Araabmuzik

Araabmuzik

kategorie:
dodano: 2023-10-15 19:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album OT the Real i araabMUZIK'a.

Tracklista:

01. If They Coulda They Woulda
02. Turning Stones
03. The Crown feat. Benny the Butcher & Elcamino
04. Strong Survive
05. Just Different feat. Conway the Machine
06. Certain Things feat. 38 Spesh
07. Ice Baby
08. Blood Stains feat. Rome Streetz
09. Whole Shabang feat. Amir Ali
10. Anemic feat. Lihtz
11. JJ Redick
12. Fade Away

 

dodano: 2017-03-15 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Dobra impreza to taka, której zwieńczeniem jest wyjątkowy after - nie inaczej będzie w wypadku WWW 2017. Po pełnym miesiącu koncertów i imprez przyjdzie czas na... jeszcze trochę koncertów i imprez. 8 kwietnia klub Miłość na ul. Kredytowej po raz kolejny zamieni się w centrum klubowej Warszawy, bo w ramach jednego z trzech Afterów WWW 2017 na scenie pojawią się: nowa gwiazda muzyki elektronicznej - Jeremy Malvin a.k.a. Chrome Sparks oraz "MVP of the MPC", producent bangerów m.in. Slaughterhouse i The Diplomats - AraabMUZIK!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-27 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 9)

Niewesołe wieści z Nowego Jorku - uznany producent, "MVP of the MPC", bliski współpracownik m.in. The Diplomats, A$AP Mob, Slaughterhouse - AraabMuzik został zaatakowany i postrzelony w czwartek wieczorem, ok. godziny 19.00 (ok. 1.00 w nocy czasu polskiego).

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwójka wyjadaczy z Bay Area zwarła szyki z AraabMuzikiem a efektem darmowy album "Misfits", który właśnie dla Was mamy. I który poza gospodarzami oferuje nam featuringi naprawdę uznanych postaci: Dru Down, Mistah F.A.B., Freeway, Krondon czy Husalah to tylko niektórzy z nich. Odsłuch całości poniżej.

dodano: 2013-06-12 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Pamiętacie jak prezentowaliśmy wam wyprodukowany przez AraabMuzik singiel tej niecodziennej dwójki? To nie jest coś co łatwo zapomnieć. Ich krwiopijcza jazda nie ogranicza się do jednego numeru, a obsada producencka nowego mixtape'u mieści znacznie więcej znanych ksywek. Produkcją mixtape'u "Vampsterdam", który ma stanowić wypadkową pomiędzy oldschoolowymi horrorami o wampirach, a współczesnym brzmieniem rapu, zajęli się m.in. Sledgren, Cardo, Clams Casino czy THC. Wybitnie dziwaczna produkcja, ale na tyle wyróżniająca się z zalewu innych, że intryguje i przyciąga. Warto chociażby po to, żeby zobaczyć co wysmażył tutaj Clams.

dodano: 2013-05-06 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Sugerowane pytanie numer jeden - dziwniejszych ksywek to już nie mogli sobie wymyślić? Nacho Picasso i Avatar Darko to duet z Seattle, choć obydwaj panowie przyszli na Świat w Rosji. Obaj mają za sobą kilka projektów i ciekawych collabos, ale póki co nie zrobili furory u szerszego grona odbiorców. Może to zmienić nowy materiał w którym obydwaj z radością bawią się w komiksowe postaci a'la Castlevania, Dracula itd. Produkcją numeru "Vampire" zajął się nie kto inny jak "MVP of MPC" AraabMuzik. Wcześniej panowie pracowali też z Cardo i Sledgrenem. Wybitnie dziwne, ale intrygujące.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-07 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Pamiętam jak za małolata zobaczyłem TEN klip. Dziś Bow Wow jest już "Grown Ass Man" jak zapewnia nas w nowym singlu promującym nadchodzący mixtape "Greenlight 5". Gościnnie w numerze, a raczej w intro do numeru pojawia się gość, który otworzył mu drzwi do kariery - Snoop Dogg. Za bit odpowiada rozchwytywany przez wszystkich araabMUZIK, który pokazuje po raz kolejny dlaczego jest rozchwytywany.

dodano: 2013-02-17 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Każdy kto widział co AraabMUZIK potrafi zrobić z bitmaszyną wie, że nie jest to jakiś tam nowy producent i performer, który wybił się nie wiadomo na czym. Pochodzący z Rhode Island talent w tej chwili jest gwiazdą światowego formatu i choć nie jestem wtajemniczony w cennik jego występów, jestem przekonany, że z głodu nie przymiera. Wystarczy zobaczyć nagrania w Internecie na których gra przed takimi publikami, że Hip Hop Kemp wydaje się kameralnym jam session. Na jego produkcjach nawijali 50 Cent, Eminem, Slaughterhouse, Fabolous, Jadakiss, Cam'Ron, Styles P czy A$AP Rocky. Prezentujemy wam nowy mixtape Abrahama Orellana zatytułowany "For Professional Use Only" na którym zgromadzono zarówno publikowane już, ale nie zebrane w sensowną całość materiały jak i ekskluzywne instrumentale. Gotowi?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-15 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

A$AP Twelvyy "YNRE"

A$AP Mob nie jest najbardziej typową rapową ekipą - nie składa się tylko z raperów, DJ'ów czy producentów. To ekipa ziomków z Harlemu, która działa dla wspólnego celu na przeróżnych płaszczyznach. A$AP Twelvyy jest najbardziej rozpoznawalnym po Rockym raperem składu. Powyżej możecie obejrzeć promujący "Lord$ Never Worry" numer "YNRE" w wykonaniu Twelvyy'ego na bicie AraabMuzik.

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-28 16:00 przez: KamykPL (komentarze: 0)

Mamy pierwszy numer, z nadchodzącego mixtape'u "Boss of All Bosses 3", który został zaplanowany na 16 grudnia. Co tu dużo pisać?

Cam powrócił w swoim stylu, choć nie do końca spisał się producent, którym jest Supa Stylez, a nie Araabmuzik jak twierdzi większość.