Paul Wall

Paul Wall

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-04-09 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, więc tradycyjnie czas na zebranie do kupy wszystkich najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-09 12:01 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Termanology i Paula Walla.

Tracklista:

01. No Asterisk
02. Ask Permission
03. Recognize My Car
04. Thailand feat. Bun B
05. No Favors (Pt. 2) feat. C Scharp
06. Clubber Lang feat. KXNG Crooked & Wais P
07. How You Been feat. Mia Jae
08. No Tolerance feat. Fly Anakin & Nems
09. Money on My Phone
10. Step Outside feat. Jared Evan & Millyz

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jedenasty w solowym dorobku album legendy z Houston - Paul Walla. Składa się na niego trzynaście premierowych utworów, gdzie gościnnie rapera wsparł tylko Pure.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista: 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-29 10:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legenda sceny w Houston uderza z pierwszym solowym albumem od 2016 roku, nawiązując też tytułem do burzliwych wydarzeń w rodzinnym mieście w ostatnich miesiącach - na czele z Huraganem Harvey.

Tagi:
dodano: 2015-08-07 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wśród raperek zapewne każdy ma swoją faworytkę. Wybór staje się coraz większy, gdyż przedstawicielek płci pięknej za mikrofonem przybywa... Jeśli lubicie wytatuowane, pewne siebie kobiety, którym rap i marihuana nie są obce sprawdźcie koniecznie co do zaoferowania ma Lil Debbie. Na "Home Grown" wspiera ją gościnnie m.in. Paul Wall i Wiz Khalifa. W rozwinięciu newsa zapoznać można się również z klipem promującym materiał.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-10-24 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

DeLuxe Vodka oraz Klub Pacha Poznań zapraszają na Deluxe Night! Imprezę w klimatach rap, soul and r'n'b prowadzą: rezydenci klubu i Triple Impact. Całość uświetnią gwiazdy wieczoru: Dj WHOOkid - dj ekipy G-Unit i 50 Centa, prowadzący popularny program radiowy w USA, na co dzień grający w najbardziej renomowanych klubach w Stanach Zjednoczonych, oraz raper z Houston, autor platynowej płyty - Paul Wall, jeden z najbardziej znanych przedstawicieli amerykańskiego południa. Oprócz solowych wydawnictw znany ze współpracy z artystami takimi jak: Bun B, Slim Thug, Method Man, Nelly etc. Towarzyszył będzie im Michael Artis producent teledysków, który będzie czuwał nad zebraniem materiału video z imprezy na potrzeby klipu. W charakterze gości pojawią się również poznańscy raperzy: donGURALesko, Kaczor, Shellerini. Podczas imprezy urodziny będą obchodzić Kaczor oraz Dj Soina.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-05 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Paul Wall Feat. Bun B & D-Boss - I'm Real You Fake

Kolejny soczysty southowy banger od Paula Walla, tym razem wspieranego przez Buna B i D-Bossa. "I'm gettin no sleep, but I get paid" - słyszymy od dobrze znanego króla grillów z Houston.

kategorie:
dodano: 2013-12-21 17:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Gościnnie ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Wall to zdecydowanie jeden z sympatyczniejszych w bezpośrednim kontakcie amerykańskich MC, których miałem przyjemność spotkać i przepytać... a zarazem gość, który dobrze wie, jak rozbujać publikę. Czego spodziewać można się po "#checkseason"?

Oczywiście bangerowej jazdy w southowym stylu, wspartej takimi gośćmi jak ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink. Poniżej sprawdzicie całość, akurat na piątek, check it.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-08-08 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Kirko Bangz Ft. Z-RO, Paul Wall & Slim Thug - ' Cup Up Top Down ' ( Official Video)

Przed wami sześciominutowy teledysk prosto z miejsca, gdzie na hip-hop od zawsze patrzyło się trochę inaczej i robiło w zupełnie inny sposób niż gdziekolwiek indziej - Houston. Kirko Bangz, tegoroczny Freshman XXL do autorskiej reprezentacji Texasu powołał sprawdzonych i cenionych zawodników - Z-Ro, Paul Walla i Slim Thuga. Gospodarz od początku budzi we mnie mieszane uczucia, ale kawałek jako całość się wkręca, goście nie zawodzą, a 6 minut nie dłuży się ani trochę.

dodano: 2013-05-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Tegoroczny Freshman Travis $cott nie zdążył jeszcze na dobrą sprawę potwierdzić swojej kandydatury pełnym materiałem. Urodzony w 1992 roku raper z Houston właśnie wypuścił debiutancki mixtape zatytułowany "Owl Pharoah". O tym, że jego talent jest w cenie wiadomo było już wówczas, kiedy podpisał kontrakty z Epic Records i należącym do T.I.'a Grand Hustle, a w ramy swojego producenckiego konglometatu Very GOOD Beats wcielił go Kanye West. Teraz mamy okazję zweryfikować to jak młody raper i beatmaker radzi sobie z nagrywaniem własnych krążków. Gościnnie pojawiła się nie byle jaka plejada pierwszoplanowych postaci aktualnego sceny za Oceanem z T.I., 2Chainzem, A$AP Fergiem, Meek Millem czy Wale'em na czele.

dodano: 2013-04-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Slim Thug & Paul Wall - Po'Up Justice (Official Video)

Idealnie na wieczorny chill. Dwie ikony południowej sceny minionej dekady wzięły na warsztat bit do "Poetic Justice" Kendricka Lamara, by ugryźć go po swojemu i w trochę inny tematycznie sposób. Wyszło dość elegancko, sprawdźcie sami.

dodano: 2013-03-15 19:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 10)

Yelawolf nie próżnuje. Już dawno temu zapowiedział, że w tym roku ma zamiar wydać aż trzy nowe projekty: mixtape "Trunk Muzik Returns", wspólny album z Big K.R.I.T.'em, zatytułowany "Country Cousins", a także drugi krążek w ramach współpracy z Shady Records, "Love Story". I wszystko idzie chyba zgodnie z planem. W dniu dzisiejszym odbyła się bowiem premiera "Trunk Muzik Returns", materiału, który - według słów samego Yelawolfa - skierowany jest przede wszystkim do zagorzałych fanów rednecka z Alabamy. Na mixtape składa się 10 wyprodukowanych w całości przez WillPowera utworów, gościnnie pojawiają się m.in. A$AP Rocky, Raekwon i Paul Wall. Odsłuch/możliwość pobrania w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-03 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Szósty odcinek #Sunday Service jest w pewien sposób wyjątkowy. Co prawda udostępniony fanom tym razem numer zatytułowany "Rollin'" nie znajdzie się na ostatecznej trackliście zbliżającego się coraz większymi krokami "Jesus Piece", ale zdaniem autora powinien. W "Rollin'" niby pojawia się Kanye West, który w rzeczywistości jest tylko wysamplowany, a z informacji Gracza usłyszeliśmy, że numer nie znalazł się na albumie właśnie ze względu na problemy z czyszczeniem sampli. Game napisał jednak, że jeżeli na albumie umieścimy ten numer zaraz za kawałkiem tytułowym to będzie pasował i "wzbogaci doświadczenia płynące ze słuchania".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-02 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

Fame feat. Paul Wall Purp x Trees x Hennessy

Muszę przyznać, że sprawdziłem ten numer ze względu na Walla. I tak jak się spodziewałem, Paul nawinął dużo lepiej od gospodarza.  A co Wy sądzicie o kolaboracji na linii Nowy Jork - Houston?

Tagi:

Strony