Big Pokey

Big Pokey

dodano: 2023-11-01 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

To był ciężki rok dla rapu. Odeszło od nas wielu kolejnych twórców, w tym legendy gatunku. Jednych pochłonęły narkotyki czy problemy zdrowotne, innych zabrała coraz niestety powszechniejsza przestępczość w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Pełną listę podajemy w kolejności chronologicznej, dołączając też odnośniki do newsów dotyczących śmierci danego artysty. Oprócz raperów uwzględnieni zostali także producenci. Zaczynamy od polskich, później przechodzimy do zagranicznych.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2023-06-18 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Dotarła do nas smutna informacja. Zmarł Big Pokey, jedna z legend sceny Houston i członek kolektywu Screwed Up Click.

kategorie:
dodano: 2023-03-11 22:42 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna epka Big Pokey'a i J-Dawga.

01. Play Tha Game feat. Lil' Keke
02. Collection Plate (Short Version) feat. Jack Freeman
03. Cops Knock feat. Propain
04. All of Me feat. Yung Al
05. We Made It feat. Eddie Coke

Tagi:
dodano: 2021-06-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

13 lat po wydaniu "Evacuation Notice" członek legendarnego Screwed Up Click powraca z pełnoprawnym albumem "Sensei".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-06-04 06:27 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy od 13 lat pełnoprawny album członka legendarnego Screwed Up Click. Gościnnie m.in. Lil Keke czy Chamillionaire.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy." - pisaliśmy nie tak dawno publikując singiel, i choć nie każdy w to wierzył, to okazuje się, że mityczny krążek naprawdę się wczoraj ukazał!

Mityczny, bowiem pierwotnie zapowiadany w roku 2005, wielokrotnie przekładany i będący jedynym pełnoprawnym dziełem legendarnego kolektywu!

kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it.