Blanco

Blanco

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

dodano: 2015-09-28 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W przerwach pomiędzy pracą nad "Still Krazy", YG znalazł chwilę na realizację pobocznego projektu, który ma umilić fanom czas oczekiwania na zapowiadany follo-up debiutanckiego krążka "My Krazy Life". Tak oto narodził się mixtape "California Livin'" na bitach Cookin' Souls, będący hołdem w stronę klasycznego laidback'owego brzmiania Kalifornii lat 90-tych, na którym udzielają się także Blanco i DB The General a wszystko poskładał w jedną całość niezawodny DJ Drama. Check it!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-12 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

"Block Party" to west coast'owy, idealny na upalne dni numer, za który odpowiedzialny jest YG oraz Blanco - reprezentant Bay Area'y. Singiel zapowiada nadchodzący krążek, będący wynikiem kolaboracji tych Panów. Za produkcje numeru (jak również całego nadchodzącego albumu) odpowiedzialny jest hiszpański duet - Cookin Soul. Dodatkowo w numerze usłyszeć możemy DB The General'a. "Block Party" do odsłuchu poniżej, z pewnością sprawdzi się na tego typu imprezach!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co prezentowaliśmy Wam wspólny album Blanco i The Jacka, zatytułowany "Misfits", a panowie już mają dla nas kolejny darmowy materiał. Tym razem projekt kalifornijskiej dwójki wyróznia się jednak konceptem, oparty jest bowiem na tribute'ach dla oldschoolowych gier video.

W ten sposób na płycie słyszymy tracki oparte o takie gry jak: Donkey Kong, Space Invaders, Duck Hunt czy Mega Man, a wśród gości znajdują się Freddie Gibbs, Styles P, YG, Trae Tha Truth, Messy Marv czy Nipsey Hussle. Idealnie na leniwą niedzielę - let the game begin!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-10 01:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trójka dobrze znanych i aktywnych nagrywkowo reprezentantów kalifornijskiej Bay Area łączy siły, by wypuścić wspólne EP, wsparte ciekawymi gośćmi. Produkcją całości zajmie się The Bizness.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwójka wyjadaczy z Bay Area zwarła szyki z AraabMuzikiem a efektem darmowy album "Misfits", który właśnie dla Was mamy. I który poza gospodarzami oferuje nam featuringi naprawdę uznanych postaci: Dru Down, Mistah F.A.B., Freeway, Krondon czy Husalah to tylko niektórzy z nich. Odsłuch całości poniżej.

kategorie:
dodano: 2014-02-03 14:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwójka wyjadaczy z Bay Area zwarła szyki z AraabMuzikiem a efektem darmowy album "Misfits", który właśnie dla Was mamy. I który poza gospodarzami oferuje nam featuringi naprawdę uznanych postaci: Dru Down, Mistah F.A.B., Freeway, Krondon czy Husalah to tylko niektórzy z nich.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-06 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Jak wiadomo, Daz lubi być zaangażowany w wiele projektów na raz. Świeżo po premierze wspólnego krążka z WC, Diggy Daz wciela się w rolę producenta EP "Gangsta's Paradise (Mai Tai Musik)" - projektu, za który odpowiadają raperzy Blanco z Bay Area oraz reprezentant Texasu - Lucky Luciano.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-19 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Nipsey Hussle jest idealnym przykładem przedstawiciela młodej generacji kalifornijskich raperów, którzy w przemyśle muzycznym mają wiecznie pod górkę. Jego debiutancki album "South Central State Of Mind" powinien był się ukazać na rynku już 4 lata temu, ale nadal pozostaje niewydany. Raper zakończył w 2010 roku swoją przygodę z wytwórnią Epic Records, która trzymała go w swoich szeregach przez ponad dwa lat, nie mając zbytnio pojęcia co zrobić z tym utalentowanym świeżakiem, ani w jaki sposób wprowadzić jego karierę na ścieżkę sukcesu. Nipsey zdecydował się więc na ten sam manewr, co większość początkujących artystów z Cali i wybrał niezależny rynek.

dodano: 2012-02-06 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)


Wygląda na to, że Nipsey Hussle próbuje odzyskać chociaż częściowo swój ogromny buzz sprzed kilkunastu miesięcy i przepuszcza frontalny atak na rynek muzyczny.

Czym zatem wkrótce uraczy nas, słuchaczy Neighborhood Nip?