Smino

Smino

kategorie:
dodano: 2022-10-30 15:44 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Smino.

Stream:

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-24 13:28 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"She Already Decided" to pierwszy, oficjalnie wydany przez rapera ze St. Louis mixtape. Projekt ma być zapowiedzią jego trzeciego solowego albumu.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2020-02-17 20:45 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Line up splash! Festivalu 2020

splash! Festival nie zwalnia tempa i rusza z kolejnym line up updatem, a wśród nich czołowy reprezentant grime`u Stormzy, najgorętszy newcomer DaBaby i trzy female MC: Young M.A., Rico Nasty i Antifuchs. Chcielibyśmy również przypomnieć, że ponad 80% karnetów zostało już wyprzedanych. Dlatego nie zwlekajcie i poinformujcie swoich znajomych. Bilety kupisz na stronie: www.splash-festival.de/#tickets

dodano: 2019-10-16 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Nowa grupa trójki pochodzącej z Chicago będzie nazywać się Ghetto Sage. Jutro ma pojawić się pierwszy singiel zespołu zapowiadający debiutancki album.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-27 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Ekipa Dreamville nie zwalnia tempa - pod koniec lipca ich ostatni album Revenge of the Dreamers III" oficjalnie pokrył się złotem, a na dokładkę dostaliśmy teledyski do dwóch z najlepszych numerów z płyty-kompilacji - niezwykle emocjonalnego "Sacrifices" (w składzie Earthgang, Smino, Saba, J. Cole) oraz wyśmienitego "Sleep Deprived" (w składzie Lute, Omen, Mez, DaVionne). Oba teledyski w rozwinięciu - sprawdzajcie bo warto!

wydarzenie
dodano: 2017-04-09 14:02 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Prezentujemy dziś naszą nową scenę Playground, której program ogarniać będą trzy barwne kolektywy przez cały okres trwania festivalu. To oznacza, że możecie oczekiwać tam prawdziwych niespodzianek. Dodatkowo ujawniamy kolejnych 9 artystów sceny Backyard. Już czujemy lato! Nasz line up został zamknięty w 90%. Niedługo zaprezentujemy naszą wisienkę na torcie - wykonawców, którzy wystapią na przepięknej scenie Green Stage pośród zacisznego i małego lasku splash! Wald.

dodano: 2015-12-28 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Ostatnio czasu na przyjemności jest naprawdę mało, co nie pozwala poświęcić się w stu procentach największym zajawkom, które uwielbiam, dają mi radość i satysfakcję. Ostatnio ufam głównie sprawdzonym ksywkom, bardzo rzadko chwytając za coś nieznanego, kompletnie undergroundowego, co wcześniej bardzo często kreowało mój gust muzyczny. No i dziś, z uwagi na to że pracę skończyłem wcześniej zmotywowałem się w końcu do swego rodzaju diggingu. Nieoceniony portal pigeonsandplanes.com znowu posłużył mi za znakomity filtr do prześwietlenia prze ogromnej sceny podziemnych raperów w Stanach. Odpaliłem „blkjuptr” tak po prostu z ciekawości. I? God damn it, tak mnie nie tknęło nawet przy Kendricku czy A$AP Rockym!

Tagi: