Jak się gadało z Redmanem? - kulisy wywiadów i produkcji muzycznej (podcast Rozmowy o bitach)

Pierwszy raz po tej stronie kamery - niedawno ukazał się nowy odcinek podcastu "Rozmowy o bitach", w którym miałem przyjemność być gościem prowadzącego Vu Beatza w jego serii wnikliwych rozmów. Tym razem w roli przepytywanego, ba, roli podwójnej - jako producent i jako dziennikarz. Efektem bardzo zajawkowa, sympatyczna godzinna rozmowa, w której oprócz przybliżenia swojej muzycznej drogi i twórczości jako Tuelv miałem też okazję podzielić się masą historii związanych z ponad 10 latami przeprowadzania wywiadów zagranicznych dla Popkillera.

Usłyszycie tym samym opowieści zza kulis o pamiętnych spotkaniach z takimi artystami jak DMX, Redman, Coolio, Danny Brown, Freddie Gibbs, DJ Jazzy Jeff, Smif N Wessun czy Ras Kass - i więcej! 

W innych odcinkach podcastu "Rozmowy o bitach" znajdziecie rozmowy m.in. z takimi artystami jak Zeus, Mada, DJ Plash, Amatowsky czy Pstyk - wszystkie dostępne na kanale Youtube'owym.

Moja przygoda z Hip-Hopem zaczeła się od Willa Smitha „Willennium” | Marcin „Tuelv” Natali

A pod spodem też wspomniana rozmowa z Redmanem, jak i mój album producencki, o którym rozmawiamy w podcaście:

Redman on his most "Redmanest" song, De La Soul, story of his Mascot & Muddy Waters Too — interview

Wersje fizyczne CD dla kolekcjonerów dostępne tutaj: https://tuelv.bandcamp.com/album/dreamlight

Tuelv - Dreamlight (2024) [Full Album] / Soulful Hip-Hop, Jazzy Beats

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>