Lil Keke

Lil Keke

dodano: 2023-05-28 15:29 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Mamy koniec tygodnia, czas zatem na najważniejsze premiery minionych siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2023-05-27 17:54 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Lil Keke.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2022-02-13 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Mamy niedzielę, więc czas na podsumowanie najważniejszych premier płytowych tego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2022-02-12 15:49 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album legendy Houston.

Stream:

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-05-02 11:45 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Houston i Dallas łączą siły. Lil Keke i Tum Tum nagrali spontaniczny, zawierający 12 nowych utworów mixtape, a fani brzmienia spod szyldu Screwed Up Click na pewno nie będą zawiedzeni.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-14 14:50 przez: Paweł Zet (komentarze: 3)

Po dwóch latach przerwy ikona sceny Houston, Lil Keke powraca z nowym albumem. "Slfmade II" to kontynuacja projektu z 2016 roku, gdzie znajduje się 18 nowych kawałków. Gościnnie m.in. Big K.R.I.T., Z-Ro, Bun B, Slim Thug i Daz Dillinger.

video
dodano: 2018-05-18 14:00 przez: Paweł Zet (komentarze: 1)

Ponad pół roku po premierze "Codeine" Z-Ro wypuszcza kolejny klip. Tym razem powstał teledysk do kawałka "So Houston" - jednego z lepszych numerów na płycie. Gościnnie udziela się tu Lil Keke i reprezentant młodszej części tamtejszej sceny, Big Baby Flava

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-16 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 8)

Śmierć Pimpa C wstrząsnęła światem hip-hopowym, ponieważ muzyka przez niego tworzona w duecie z Bunem B odcisnęła duże piętno na tym, jak wygląda obecny hip-hop. Amerykańska dziennikarka Julia Beverly pracuje wraz z matką rapera nad książką opisującą jego życie. Żona legendy Houston wydała oświadczenie przeciwne wydaniu owej książki, ale co najważniejsze, zdradziła dużo istotnych informacji dotyczących pośmiertnego albumu Pimpa C.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy." - pisaliśmy nie tak dawno publikując singiel, i choć nie każdy w to wierzył, to okazuje się, że mityczny krążek naprawdę się wczoraj ukazał!

Mityczny, bowiem pierwotnie zapowiadany w roku 2005, wielokrotnie przekładany i będący jedynym pełnoprawnym dziełem legendarnego kolektywu!

kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it.

video dnia
dodano: 2013-12-21 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Lil Keke "Worry Bout You" (ft. Kirko Bangz) (Official Video)

Dlaczego: Don't mess wit Texas! H-Town baby! Legenda houstońskiej sceny krzyżuje mikrofony z jej nową twarzą, tegorocznym Freshmanem XXL'a i rzuca nam swój kolejny singiel, w którym jak przystało na zwartą scenę Houston znajdziemy i inne postaci z tamtego rejonu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-26 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

Cieszący się dużym uznaniem i szacunkiem na Południu, aktywny od drugiej połowy lat 90. raper i oryginalny członek legendarnej ekipy Screwed Up Click Lil' Keke połączył tym razem siły z młodym kotem z Houston o ksywie Kirko Bangz i podzielił się ze światem nowym singlem "Worry Bout You".

Świeżo brzmiący, bujający numer brzmi jak przedłużenie lata, a Don Keke potwierdza swoją dobrą formę, co dobrze wróży przed zapowiadanym albumem "Money Don't Sleep". Odsłuch i download w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-30 15:30 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

H-town stand up! Już chwilę po premierze wzbudzającego pewne kontrowersje "I Been On", Beyonce zapowiedziała, że pracuje również nad remiksem tego utworu. Dodała, że napakowany gwiazdami południowego rapu efekt finalny pojawi się na dniach. I cóż, jak powiedziała, tak zrobiła. Bun B, Z-Ro, Scarface, Willie D, Slim Thug, Lil Keke - chyba nie muszę Was specjalnie przekonywać do odsłuchu, prawda? 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-07-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)


Niskobudżetowa, ale konkretna i bujająca głową produkcja z Houston. Choć przy takiej rozpoznawalności jaką ma gospodarz mówienie o hejterach jest lekkim nadużyciem to Keke z pewnością zdążył już paru uświadczyć.