Rome Fortune

Rome Fortune

dodano: 2015-07-09 22:05 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Toro y Moi zaprasza Rome Fortune'a na swój nowy track zatytułowany "Pitch Black". Fortune - zielonobrody raper z Filadelfii, ostanimi czasy dośc mocno eksperymentuje z brzmieniami, współpracuje nie tylko z raperami takimi jak Young Thug, OG Maco czy iLoveMakonnen, ale także z artystami z zupełnie innych nurtów muzycznych.

dodano: 2015-05-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Przy okazji zeszłorocznej edycji i ujawnienia wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", czego efektem było nasze Popkillerowe zestawienie. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2014. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wydanym w lutym tego roku EP "Eyes On Me", IamSu! wyruszył w trasę koncertową po Stanach o tym samym tytule i postanowił nagrać z tej okazji oficjalny anthem zatytułowany - a jakże by inaczej: "Eyes On Me".