Suga Free

Suga Free

kategorie:
dodano: 2023-04-30 18:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta Suga Free i Kokane'a.

Tracklista:

01. Hurry Up Kick In feat. Teddy Ballgame Theus
02. Sugakane
03. Bitch in Da Trunk
04. Anotha Hoe Bites the Dust
05. Put Da Tip In
06. Bitch Killa
07. Shut Up
08. Playas Touch
09. Stuck in My Ways
10. The World Is Mine

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-07-02 18:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Album zapowiadany jako "odświeżony g-funk", mający stanowić powrót do klasycznych brzmień Zachodniego Wybrzeża, ale też - patrząc po singlach - prezentujący spojrzenie Snoop Dogga na współczesny rap. Takie miało być "Coolaid" - jak jest naprawdę, możecie sprawdzić sami, odsłuchując bądź kupując najnowsze dokonanie Tha Doggfathera. Gościnnie m.in. Wiz Khalifa, Swizz Beatz, Too $hort oraz E-40.

video
dodano: 2016-04-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

DJ Quik to jedna z tych postaci na kalifornijskiej scenie, które darzone są kolosalnym szacunkiem z której by strony nie spojrzeć. Zarówno przez innych weteranów jak i przez młodych słuchaczy. Zarówno przez środowisko muzyczno-dziennikarskie, krytyków i recenzentów jak przez ulice - brak c w jego ksywce to nie przypadek a efekt powiązań z gangiem Bloods, który wykreślił tę literę ze swojego alfabetu.

Wydane w 2011 roku "The Book of David" wyczekiwane było więc przez wszystkich, szczególnie, że od ostatniego albumu genialnego producenta i rapera mijało wówczas 6 lat. Na pierwszy ogień dostaliśmy natomiast fenomenalny singiel "Nobody", który jeszcze bardziej podgrzał zainteresowanie. A w nim gościnnie...

dodano: 2014-11-05 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

DJ Quik - Life Jacket (Official Video) ft. Suga Free, Dom Kennedy

Dlaczego: Nowy album DJ Quika - "The Midnight Life" jest dostępny w sklepach od 14 października. Zanim zapoznacie się z naszą recenzją najnowszego krążka multiinstrumentalisty z Compton, polecamy sprawdzić najnowszy klip promujący płytę, czyli "Life Jacket" z gościnnym udziałem Suga Free i Doma Kennedy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-27 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Premiera "The Midnight Life" coraz bliżej, czas więc na wysyp singli promujących najnowszy album DJ Quika. Na pierwszy ogień idzie numer "Life Jacket", którego krótki teledysk prezentowałem wam jakiś czas temu. Pora na pełną wersję utworu, w którym gościnnie pojawiają się Suga Free i Dom Kennedy, czyli dwa pokolenia reprezentantów zachodu. Sprawdźcie koniecznie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-27 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Pisałem ostatnio, że Bishop Lamont ukończył (podobno) prace nad "The Reformation". Pisałem również, że album ma się ukazać pod koniec roku (podobno) a raper obiecał do tego czasu dawać nam za darmo kawałki, które do tej pory leżały zbierając kurz w szufladzie. Jak obiecał tak uczynił i oto mamy drugi "drop" ze skarbca Lamonta a jest nim numer "Weirdo Girlz" ze znakomitą obsadą - Jelly Roll na bicie, Suga Free na "ficie". Sprawdzać!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-22 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

Przyznam szczerze, że projekty Bernera sprawdzam głównie z dwóch powodów: po pierwsze, z reguły nawija na świetnych, klimatycznych podkładach, po drugie - często gościnnie hula o niego Wiz Khalifa. Ale w przypadku nowego "Me & You" wabik jest jeszcze inny: bo tym razem obok Bernera pojawia się niejaki Suga Free, którego miłośnikom rapu z Zachodniego Wybrzeża przedstawiać chyba nie trzeba. Numer w rozwinięciu. 

Tagi: