J. Cole z niespodziewanym albumem - premiery tygodnia

Jest niedziela, koniec tygodnia. To dobry moment na podsumowanie najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

Zaczynamy od J. Cole'a i jego krążka "Might Delete Later". Głośno o nim między innymi dlatego, że w ostatnim kawałku na trackliście "7 Minute Drill" gospodarz pocisnął Kendricka Lamara, co było odpowiedzią na wcześniejszą zaczepkę ze strony K. Dota. Chodziło o to, że członek Black Hippy zdissował Cole'a i Drake'a na płycie Future'a i Metro Boomina "We Don't Trust You", gdzie nawinął, że ma w głębokim poważaniu pozostałych członków Wielkiej Trójki, a za takich uchodzą obok Kendricka właśnie J Cole i Drizzy.

Na płycie szefa Dreamville gościnnie między innymi Gucci Mane, Young Dro, Cam'ron i Central Cee. Co jeszcze wyszło w ostatnich dniach?

Nowe rzeczy wydali między innymi GloRilla ("Ehhthang Ehhthang"), Marv Won ("I'm Fine, Thanks for Asking"), Cookin Soul & The Musalini ("Mackaroni"), Eddie Kaine & Big Ghost Ltd ("Last Exit to Crooklyn"), Mickey Diamond & Ral Duke ("Super Shredder"), Mike Tone ("Legends Volume I") oraz Stetsasonic ("Here We Go Again"). Wszystkie okładki i tracklisty oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

J. Cole "Might Delete Later"

GloRilla "Ehhthang Ehhthang"

Marv Won "I'm Fine, Thanks for Asking"

Cookin Soul & The Musalini "Mackaroni"

Eddie Kaine & Big Ghost Ltd "Last Exit to Crooklyn"

Mickey Diamond & Ral Duke "Super Shredder"

Mike Tone "Legends Volume I"

Evidence "Squirrel Tape Instrumentals Vol. 3"

Stetsasonic "Here We Go Again"

Polonez
Bryson Tiller - Bryson Tiller
Komsi
Ale ten J. Cole jest chujowy, nie wiem jak jego fani caly czas mogą z pewna powagą mowic, że to jest dobry raper i stawiac go w czolowce najlepszych raperow
Ice TTT
Grande Connection kiedyś mi polecał Reksa i mixtape Statik Selektah, niektóre z tych produkcji brzmią bardzo podobnie... aż niewiarygodne, że to numery z tego roku. Widocznie tylko w Polsce rap jest w tak tragicznym stanie
90'
No jest no nie całkiem są perły, ale trzeba sobie poszukać ale wracając do tematu trzeba obejrzeć sobie film zadra tam jest pokazane co w "pl hip hopie jest na czasie"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>