IamSu

IamSu

kategorie:
dodano: 2024-04-22 23:32 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album IAMSU!

Stream:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-06-14 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Przed nami wakacje, których rozmach ogranicza pandemia oraz liczne problemy i tarcia - niezmiennie głodni jesteśmy jednak słonecznych letniaków pomagających umilić ten czas, oderwać myśli od tego, co dzieje się wokół i choć przez chwilę wypocząć. A do tej roli nic nie pasuje lepiej niż muzyka z pełnej słońca i palm Kalifornii - z tej okazji mamy dla Was 10 albumów wydanych w Cali w roku 2019, po które warto sięgnąć właśnie teraz. Potraktujcie to jak swoiste przedłużenie cyklu Dobry Vibe na Trudny Czas.

kategorie:
dodano: 2018-12-07 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ten gość to jeden z większych pracusiów w Kalifornii, a do tego jeden z większych talentów na niezależnej scenie. Wciąż gra na własnych zasadach, zalewając nas nową muzyką i raz za razem potwierdza, że dysponuje jednym z najbardziej giętkich i melodyjnych flow w branży. "Blessed" to następca wydanego we wrześniu "06 Solara" i porcja soczystego rozbujanego new-westowego brzmienia nasyconego refleksyjnymi i osobistymi tekstami.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2018-12-06 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

Tagi:
dodano: 2018-04-02 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Marzec to prawdziwy wysyp muzycznych premier, tempo było naprawdę szalone - dlatego w naszych zagranicznych nominacjach znalazło się ponad 30 krążków! Wśród nich m.in. Snoop Dogg, The Weeknd, Lil Yachty, PRhyme czy Phonte. Pora więc byście wskazali swojego faworyta!

kategorie:
dodano: 2018-03-30 16:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu! zebrał w całość swoje serie "Boss Upów" dorzucając do tego parę nowych numerów - czyli fizyczna wersja mocnej serii EPek, idealnie dla fanów nowej westcoastowej fali!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-06-12 20:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu nie zwalnia tempa - "Boss Up" i "Boss Up 2" jeszcze nie zdążyły zejść z naszej rotacji a kalifornijski wymiatacz serwuje trzecią EP-kę w tym roku!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-06-12 20:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu nie zwalnia tempa - "Boss Up" i "Boss Up 2" jeszcze nie zdążyły zejść z naszej rotacji a kalifornijski wymiatacz serwuje trzecią EP-kę w tym roku! Do tego całkowicie wyprodukowaną przez siebie - to się nazywa workhardplayhard.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-05-13 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

HBK Gang zasypuje nas ostatnio pierwszorzędną muzyką prosto z Bay Area. Teraz pora na to, by na pierwszy plan wyszedł jeden z najlepszych obecnie producentów w Kalifornii, a także szybko progresujący raper - P-Lo. "More Than Anything" to jego debiutanckie LP, na którym wspierają go G-Eazy, E-40, IamSu, Marc E. Bassy czy Nic Nac. Całość odsłuchacie poniżej. Nasza recenzja na dniach.

video
dodano: 2017-04-23 15:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Założyciel HBK Gangu nie zwalnia tempa. Jeden z najlepszych i najbardziej aktywnych raperów na kalifornijskiej mapie uderza kolejnym materiałem. Dopiero co dostaliśmy EP-kę "Boss Up" a IamSu! dokłada do niej "Boss Up 2", serwując porcję świeżego i melodyjnego westcoastowego grania. Gościnnie pojawili się Snoop Dogg czy kompan z HBK - P-Lo.

video dnia
dodano: 2017-01-28 18:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Oba ubiegłoroczne albumy w mojej prywatnej czołówce 2016. Zaczyna się 2017 i znowu pozjadane. Flow bestia - uniwersalność, feeling, łamanie tempa, płynne przechodzenie z rapu na śpiew, wszystko na swoim miejscu. Po cichu liczę, że IAMSU! wystrzeli jeszcze z Bay na pełnej petardzie jak Gerald. HBK!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-08-24 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Niesamowity feeling, lekkość i stylówa, z którą porusza się po wysmakowanych kalifornijskich bitach jakby od niechcenia, hipnotyzujące patenty na refreny i mega elastyczne flow - wszystko to sprawia, że regularnie katuję na słuchawkach jego projekty, zarówno te nowsze jak starsze." - pisałem niedawno.

W ostatnim czasie katowałem więc wydane w marcu "KILT 3", a teraz Su dokłada do tego kolejny materiał. Do Sieci z zaskoczenia trafił "6 Speed", dostępny w całości za free!

Tagi:
recenzja
dodano: 2016-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli ktoś śledzi moje wpisy czy muzyczne gusta to zdążył już pewnie zauważyć, że moim największym konikiem nie od dziś jest Kalifornia, a dokładniej tamtejsze Bay Area. Bay Area, które wreszcie zyskuje w ostatnim czasie więcej uwagi, za sprawą renesansu i muzycznej ofensywy całego westcoastu oraz wysypu talentów w tamtych rejonach. G-Eazy zdobył właśnie pierwsze Złoto dla Bay od dekady, a gości, których typować można na 'next big thing' także nie brakuje - Sage The Gemini, Nef The Pharaoh czy IamSu!, zyskujący od kilku lat coraz większe uznanie i mający już na koncie wsparcie i wspólne nagrywki z takimi zawodnikami jak Wiz Khalifa, 2 Chainz, Snoop Dogg czy Too $hort.

To też IamSu! od jakiegoś czasu mocno dominuje w moich słuchawkach, za sprawą niesamowitego naturalnego feelingu, wyczucia i tego, jak odnajduje się na rozbujanych westcoastowych bitach. Udziela się szeroko, regularnie zaznacza obecność na featuringach, wypuszczane w ostatnim czasie single promujące projekt "Kilt 3" były za to samymi strzałami w dziesiątkę - od hipnotyzującego, leniwego "The Feel", poprzez charakterne, braggowe "Game Time", aż po bangerowe, choć i motywacyjne "Up All Night". Wszystko to sprawiało, że mocno wyczekiwałem całości. Jak prezentuje się trzecia część serii młodego wymiatacza z Richmond, w której sam raper nawija, że czuje się jak 50 Cent w roku 2003?

Tagi:
video
dodano: 2016-02-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

IamSu! to zdecydowanie jedna z najlepszych nowych twarzy na kalifornijskiej scenie, a wypuszczone przez niego w minione wakacje "The Feel" to mega klimatyczny numer, który swego czasu mocno katowałem. Teraz doczekaliśmy się klipu do tego numeru, promującego nadchodzące "KILT 3". Polecam!

Tagi:

Strony