Cookin Soul

Cookin Soul

dodano: 2024-04-07 22:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Jest niedziela, koniec tygodnia. To dobry moment na podsumowanie najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2024-04-07 20:53 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Cookin Soul i The Musalini.

Tracklista:

01. Say You Love Me feat. Hus KingPin & Reuben Vincent
02. Never Be a Stranger
03. 92 Olympics feat. Tha God Fahim
04. I Want It All feat. Planet Asia
05. Mack of the Year feat. MadeinTYO
06. Got Her
07. One Time feat. LE$
08. Fresh Air feat. Raz Fresco & Skratch Bastid
09. Lay Up
10. Pay the Man

dodano: 2024-03-17 19:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy niedzielę, więc to dobry czas na podsumowanie najważniejszych premier, jakie pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Jest ich całkiem sporo.

kategorie:
dodano: 2024-03-17 14:56 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Raz Fresco i Cookin Soul.

Tracklista:

01. 360°
02. The Pure feat. Lil Supa & Dano
03. Receipts
04. Kodak Moment feat. Lord Apex & Estee Nack
05. Snakes & Ladders
06. Keep on Pushing feat. The Musalini
07. Life Lessons
08. Regrets feat. Tha God Fahim
09. Marvelous Fabrics
10. No Cap feat. Gritfall

kategorie:
dodano: 2024-02-09 23:37 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Tha God Fahima i Cookin Soul.

Tracklista:

01. Intro
02. Blood Sport
03. Get Ur Weight Up
04. Economics feat. The Musalini
05. Guillotine
06. Shark Biting Vampires feat. Dano
07. Heavy feat. Raz Fresco
08. Pedal to the Floor
09. Safe Hands
10. The way of the Samurai

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-12 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

"Block Party" to west coast'owy, idealny na upalne dni numer, za który odpowiedzialny jest YG oraz Blanco - reprezentant Bay Area'y. Singiel zapowiada nadchodzący krążek, będący wynikiem kolaboracji tych Panów. Za produkcje numeru (jak również całego nadchodzącego albumu) odpowiedzialny jest hiszpański duet - Cookin Soul. Dodatkowo w numerze usłyszeć możemy DB The General'a. "Block Party" do odsłuchu poniżej, z pewnością sprawdzi się na tego typu imprezach!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2014-04-14 16:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

W sieci remixów kawałków Tupaca jest wiele i chyba śmiało można powiedzieć, że cyklicznie pojawia się ich coraz więcej. Jednak gdy za odświeżenie jakiegoś utworu bierze się Cookin Soul możemy być pewni, że otrzymamy prawdziwą petardę. "Old School" w spokojnym klasycznym klimacie na kultowym samplu znanym z wielu innych produkcji. Jakby tego było mało dostaliśmy również możliwość ściagnięcia remixu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-06-16 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

MC Melodee x Cookin Soul - Think Twice - "My Tape Deck" out now

Goszcząca w marcu tego roku w Warszawie MC Melodee w kwietniu wypuściła album nagrany w całości z hiszpańskiem triem producenckim Cookin Soul. Na "My Tape Deck" wspomógł ją na mikrofonie m.in. Bootie Brown z legendarnego The Pharcyde. "Think Twice" to spokojny, staroszkolny rap w najlepszym wydaniu, zobrazowany przyjemnym, nakręconym na karaibskiej wyspie Curacao klipem. Cały album "My Tape Deck" do odsłuchania w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-13 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Wszyscy popkillerowi fani Wiza i Spitty pewnie znają już "Live In Concert EP" na pamięć, ale dziś mamy coś innego. Związany z Jet Life duet producencki z Hiszpanii - Cookin Soul, przygotował mający pojawić się lada chwila materiał z remixami materiału zatytułowany "Live En Concierto". Na zachętę dostaliśmy remix "Revenge & Cake", który pokazuje, że zdecydowanie warto czekać.

wydarzenie
dodano: 2013-02-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Na tegoroczny dzień kobiet warszawski klub 55 przygotował niespodziankę dla fanów rapu. Do stolicy zawita jedna z najlepszych MC starego kontynentu - MC Melodee. Pochodząca z Amsterdamu raperka, która ma na koncie współpracę z takimi postaciami jak Mac Miller, rozgrzeję publikę zgromadzoną na Żurawiej. Towarzyszyć jej będą Cookin' Soul - hiszpańscy producenci, którzy robią ostatnio furorę w Stanach pracując m.in. z Jet Life, Jadakissem, Gamem czy Evidencem.

dodano: 2013-02-18 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

ejlBjTuO0uQ#!

Kiedy słyszę hasło Harlem's Finest kojarzy mi się w pierwszej kolejności z nieodżałowanym właścicielem turboflow i autorem najbardziej zjadliwych, perfidnych i celnych linijek jakie słyszałem w życiu. You don't know? You betta ask somebody. Czternaście lat od śmierci Big L'a nic nie zmieniło w odbiorze jego numerów. Dziś prezentujemy wam remix "Put It On" autorstwa nieustannie zaskakujących zwyżkującą formą Cookin' Soul. Wiele słyszałem remixów tego kozaka, ale to chyba jeden z lepszych. Świetna robota.

video
dodano: 2013-02-13 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Curren$y - Mary (Official Video)

Dlaczego warto zobaczyć? Dlatego, że pierwsza myśl pod tytułem "kolejny numer o jaraniu" szybko zostaje zanegowana, a Curren$y jednoznacznie pokazuje, że nie można przypinać mu łatek, bo stać go na wiele. Tutaj oprócz tego, że zapuszcza brodę, puszcza TAKIE numery w samochodzie i kręci krótkie bomby witaminowe to przede wszystkim nawija jak przystało na prawdziwego zawodnika. Świetny bit, świetne przejścia i w efekcie kozacki singiel w południowym stylu. A w rozwinięciu mały bonus dla fanów Jet Life.

dodano: 2012-12-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Niezawodni Hiszpanie z Cookin Soul mają dla nas propozycję także na rozpoczynające się Święta Bożego Narodzenia. Wzięli na warsztat klasyki z repertuaru Biggiego i zmieszali je z klasycznymi gwiazdkowymi utworami, dając nam fajną alternatywę wobec tego, co już znamy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-29 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

MC Melodee x Cookin Soul - Dont Front (official video) www.MCMelodee.com

Wojtka ulubienicą jest panna Gavlyn, natomiast moją odpowiedzią na rap tej uroczej kobiety jest pochodząca z Holandii MC Melodee. Zapraszam do zapoznania się z klipem zrealizowanym do numeru "Dont Front". Pochodzi on z niedawnego mixtape'u "Check Out Melodee". Za bit odpowiedzialny jest oczywiście duet Cookin' Soul. Być może ten kawałek nie pokazuje stu procent umiejętności panny Melodee, lecz na pewno warta jest uwagi.

Strony