A-F-R-O

A-F-R-O

kategorie:
dodano: 2023-11-12 12:56 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa epka A-F-R-O.

Tracklista:

01. Intro
02. Ain't Nothin
03. Gods Reign
04. Roam Alone
05. Collectors Skit
06. Ambition feat. Bobby Craves
07. Product (Remix) feat. Bobby Craves
08. Join the Rest feat. Raf Almighty
09. Epilog (Remix)

Tagi:
dodano: 2023-09-03 22:20 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy końcówkę niedzieli, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier tygodnia. Zebrało się dużo niezależnego rapu.

kategorie:
dodano: 2023-09-03 21:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa epka A-F-R-O.

Tracklista:

01. Afrodeezeak (Intro)
02. Talk Ov Da Town
03. Angel Dust
04. Feelin’ Myself
05. Guarantee It
06. Night At Da Rink
07. Finale

Tagi:
video
dodano: 2020-02-08 09:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Końcówka zeszłego roku obfitowała w muzyczne premiery, zdaje się wręcz, że wszyscy chcieli wcisnąć jeszcze ostatni singiel, EPkę czy też album rzutem na taśmę, aby wysoką notą zamknąć 2019. Nie dziw więc, że niejedna rapowa nowość mogła w tym zalewie umknąć i przejść bokiem.

Wracając z ideą cyklu Drive By, postanowiliśmy przejechać się po internetowych osiedlach i zaserwować wam 7 konkretnych strzałów w postaci 7 teledysków, które zdecydowanie zasługują na uwagę i swoistą "drugą szansę". Gotowi na przejażdżkę?

video
dodano: 2020-01-24 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

A-F-R-O to zdecydowanie jeden z najbardziej uzdolnionych MC's młodego pokolenia a zarazem jeden z największych wymiataczy bez oficjalnego solowego debiutu - wciąż! Ostatni projekt, jaki ukazał się od sympatycznego Kalifornijczyka to wspólna EPka z Marco Polo z roku 2016 "A-F-R-O POLO". Miejmy nadzieję, że 2020 rok przyniesie nam w końcu długo oczekiwane LP podopiecznego R.A. the Rugged Mana.

A rok zaczął się wybornie - od spontanicznego rapu A-F-R-O na bicie z debiutu Ja Rule'a "Venni Vetti Vecci" z roku 1999!

video
dodano: 2017-10-02 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Co się stanie, kiedy w jednym numerze siły połączą posiadacz jednego z najlepszych flow z Zachodniego Wybrzeża i głos ekipy Blackalicious Gift of Gab, nieprzewidywalny i niepodrabialny R.A. The Rugged Man oraz fenomenalny młodziak ze świetlaną przyszłością A-F-R-O?

Otóż Panie i Panowie, istne mistrzostwo w kwestii technicznego, gęstego nawijania i numer przypominający o tym, co oznacza  termin MC. UWAGA: może powodować opadanie szczęki i łapanie się za głowę.

wydarzenie
dodano: 2016-08-22 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Najgłośniejszy duet ostatnich miesięcy - A-F-R-O czyli All Flows Reach Out i Marco Polo wystąpi w Polsce! Po raz pierwszy jako A-F-R-O Polo już 11 listopada tego roku artyści zagrają w katowickim Królestwie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Wywiady
dodano: 2016-06-12 22:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Od cichego nastolatka z przedmieść Los Angeles - do "złotego dziecka" hip-hopu, grającego koncerty na całym świecie, nie mającego sobie równych, jeśli chodzi o technikę i składanie rymów - w ciągu zaledwie dwóch lat kariera A-F-R-O rozwinęła się niesamowicie. Protegowany szalonego R.A. the Rugged Mana, obdarzony charakterystycznym, głębokim głosem i niemożliwymi skillsami A-F-R-O (a.k.a. All Flows Reach Out), ma za sobą współpracę z legendami hip-hopu - m.in. z Preemo, Pete Rockiem, Erickiem Sermonem, Marco Polo, ze ś.p. Seanem Price'em... Nie ma co ukrywać - ksywka A-F-R-O okazała się prorocza - dzięki swym rapsom zaszedł daleko! A to dopiero początek...

W kwietniu tego roku polscy fani mieli okazję usłyszeć freestyle'owe wyczyny A-F-R-O na koncercie w Warszawie, gdzie zagrał wraz z R.A. i Mr. Greenem. Przed koncertem przemiły i charyzmatyczny A-F-R-O zgodził się udzielić nam wywiadu w swoim pokoju hotelowym. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Wywiady
dodano: 2016-06-09 21:03 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Jeszcze parę lat temu ksywka A-F-R-O (a.k.a. All Flows Reach Out) nie mówiła nic nikomu - teraz jednak ze świecą szukać fana, który jej nie kojarzy.  Niewiarygodnie utalentowany osiemnastolatek z Kalifornii (wbijajcie na jego soundcloud, posłuchajcie jakiegokolwiek jego utworu czy freestyle'u - teksty A-F-R-O, jak i jego techniczne umiejętności, są po prostu bezbłędne), protegowany R.A. the Rugged Mana, z dumą podtrzymujący tradycje złotej ery hip-hopu jest nazywany "nadzieją oldschoolowego rapu", a jego koncerty - czy to w Ameryce, czy w Europie - gromadzą tłumy fanów. Już niedługo, w sierpniu, A-F-R-O zatrzęsie kempowymi hangarami - nie możemy się doczekać!

W kwietniu tego roku A-F-R-O, R.A. i Mr. Green zagrali kozacki koncert w Warszawie - nie mogliśmy przepuścić tej okazji i namówiliśmy przesympatycznego A-F-R-O na wywiad!

Cały, 25-minutowy wywiad już w niedzielę wieczór - a już teraz sprawdżcie "zwiastun" - specjalny, spontaniczny freestyle A-F-R-O, na jego własnym beacie!

Tagi:
dodano: 2016-03-19 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Powoli staje się to piękną tradycją: po raz piąty z rzędu mamy przyjemność ogłosić wyprzedanie splasha! długo przed rozpoczęciem letniego święta hiphopu. Nawet pomimo tego, że na dworze panuje pogoda ekstremalnie niesprzyjająca noclegom w namiocie, a przed nami jeszcze parę ogłoszeń nowych wykonawców w line upie. Wyprzedani cztery miesiące przed startem - jesteście najlepsi! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy z wami i wieloma ekscytującymi artystami podczas weekendu 8-10 lipca w Ferropolis - słońce też już zamówiliśmy.

Przy tej okazji zebraliśmy parę ważnych informacji:

wydarzenie
dodano: 2016-02-29 12:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

Na początku chcielibyśmy oznajmić, że to ostatnia szansa na spędzenie tego lata na najpiękniejszym festivalu świata: dużymi krokami zbliżamy się do ogłoszenia wyprzedania 19. edycji splasha!. Dlatego, jeżeli odwołaliście już wszelkie terminy od 8. do 10. lipca, przewietrzyliście śpiwór i znaleźliście połączenie kolejowe, ale do tej pory nie kupiliście biletów: wiecie, co z tym zrobić. Argumentów dostarczamy dziś pod dostatkiem kolejnym updatem line upu hiphopowego święta w Ferropolis.