - Rittza. W roku ubiegłym wypuścił on całkowicie darmowy mixtape "White Jesus". Rok po tym wydarzeniu postanowił uraczyć nas po raz kolejny.

I tak dokładnie dzisiaj swoją premierę ma drugi jego mixtape - "White Jesus: Revival".

Trzeba przyznać, że dotychczasowe single skutecznie podniosły we mnie ciśnienie na ten album.