Westside Gunn

Westside Gunn

kategorie:
dodano: 2023-10-15 17:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Nowy, podobno ostatni album Westside Gunna.

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2022-10-30 15:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Ostatnia część "HWH" Westside Gunna.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-17 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Westside Gunn miał już kończyć karierę, "Hitler Wears Hermes 8: Side B" było zapowiadane jako ostatnia część jego kultowej serii solówek, a w planach pozostał jeszcze projekt z Madlibem. W międzyczasie trochę się pozmieniało i szef Griselda Records zapowiedział nowy album zatytułowany "Michelle Records". Zanim jednak ten się ukaże, dostaniemy ostatnią, dziesiątą odsłonę "Hitlera".

kategorie:
dodano: 2022-07-09 02:48 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Nowy album założyciela Griselda Records.

Tracklista:

01. Peace Flygod feat. A.A. Rashid
02. Jesus Crack feat. Estee Nack & Stove God Cooks
03. Ritz Barlton feat. Estee Nack
04. Big Ass Bracelet feat. Stove God Cooks
05. Bobby Rhude feat. Estee Nack
06. Derrick Boleman feat. Stove God Cooks
07. Horses on Sunset feat. Stove God Cooks
08. Open Praise
09. Danhausen
10. Flip V. Phil feat. Eastside Flip

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-04 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 9)

Pod koniec grudnia miała miejsce niebezpieczna sytuacja z udziałem reprezentanta Griseldy, gdy okazało się, że raper ma problemy z oddychaniem. W swoim Instastory napisał, że zdarzyło się to już drugi raz w tym miesiącu.

dodano: 2021-10-24 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Niedawno gruchnęła na Redditcie nowina, że Ghostface Killah szykuje kontynuację kultowego, wydanego w 2000 roku "Supreme Clientele". Chciałoby się powiedzieć: "świetnie", "super", "jest na co czekać", ale w całej tej sytuacji ważniejsze jest jednak to, kto ma odpowiadać za produkcję wykonawczą krążka. Ku zaskoczeniu wszystkich projekt pod opiekę wzięli Kanye West i Mike Dean. Wybór tego duetu jest co najmniej dziwny. Szczególnie dzisiaj, kiedy jest ktoś, kto nadawałby się do roli executive'a akurat tej płyty idealnie.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-18 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Griselda ten rok wzięła szturmem, a jednym z 8(!) krążków członków ekipy był wydany w Shady Records debiut nieformalnego lidera grupy Westside Gunna "WHO MADE THE SUNSHINE". Jak się okazuje, drogi rapera z Buffalo i wytwórni Eminema rozeszły się tuż po premierze albumu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B, Trap
dodano: 2020-10-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Podczas, gdy wczorajszy piątek na naszej scenie był dosyć spokojny, to na amerykańskiej scenie pojawiło się parę mocnych premier, które mogą dużo namieszać w końcowo rocznych podsumowaniach. Swoje albumy wypuścili m.in 21 Savage czy Westside Gunn.

kategorie:
dodano: 2020-10-02 17:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Majorsowy debiut w Shady Records Eminema jednego z najbardziej zaskakujących "newcomer'ów", o ile można tak powiedzieć. Założyciel Griseldy na nowy album zaprosił plejadę oldschoolowych gwiazd takich jak Slick Rick czy Black Thought, jak i też kolegów z ekipy, Benny'ego, Conwaya czy nowych jej członków Boldy'ego Jamesa i Armani Ceasar. Wśród producentów błyszczą takie ksywy jak The Alchemist czy Just Blaze.

kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:57 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy mixtape założyciela Griselda Records - Westside Gunna, będącego obecnie jednym z najbardziej bezkompromisowych i wyrazistych raperów na scenie.

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-04-17 12:22 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Westside Gunn zaserwował nam niesamowity lot. Na swoim najnowszym albumie zebrał produkcję od takich tuzów jak: DJ Premier, Alchemist, DJ Muggs, czy Tyler, the Creator! Ponadto możemy tutaj usłyszeć na majku chociażby: Freddie Gibbsa, Roca Marciano, czy Joey Bada$$a. Pozycja obowiązkowa dla fanów undergroundu.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

video
dodano: 2019-09-12 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Już 20 września ukaże się wyczekiwany od początku roku pierwszy wspólny album duetu Skyzoo & Pete Rock "Retropolitan". Niezawodny brooklyński wyjadacz i legendarny producent puścili w świat już dwa single.

Nagrane na bicie Pete'a z połowy lat 90. "It's All Good" doczekało się już nawet klipu, a w ostatnich dniach w Sieci pojawił się również drugi singiel - mocarny posse-cut "Eastern Conference All-Stars", w którym na mikrofonie Skyzoo wspierają Elzhi oraz reprezentanci ekipy Griselda - Westside Gunn, Conway i Benny The Butcher!

Strony