Partynextdoor

Partynextdoor

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-03-28 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rynek koncertowo-eventowy stanął, wiele płyt w Polsce jest przekładanych - w Stanach od dobrych paru lat jednak nacisk kładziony jest głównie na streamingi i cyfrową dystrybucję, więc ilość premier niezmiennie jest ogromna. Marzec przyniósł nam mnóstwo ciekawych albumów - zarówno z mainstreamu jak sceny niezależnej, zarówno od starszych graczy jak młodych kotów.

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:20 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po wielu tygodniach obsuw, w końcu otrzymaliśmy najnowszy solowy album PARTYNEXTDOOR. Jesto to jego pierwszy krążek od czasu wydania "PartyNextDoor 3" w 2016 roku. Gościnnie Drake i Rihanna.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

dodano: 2020-02-07 10:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Artysta z Kanady wyjaśnia, co jest przyczyną opóźnień w premierze jego nadchodzącej płyty.

kategorie:
dodano: 2020-01-30 08:52 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu PARTYNEXTDOOR zapowiedział, iż jego nowa płyta będzie zatytułowana “Club Atlantis” i trafi do sprzedaży jeszcze w styczniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2018-01-04 18:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 4)

W listopadzie zeszłego roku w sieci pojawiły się informacje, jakoby Jeremih oraz Ty Dolla $ign pracowali nad wspólnym projektem zatytułowanym „MihTy”. Od tamtego czasu nie dostawaliśmy żadnych nowych informacji, aż do dzisiaj.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich miesiącach Partynextdoor nie próżnował - to m.in. on stał za stworzeniem megahitu "Work" Drake'a i Rihanny. Teraz kanadyjski talent postawił na solową twórczość i wypuścił swój nowy album "P3". Opublikowany wczoraj klip do "Not Nice" to naprawdę konkretny strzał, kojarzący się z klimatem spopularyzowanym ostatnio przez "One Dance" czy "Controlla" Drizzy'ego a także "LUV" Tory'ego Laneza. Czyżby i także te muzyczne uderzenia były pomysłami PND? Nie wiemy, ale sprawdźcie jak brzmi "Not Nice".

Tagi:
video
kategorie: News, R&B, Teledyski
dodano: 2016-06-24 22:19 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Przed wami nowy klip kanadyjskiego protegowanego Drake'a czyli PARTYNEXTDOORa. Zapowiada on nowe wydawnictwo piosenkarza o tytule "P3", którego planowana premiera nastąpi 1 lipca tego roku.

kategorie: News, Nowe twarze, R&B
dodano: 2016-03-29 11:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 8)

Pochodząca z Oakland wokalistka R'n'B Kehlani, która współpracowała w przeszłości m.in. z Chancem The Rapperem czy G-Eazym próbowała popełnić samobójstwo. Autorka świetnego albumu "You Should Be Here" poinformowała o wszystkim za pośrednictwem Instagrama. Z całą sytuacją powiązani są też członek OVO PARTYNEXTDOOR oraz koszykarz Kyrie Irving...

kategorie: Audio, News, R&B
dodano: 2016-03-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Cicho było ostatnio wokół Partynextdoora, ale wygląda na to, że to cisza przed burzą. Kanadyjski wokalista dopiero co napisał Rihannie wielki hit "Work", a teraz atakuje singlem zapowiadającym swój trzeci album "P3" - i to singlem z udziałem swojego szefa z OVO, Drake'a. Na bicie 40.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-12 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Album Drake'a "Views From The 6ix" ma pojawić się już w przyszłym miesiącu, ale to nie jest jedyny projekt, nad którym pracuje się teraz w jego OVO Sound. Do wydania swoich projektów przygotowywują się też iLoveMakonnen ze swoim "Drink More Water", PartyNextDoor z debiutanckim albumem oraz najnowszy nabytek OVO, czyli dvsn, którzy swój debiut "Sept. 5th" wydadzą 1 kwietnia. Teraz autor hitowych "Tuesday" czy "I Don't Sell Molly No More" zdradził, że skończony jest już wspólny album wszystkich członków OVO Sound.

dodano: 2015-06-16 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tegoroczne zestawienie XXL Freshman zaskoczyło wielu, mnie także. Zastanawiałem się, gdzie podziało się kilku wydawałoby się pewniaków takich jak King Los, Mick Jenkins, Lil Herb, Partynextdoor czy ILoveMakonnen. Okazuje się, że dwaj ostatni zostali wybrani przez redakcję tylko...

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-01 22:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wszyscy słuchacze trzymający rękę na pulsie wiedzą, że takie trio zapewnić może tylko hit. Jedne z najbardziej rozchwytywanych ksywek w rap grze łączą siły na bicie od Metro Boomin by stworzyć kawałek o tytule "Nothing But Net". 

recenzja
kategorie: R&B, Recenzje
dodano: 2014-09-07 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Odkąd na scenie pojawił się Frank Ocean wraz ze swoim „channel Orange”, trochę przychylniej zacząłem spoglądać na amerykańskie r'n'b. Do tej pory była to dla mnie plastikowa, robiona pod jeden szablon, muzyka. Wspomniany przeze mnie, członek Odd Future, zmienił mój pogląd na tę część sceny. Dzięki niemu poznałem bliżej, wydawnictwa The Weeknd, czy Jhene Aiko. A jednym z moich ulubionych artystów stał się Kanadyjczyk, PARTYNEXTDOOR.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-15 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

PARTYNEXTDOOR - Recognize ft. Drake

Niedawno miała miejsce premiera kolejnej płyty kanadyjskiego piosenkarza PARTYNEXTDOOR. Wydawnictwo promuje klip "Recognize", z gościnnym udziałem szefa OVO, Drake'a. Jeśli się Wam podoba, to już niebawem będziecie mogli, na naszych łamach, przeczytać recenzję "PARTYNEXTDOOR TWO".

Strony