Cappadonna

Cappadonna

kategorie:
dodano: 2024-07-06 21:18 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Cappadonny.

Tracklista:

01. Fire & Brimstone feat. Warren Degraffinreaidt
02. The Other Side feat. Addiemak & Warren Degraffinreaidt
03. Only Fan feat. Addiemak & Warren Degraffinreaidt
04. Put Them in They Place feat. Addiemak & Warren Degraffinreaidt
05. Nobody Like You feat. Addiemak & Warren Degraffinreaidt
06. Winning Team feat. Addiemak
07. The Package
08. Love in the Room feat. Addiemak & Warren Degraffinreaidt

Tagi:
dodano: 2021-12-01 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 15)

Raper i producent Remedy znany ze współpracy z Wu-Tang Clanem wypuścił swój pierwszy od 20 lat solowy album "Remedy Meets Wu-Tang". Ten krążek to prawdziwa gratka dla fanów drużyny z Shaolin. Udało się tu zebrać aż sześciu członków legendarnej ekipy, a w singlowym "Crazy 8's" słyszymy widzimy pięciu MC's z nowojorskiego składu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-07 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Cappadonna - Feed My Folks (Official Video) Featuring Nakeeba Amaniyea

"Hook Off" to nowy album Cappadonny, który zapowiadany jest jako... pierwszy hip-hopowy album bez hooków (refrenów). "Feed My Folks" natomiast to pierwszy pochodzący z niego singiel, całość dostać mamy już 17 czerwca. Oto co o płycie mówi sam raper: "Najpopularniejsze hip-hopowe utwory są zapamiętywane tylko dzięki chwytliwym wersom wpadającym w ucho (Hook). Bez takich linijek słuchacz nie ma innego wyboru jak wchłonąć całą liryczną zawartość, flow i przekaz – tym właśnie jest naładowany ten album."

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-08 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

Na ten rok przypada 20. rocznica milowego kroku w dziejach hip-hopu - debiutanckiego albumu Wu-Tang Clanu. Rocznica okrąglutka, nie dziwota więc, że zapowiada się huczna celebracja. Method Man zapowiedział już fajerwerki w postaci długo wyczekiwanego nowego longplaya Wu-Tangu, ale na tym atrakcje się nie kończą. Niedługo, bo już 16. kwietnia, premierę będzie mieć nowy krążek Mathematicsa, głównego DJ'a Clanu, a także producenta, który regularnie pojawiał się na solowych projektach członków tego legendarnego kolektywu (jest również obecny na "The W" i "8 Diagrams"). Póki co znamy okładkę oraz pierwszy promujący to wydawnictwo singiel - smakowicie obsadzony utwór "Men of Respect". Odsłuch w rozwinięciu. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-12 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
Od premiery albumu "The Pillage" rapera, znanego wszystkim fanom ekipy Wu-Tang Clan jako Cappadonna, minęło już ponad 13 lat. Od tamtego czasu mc ten wydał jeszcze 4 inne albumy, z czego żaden z nich nie odniósł tak dużego sukcesu jak debiut.
Piąty solowy longplay reprezentanta Staten Island planowany jest już na listopad!