P-Lo

P-Lo

kategorie:
dodano: 2024-07-06 20:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Drugi wspólny album P-Lo i Kool Johna.

Tracklista:

01. Moovie! 2: The Yeequel Intro
02. Chuy Gomez
03. Skit 1: Big Cousin Lil Rufus
04. Tip Toe
05. Hip-Hop
06. Skit 2: Lil Rufus Gets Loose
07. Mardi Gras
08. Thumb feat. Nef the Pharaoh & ALLBLACK
09. Su Interlude feat. Iamsu!
10. Back Lit feat. Kamaiyah
11. Geeked Up
12. Skit 3: Lil Rufus Leaves With Somethin'
13. Swing It feat. Jay Anthony

Tagi:
dodano: 2022-09-03 19:07 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Mamy weekend, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-09-03 18:36 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album P-Lo.

Stream:

Tagi:
dodano: 2021-07-10 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Damian Lillard, czyli koszykarz znany również pod rapową ksywką Dame D.O.L.L.A. jest jedną z gwiazd występującą w sequelu klasycznego filmu "Space Jam". Artysta dograł się również do soundtracku filmu, współtworząc z G-Eazym, P-Lo i White Davem numer "About That Time".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-06-14 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Przed nami wakacje, których rozmach ogranicza pandemia oraz liczne problemy i tarcia - niezmiennie głodni jesteśmy jednak słonecznych letniaków pomagających umilić ten czas, oderwać myśli od tego, co dzieje się wokół i choć przez chwilę wypocząć. A do tej roli nic nie pasuje lepiej niż muzyka z pełnej słońca i palm Kalifornii - z tej okazji mamy dla Was 10 albumów wydanych w Cali w roku 2019, po które warto sięgnąć właśnie teraz. Potraktujcie to jak swoiste przedłużenie cyklu Dobry Vibe na Trudny Czas.

kategorie:
dodano: 2019-08-17 02:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci studyjny album uznanego rapera i producenta z Bay Area.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-22 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

P-Lo - Steak Sauce feat. Senojnayr (Official Video)

P-Lo nie przestaje promować swojego lipcowego albumu "Prime" i serwuje nam nowy klip. Poniżej przypominamy wywiad przeprowadzony w trakcie podróży do USA.

Tagi:
video
dodano: 2018-12-16 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku Popkiller sam w NY udamy się poza Nowy Jork i przeskoczymy do trochę nowszych muzycznych klimatów... Parę dni po przyjeździe postanowiliśmy bowiem podjechać 1-1,5h drogi za NY, gdzie w PNC Bank Arts Center w miejscowości Holmdel w New Jersey swój przystanek miała letnia trasa Endless Summer Tour, gromadząc na widowni kilkanaście tysięcy osób. Trasa nie byle jaka - pierwsze skrzypce grał tam G-Eazy, a wspierali go Lil Uzi Vert, Ty Dolla $ign, YBN Nahmir, Murda Beatz i P-Lo. Z ostatnim z nich złapaliśmy się na backstage'u na wywiad - sprawdźcie więc rozmowę z jedną z najciekawszych nowych twarzy na mapie Kalifornii!

O P-Lo nieraz Wam już pisaliśmy - to uznany producent (stoi m.in. za "GDFR" czy "Gas Pedal") i członek składu HBK Gang (tworzy go razem z IamSu!, Sage The Gemini'm czy Kehlani), współpracujący również z G-Eazym czy E-40'm. Jego "More Than Anything" to jedna z ciekawszych płyt 2017 roku, a my porozmawialiśmy o wielu ciekawych tematach...

dodano: 2018-07-26 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Scena Bay Area ma to do siebie, że muzyczne więzi są tam wyjątkowo mocne, kooperacji sporo a każdy kto wypłynie szerzej wyciąga rękę do kolegów - najlepszym przykładem jest G-Eazy, który od startu wielkiej kariery wspiera równocześnie legendy (stwierdził, że na każdej płycie, którą nagra zawsze będzie E-40) jak i młodszych, których wyciąga na trasy, zaprasza do kawałków i wspiera promocyjnie na różne inne sposoby.

Nieraz słyszeliśmy już propsy od Geralda w stronę Nef The Pharaoh czy ekipy HBK - a teraz G postanowił wesprzeć swoimi mocami premierę nowego albumu P-Lo...

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-06-15 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ekipa HBK Gangu konsekwentnie krok po kroku rośnie w siłę. IamSu jest jednym z najprężniejszych artystów na niezależnej scenie Kalifornii, Sage The Gemini i Kehlani zdążyli już na grubo namieszać w mainstreamie, a teraz zza horyzontu wyłania się nieoficjalny numer cztery w HBK. Niepozorny Filipińczyk o ksywie P-Lo, który nie raz pokazywał się jako utalentowany producent (stoi m.in. za "Gas Pedal" czy "GDFR") czy ciekawy raper - teraz serwując swój pierwszy pełnoprawny materiał "More Than Anything" przy wsparciu plejady mocnych gości (G-Eazy, E-40, IamSu, Marc E. Bassy, Nic Nac) udowadnia, że jest już gotowy wyjść z cienia na dobre.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-05-13 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

HBK Gang zasypuje nas ostatnio pierwszorzędną muzyką prosto z Bay Area. Teraz pora na to, by na pierwszy plan wyszedł jeden z najlepszych obecnie producentów w Kalifornii, a także szybko progresujący raper - P-Lo. "More Than Anything" to jego debiutanckie LP, na którym wspierają go G-Eazy, E-40, IamSu, Marc E. Bassy czy Nic Nac. Całość odsłuchacie poniżej. Nasza recenzja na dniach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

P-Lo to nie tylko jeden z ciekawszych producentów w Kalifornii, ale też rapowy nr 3 w HBK Gangu po IamSu! i Sage'u The Gemini. Teraz to on wychodzi jednak na front - 12 maja otrzymamy jego nowy album "More Than Anything" a póki co pora na singiel z udziałem legendarnego E-40'ego, w którym duet oddaje hołd klasycznym brzmieniom Bay Area.

video
dodano: 2016-05-31 11:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Pokazanie różnorodności Bay Area to punkt wyjścia dla nowego klipu P-Lo, członka kolektywu muzycznego The HBK Gang, do którego należą też m.in. Sage The Gemini, Kehlani, Iamsu! czy Jay Ant. Oprócz tego ostatniego gościnnie w utworze występuje G-Eazy. W teledysku nie mogło zabraknąć E-40'ego, który jest chodzącą reklamą Zatoki San Francisco. Kawałek pochodzi z EP-ki "Before Anything".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-03 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Show Banga to jeden z tych młodocianych kotów Bay Area, których poczynania staram się monitorować na bieżąco. Już w najbliższy wtorek - 7 kwietnia, wypuści on na rynek swój najnowszy album zatytułowany "Major 4 Life", na którym pojawi się gościnnie masa innych reprezentantów Oakland jak IamSu, E-40 czy Kool John.