Mathematics

Mathematics

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-06-20 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Ilość muzyki jaką ostatnio dostarczają nam członkowie Wu-Tangu jest przyjemną niespodzianką po latach bardzo osłabionej aktywności. Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam numer "Family Reunion", który większości czytelników bardzo przypadł do gustu.

Dziś dostaliśmy re-edit tego tracka autorstwa RZA'y, który moim zdaniem wyszedł mu na zdecydowanie na dobre. To jednak nie wszystko.W rozwinięciu znajdziecie też nowy singiel z "Answer" Mathematicsa zatytułowany "4 Horseman" w którym nawijają Ghostface, Inspectah Deck, Raekwon i Method Man.  Gotowi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-28 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Najbliższy czas wydaje się być bardzo ważnym dla obozu Wu. Rozbudzone nadzieje na kolejny i jak wychodzi z wypowiedzi również ostatni album Klanu w pełnym składzie to jedno. Z drugiej strony wszyscy zastanawiają się co zrobią Ghostface Killah ze swoim nowym producentem, co zrobi Rae, czy Method wreszcie ogarnie jakiś materiał wart jego talentu? Nie warto w tym wszystkim zapominać o nadchodzącym materiale Mathematicsa zatytułowany "The Answer", który ukaże się już 16 kwietnia. Producent postanowił przygotować na ten materiał 11-kawałkową zapowiedzią, którą w całości znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-08 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

Na ten rok przypada 20. rocznica milowego kroku w dziejach hip-hopu - debiutanckiego albumu Wu-Tang Clanu. Rocznica okrąglutka, nie dziwota więc, że zapowiada się huczna celebracja. Method Man zapowiedział już fajerwerki w postaci długo wyczekiwanego nowego longplaya Wu-Tangu, ale na tym atrakcje się nie kończą. Niedługo, bo już 16. kwietnia, premierę będzie mieć nowy krążek Mathematicsa, głównego DJ'a Clanu, a także producenta, który regularnie pojawiał się na solowych projektach członków tego legendarnego kolektywu (jest również obecny na "The W" i "8 Diagrams"). Póki co znamy okładkę oraz pierwszy promujący to wydawnictwo singiel - smakowicie obsadzony utwór "Men of Respect". Odsłuch w rozwinięciu. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-11 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)


Piąty longplay członka legendarnej ekipy Wu-Tang Clan, "Shaolin vs. Wu-Tang" miał swoją oficjalną premierą na początku marca. W sieci ukazał się właśnie kolejny klip Raekwona. Tym razem zobrazowany został kawałek "Dart School", do którego bit przygotował stały kompan kliki Wu- Mathematics. Bardzo przyjemny i refleksyjny numer został okraszony solidnym i miłym dla oka teledyskiem z ciekawą fabułą.