Zaytoven

Zaytoven

kategorie:
dodano: 2024-01-28 21:37 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album 1K Phew i Zaytovena.

Tracklista:

01. We Ready feat. Pastor Troy
02. Favorite Trapper feat. Young Dro & 1k Pson
03. Hymn
04. On Fire
05. Let Go Let God
06. Dawghouse
07. Heaven
08. Yesterday feat. Hunxho
09. Freedom feat. Jekalyn Carr

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-03-11 22:24 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album legendy trapowej produkcji.

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:18 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Spontaniczny joint album, gdzie legendarny Zaytoven zwerbował trzech raperów młodego pokolenia - Lil Keeda, Lil Gotita i Lil Yachty'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-10 14:34 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"GloToven" to efekt współpracy legendy drillu z Chicago - Chief Keefa, oraz jednego z pionierów trapowego brzmienia - Zaytovena. To również pierwszy, oficjalny studyjny Chief Keefa od czasu "Dedication", dotychczas szef GLO Gang głównie wydawał projekty nieoficjalnym kanałem.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2018-12-24 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W lawinie świątecznych produktów i przekalkulowanych hitów inspirowanych mikołajowo-choinkową symboliką ciężko znaleźć coś, co do tematu Bożego Narodzenia podchodzi trochę ambitniej i mniej kliszowo... A co jeśli dodatkowo mowa o wyjątkowym trapowym projekcie?

Gdy sprawdzicie już około-świąteczne single od Post Malone'a, Kodaka Blacka i Swae Lee to mamy dla Was materiał, który ukazał się w grudniu a stoi za nim ojciec chrzestny trapowego brzmienia, Zaytoven!

kategorie:
dodano: 2018-10-12 09:29 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Minęło kilkanaście dobrych miesięcy od kiedy legenda R&B wypuściła swój ostatni projekt. W sieci pojawił się właśnie najnowszy album zatytułowany „A”, przy tworzeniu którego Usherowi towarzyszył Zaytoven.

kategorie: News, Premiery, Video
dodano: 2018-07-29 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Trap jest muzyką bez duszy" - powiedział ostatnio przed naszą kamerą Kali. A teraz dwa odległe z pozoru światy postanowił skrzyżować Lecrae, łącząc swoje siły z ojcem chrzestnym trapowego brzmienia, Zaytovenem. Efektem jest "Let The Trap Say Amen", czyli energiczne cykające bity, z których doskonale znamy Zaytovena połączone z głębszym, uduchowionym przekazem szefa Reach Records. Mieszanka wybuchowa i coś dla tych, którzy uwielbiają trapowy vibe, ale mają już dość przerzucania się nazwami broni i drogich marek.

Lecrae i Zaytovena wsparli tu równie intrygujący goście - Waka Flocka czy 24hrs. Polecamy ten niecodzienny mix, bo jest konkretnie a połączenie świata kościelnego ze świeckim wyszło zarazem głęboko i treściwie, jak przyziemnie i blisko codziennych problemów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-29 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Dosyć niespodziewanie w sieci pojawił się nowy materiał od 2 Chainza. "Felt Like Cappin" składa się z 7 kawałków. W jednym z nich usłyszymy Lil Wayne'a, który jest jedynym gościem. Na bitach m.in. Mike Will Made-It, Timbaland i Zaytoven. Zapraszamy do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-29 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Każdy dobrze zna możliwości takich artystów jak Gucci Mane i Zaytoven. Można lubić ich lub nie, jednak gdy tworzą coś wspólnie odbija się to sporym echem i trafia na tysiące imprez. Na portalu Soundcloud pojawił się właśnie ich wspólny mixtape pt. "Mama's Basement". Szukacie kawałka na weekendową imprezę? Sprawdźcie ten materiał.