Joyner Lucas

Joyner Lucas

dodano: 2024-03-26 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Jest wtorek, więc najwyższy czas na podsumowanie najważniejszych premier zeszłego tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2024-03-26 00:33 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Joynera Lucasa.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2020-09-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tym roku Joyner Lucas postanowił oddać hołd swojemu idolowi z dzieciństwa, Willowi Smithowi, serwując nam bangerowy singiel "Will", zobrazowany klipem pełnym scen z filmów Smitha. Jak nawijał wtedy Joyner - postarajmy się czasem docenić swoich bohaterów jeszcze za ich życia. Teraz patent ten postanowił przenieść na nasz grunt Bober, serwując polski remix "Willa", poświęcony Cezaremu Pazurze.

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-03-28 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rynek koncertowo-eventowy stanął, wiele płyt w Polsce jest przekładanych - w Stanach od dobrych paru lat jednak nacisk kładziony jest głównie na streamingi i cyfrową dystrybucję, więc ilość premier niezmiennie jest ogromna. Marzec przyniósł nam mnóstwo ciekawych albumów - zarówno z mainstreamu jak sceny niezależnej, zarówno od starszych graczy jak młodych kotów.

kategorie:
dodano: 2020-03-27 11:14 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po prawie trzech lat oczekiwań, zamieszania związanego z odejściem rapera z Atlantic Records - nareszcie otrzymaliśmy pierwszy od "508-507-2209" solowy projekt rapera! Gościnnie: Fabolous, Chris Brown, Logic, czy Young Thug.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wśród morza kondolencji po śmierci 21-letniego Juice WRLD'a szerszy komentarz wystosował Joyner Lucas, który widzi całą sytuację w kontekście większego problemu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-29 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Eminem i Joyner Lucas mają na swoim koncie współpracę na krążku tego pierwszego, "Kamikaze". Joyner zapowiadał, że Em ma pojawić się na jego debiucie, "ADHD", którego premiera jest co chwilę opóźniana. Do sieci wyciekł snippet ich wspólnego utworu o dość kontrowersyjnym tytule. Czyżby to ten kawałek miałby się znaleźć na nadchodzącej płycie Joynera?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-04 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 8)

Minęło prawie siedem miesięcy, odkąd Joyner Lucas zapowiedział swój nadchodzący album "ADHD", Po głównym singlu "I Love", który osiąga naprawdę przyzwoite liczby, przyszedł czas na coś bardziej osobistego.

Po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią m.in XXXTentaciona, czy Nipsey Hu$$le'a, raper z Worcester postanowił wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje. Co ważne, szczególnie dla nas - Polaków, zrobił to na bicie który wyprodukowali soSpecial!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-15 14:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Let's recap, way back, MC's that wreak havoc on tape decks/ ADATs, where the G Raps and Kanes at?/ We need 3 Stacks ASAP and bring Masta Ace back" - nawija Eminem rozpędzając się do granic możliwości a Joyner dzielnie dotrzymuje mu kroku. Sprawdźcie klip do numeru, który wyprzedza skillsowo scenę o parę długości.

video
dodano: 2018-05-03 13:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Joyner Lucas i Chris Brown łączą ponownie siły, tym razem w singlu pt. "I Don't Die". Kawałek promuje nadchodzący album muzyków, "Angels & Demons". Za teledysk w więziennej stylistyce odpowiadają Lucas i Ben Proulx, a za bit DAVID x ELI i Sevn Thomas. Klip w rozwinięciu.

dodano: 2018-03-20 20:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 2)

Kolejna odsłona legendarnego festiwalu Hip Hop Kemp zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Już pierwsze programowe ogłoszenia sugerują, że będzie to jedna z najciekawszych edycji ostatnich lat, a dzisiejsze nowości w lineupie zdają się tylko potwierdzać tę tezę. W Hradec Kralove będziemy mogli bowiem usłyszeć i zobaczyć koncerty Joynera Lucasa, Hilltop Hoods oraz Devina the Dude. Mamy tu zatem to, z czego ten czeski festiwal słynął od lat - połączenie starej szkoły z zupełnie świeżym rap brzmieniem.

video
dodano: 2018-02-28 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Twórczość Joynera Lucasa i Chrisa Browna różni się na tyle mocno, że śmiało można mówić, że ich kooperacja jest jedną z najbardziej niespodziewanych na scenie. Kilka dni temu gwiazda R'n'B i znany z zaangażowanych tekstów raper ogłosili, że zamierzają wydać wspólny album "Angels & Demons". Dostaliśmy już okładkę płyty, a teraz przyszedł czas na pierwszy singiel i teledysk "Stranger Things".

kategorie:
dodano: 2017-12-31 15:04 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

W końcówce roku Joyner Lucas szturmem wdarł sie w świadomość słuchaczy Rapu w moment stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nowych raperów. Stało się to jednak głównie za sprawą numerów nie pochodzących z jego tegorocznego projektu, czyli remiksów największych obecnych bangerów tj. "Bank Account" 21 Savage'a czy "Gucci Gang" Lil Pumpa oraz utworu "I'm Not Racist".

video
dodano: 2017-12-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Tym razem "ofiarą" (w pozytywnym sensie) Joynera padł główny singiel promujący "Issa Album", należący do 21 Savage. Po sukcesie remiksów "Mask Off" czy "Gucci Gang" zabrał się za bit Metro Boomina, i co wyróżnia go przede wszystkim od oryginału to żywe flow, które znakomicie urozmaica kawałek. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2017-12-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po mocnym singlu "I'm Not Racist", reprezentant Massachusetts wypuszcza remix zarówno kontrowersyjnego, jak i hitowego, "Gucci Gang" Lil Pumpa, gdzie podejmuje się krytyki rapera z Florydy oraz całego środowiska mumble rapu.

Tagi:

Strony