G-Eazy

G-Eazy

współpraca płatna
dodano: 2024-03-12 12:27 przez: Redakcja (komentarze: 3)

G-Eazy, autor takich hitów jak „No Limit”, „Him & I”, czy „My, Myself & I” wystąpi już w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu! W najgorętszym nadmorskim kurorcie, na spektakularnej scenie usłyszymy nie tylko największe przeboje rapera, ale też single z nadchodzącego wielkimi krokami nowego albumu!

video
dodano: 2021-10-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Minął tydzień od premiery najnowszego albumu G-Eazy'ego pt "These Things Happen Too". Raper nie pozwala jednak o sobie zapomnieć i serwuje animowane video do nastrojowego "Everything is Everything" nagranego z Goody Grace.

kategorie:
dodano: 2021-09-24 14:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kontynuacja przełomowego debiutu G-Eazy'ego, a wśród gości takie osoby jak Lil Wayne, Ty Dolla $ign, Kossisko, YG czy oczywiście E-40.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-09-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Ten album zmienił moje życie, włożyłem w niego całego siebie... zrobiłem go bez wytwórni, nakręciłem wszystkie klipu i nagrałem wszystko na własną rękę z własnej kasy, którą odłożyłem z koncertów. Fani sprawili, że to wszystko stało się możliwe, gdy jeszcze nikt nie myślał, że ta płyta może się dobrze sprzedać, a następnie utrzymali ją na listach Billboardu przez okrągły rok. Dziękuję wszystkim, którzy kupili, streamowali czy zbootlegowali ten album, whatever. Dziękuję." - tak mówił parę lat temu G-Eazy o swoim krążku "These Things Happen".

Teraz kontynuuje tę historię, a do fanów trafia dziś "These Things Happen Too", nawiązujące właśnie do przełomowego dla Geralda debiutu!

Tagi:
video
dodano: 2021-08-20 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Running Wild (Tumblr Girls 2)" to sequel hitowego singla z debiutanckiego "These Things Happen" artysty. Kawałek promuje również drugą część tego debiutu "These Things Happen Too". W utworze można znaleźć mnóstwo nawiązań do pierwszego "Tumblr Girls".

Tagi:
dodano: 2021-07-10 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Damian Lillard, czyli koszykarz znany również pod rapową ksywką Dame D.O.L.L.A. jest jedną z gwiazd występującą w sequelu klasycznego filmu "Space Jam". Artysta dograł się również do soundtracku filmu, współtworząc z G-Eazym, P-Lo i White Davem numer "About That Time".

video
dodano: 2021-02-08 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

G-Eazy powraca do korzeni i szykuje follow-up do swojego debiutanckiego albumu, czyli "These Things Happen Too". Dwa dni temu otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący do wydawnictwo - "Provide" z gościnnym udziałem Chrisa Browna. Kawałek został opatrzony klipem osadzonym w klimacie lat 90.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:38 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Everything's Strange Here" to projekt zupełnie inny od poprzednich, jakie zaserwował nam reprezentant Bay Area. Oto, na najnowszym krążku G-Eazy zdecydowanie mocniej postawił na śpiewanie. 

SPRAWDŹ RESZTĘ CZERWCOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, R&B, Recenzje, Rock
dodano: 2020-06-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

"Wszystko tu jest dziwne" - informuje w tytule swojego nowego wydawnictwa G-Eazy. I jest to idealnie trafiony tytuł. Od jakiegoś czasu raper z Oakland informował o pracach nad "These Things Happen Too", kontynuacją swojego przełomowego debiutu. Najpierw dostajemy jednak projekt, który wywraca do góry nogami jakiekolwiek ramki oczekiwań, które moglibyśmy mieć względem Geralda.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Rock
dodano: 2020-04-23 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raperzy różnie radzą sobie z kwarantanną i spędzaniem czasu w jej trakcie - G-Eazy postanowił poświęcić chwilę na to, by odświeżyć dwa muzyczne klasyki.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-13 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

G-Eazy na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciami ze studio na których możemy zobaczyć legendarny, producencki duet The Neptunes, w którego skład wchodzą Pharrell Williams i Chad Hugo. Oprócz nich na zdjęciach możemy zobaczyć jeszcze Timbalanda czy Anta Clemonsa, który pojawił się m.in. na ostatniej płycie Kanye Westa.

kategorie:
dodano: 2019-10-17 01:33 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Scary Nights" ukaże się 18 października i będzie następnym wydawnictwem po "B-Sides", które ukazało się niecały miesiąc temu. Na EP-ce pojawią sie gościnne występy

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2019-10-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Scary Nights" ukaże się 18 października i będzie następnym wydawnictwem po "B-Sides", które ukazało się niecały miesiąc temu. Wczoraj wyszedł klip promujący nową EP, "I Wanna Rock" z udziałem Gunny.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2019-08-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po dłuższej przerwie wracamy z ostatnimi odcinkami cyklu Popkiller sam w NY, które wstrzymaliśmy przez natłok materiałów wokół gali Popkillery 2019 - i gwarantujemy, że zostało nam jeszcze trochę ciekawych filmów i wywiadów! Na 'nowy początek' mamy dla Was vloga relacjonującego nasze koncertowe wojaże w trakcie pobytu w NY, a staraliśmy się skosztować przeróżnych brzmień i klimatów - od stadionów przez małe kluby po rooftopy z panoramą Nowego Jorku, od hip-hopu przez jazz po reggae, od legend po mainstreamowe gwiazdy... Zapraszamy w podróż!

wydarzenie
dodano: 2019-07-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna edycja Open'era przeszła do historii - ponad 100 000 fanów twardo wytrzymywała zmienne warunki pogodowe a artyści tacy jak Travis Scott czy G-Eazy postarali się o to, by komcerty zostały nam w pamięci na dłużej. Wczoraj prezentowaliśmy Wam zdjęcia z koncertu Popkiller Młode Wilki All-Stars, dziś pora na cały festiwal.

Strony