Iamsu!

Iamsu!

kategorie:
dodano: 2024-07-13 00:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Iamsu!

Stream:

Tagi:
dodano: 2024-04-23 00:05 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Mamy wtorek, więc to dobry czas na podsumowanie najważniejszych premier minionego tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2018-12-07 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ten gość to jeden z większych pracusiów w Kalifornii, a do tego jeden z większych talentów na niezależnej scenie. Wciąż gra na własnych zasadach, zalewając nas nową muzyką i raz za razem potwierdza, że dysponuje jednym z najbardziej giętkich i melodyjnych flow w branży. "Blessed" to następca wydanego we wrześniu "06 Solara" i porcja soczystego rozbujanego new-westowego brzmienia nasyconego refleksyjnymi i osobistymi tekstami.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-30 16:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu! zebrał w całość swoje serie "Boss Upów" dorzucając do tego parę nowych numerów - czyli fizyczna wersja mocnej serii EPek, idealnie dla fanów nowej westcoastowej fali!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-06-12 20:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu nie zwalnia tempa - "Boss Up" i "Boss Up 2" jeszcze nie zdążyły zejść z naszej rotacji a kalifornijski wymiatacz serwuje trzecią EP-kę w tym roku! Do tego całkowicie wyprodukowaną przez siebie - to się nazywa workhardplayhard.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-23 15:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Założyciel HBK Gangu nie zwalnia tempa. Jeden z najlepszych i najbardziej aktywnych raperów na kalifornijskiej mapie uderza kolejnym materiałem. Dopiero co dostaliśmy EP-kę "Boss Up" a IamSu! dokłada do niej "Boss Up 2", serwując porcję świeżego i melodyjnego westcoastowego grania. Gościnnie pojawili się Snoop Dogg czy kompan z HBK - P-Lo.

video dnia
dodano: 2017-01-28 18:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Oba ubiegłoroczne albumy w mojej prywatnej czołówce 2016. Zaczyna się 2017 i znowu pozjadane. Flow bestia - uniwersalność, feeling, łamanie tempa, płynne przechodzenie z rapu na śpiew, wszystko na swoim miejscu. Po cichu liczę, że IAMSU! wystrzeli jeszcze z Bay na pełnej petardzie jak Gerald. HBK!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-08-24 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Niesamowity feeling, lekkość i stylówa, z którą porusza się po wysmakowanych kalifornijskich bitach jakby od niechcenia, hipnotyzujące patenty na refreny i mega elastyczne flow - wszystko to sprawia, że regularnie katuję na słuchawkach jego projekty, zarówno te nowsze jak starsze." - pisałem niedawno.

W ostatnim czasie katowałem więc wydane w marcu "KILT 3", a teraz Su dokłada do tego kolejny materiał. Do Sieci z zaskoczenia trafił "6 Speed", dostępny w całości za free!

Tagi:
dodano: 2016-07-03 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejne Drive By. Tym razem w kosmicznym stylu powraca GZA, tribute dla Las Vegas wydaje Dizzy Wright, a Jazz Cartier okazuje szacunek dla Lil Wayne'a. Mamy też nowy klip IAMSU! oraz połączenie sił dwóch Freshmanów XXL. Jednocześnie Gucci Mane przekonuje słuchaczy, że wszyscy raperzy są tak naprawdę jego dziećmi, Tory Lanez znów nagrywa utwór, który jest niepodobny do żadnego z poprzednich, a Saint Joe wydaje kawałek, w którym featuring dograł Chino XL.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-06-07 17:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Świeżo po premierze najnowszego krążka "Son Of The Pimp 2", Mistah F.A.B. publikuje kolejny singiel promujący wydany pod koniec maja materiał. Zrealizowany do kawałka "Up Until Then" teledysk, w którym gościnnie udzielili się Boosie Badazz i Iamsu! możecie obejrzeć w rozwinięciu.

recenzja
dodano: 2016-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli ktoś śledzi moje wpisy czy muzyczne gusta to zdążył już pewnie zauważyć, że moim największym konikiem nie od dziś jest Kalifornia, a dokładniej tamtejsze Bay Area. Bay Area, które wreszcie zyskuje w ostatnim czasie więcej uwagi, za sprawą renesansu i muzycznej ofensywy całego westcoastu oraz wysypu talentów w tamtych rejonach. G-Eazy zdobył właśnie pierwsze Złoto dla Bay od dekady, a gości, których typować można na 'next big thing' także nie brakuje - Sage The Gemini, Nef The Pharaoh czy IamSu!, zyskujący od kilku lat coraz większe uznanie i mający już na koncie wsparcie i wspólne nagrywki z takimi zawodnikami jak Wiz Khalifa, 2 Chainz, Snoop Dogg czy Too $hort.

To też IamSu! od jakiegoś czasu mocno dominuje w moich słuchawkach, za sprawą niesamowitego naturalnego feelingu, wyczucia i tego, jak odnajduje się na rozbujanych westcoastowych bitach. Udziela się szeroko, regularnie zaznacza obecność na featuringach, wypuszczane w ostatnim czasie single promujące projekt "Kilt 3" były za to samymi strzałami w dziesiątkę - od hipnotyzującego, leniwego "The Feel", poprzez charakterne, braggowe "Game Time", aż po bangerowe, choć i motywacyjne "Up All Night". Wszystko to sprawiało, że mocno wyczekiwałem całości. Jak prezentuje się trzecia część serii młodego wymiatacza z Richmond, w której sam raper nawija, że czuje się jak 50 Cent w roku 2003?

Tagi:
dodano: 2016-03-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przyznam szczerze, że IamSu! to gość, w którego twórczość wkręciłem się w ostatnim okresie najmocniej. Niesamowity feeling, lekkość i stylówa, z którą porusza się po wysmakowanych kalifornijskich bitach jakby od niechcenia, hipnotyzujące patenty na refreny i mega elastyczne flow - wszystko to sprawia, że regularnie katuję na słuchawkach jego projekty, zarówno te nowsze jak starsze. A teraz dla wszystkich miłośników nowej fali westcoastu mam doskonałe info - dostępne jest już "Kilt 3" czyli trzecia część serii IamSu!, wcześniej mixtape'owej, a teraz poddana oficjalnej dystrybucji. Materiał promowany jest takimi sztosami jak "Up All Night", "Gametime" czy "The Feel" a gościnnie pojawiają się dobrzy znajomi z Bay Area - Sage The Gemini, Problem czy Kool John.

Tagi:
video
dodano: 2016-02-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu! to zdecydowanie jedna z najlepszych nowych twarzy na kalifornijskiej scenie, a wypuszczone przez niego w minione wakacje "The Feel" to mega klimatyczny numer, który swego czasu mocno katowałem. Teraz doczekaliśmy się klipu do tego numeru, promującego nadchodzące "KILT 3". Polecam!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-01 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Przenikające się gatunki w muzyce są powszechnym zjawiskiem a połączenie rocka i hip-hopu występuje nader często. Za najnowsze collabo na tej linii odpowiada w dużej mierze DJ Quik, który wziął właśnie na warsztat numer "Inside Out" rock'owej kapeli Spoon, pochodzący z ich wydanego w 2014 roku albumu "They Want My Soul". W nowej wersji kawałka pojawili się dodatkowo Kurupt, IamSu! oraz Boogie - jak wam się podoba taka kombinacja?

Strony