Yung Lean

Yung Lean

współpraca płatna
dodano: 2024-03-27 23:38 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Zapowiedziano kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Clout Festivalu. Przygotujcie się na naprawdę mocne ksywy.

dodano: 2023-02-08 17:01 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenia splash! Festivalu 2023.

W końcu nadeszła pora na ogłoszenie pierwszej odsłony line upu jubileuszowej edycji splash! Festivalu. 45 (!) wykonawców - to największe ogłoszenia w historii splasha! Najważniejszy raper naszych czasów, G.O.A.T, żywa legenda. Po przeżyciu jego legendarnego show w Berlinie w zeszłym roku nie mieliśmy ani chwili zwątpienia, aby zaprosić tego 17krotnego zwycięzcę nagrody Grammy z powrotem do Niemiec. Dziesięć lat po pierwszym występie na splashu! napisze historię w Ferropolis ponownie.

wydarzenie
dodano: 2022-10-31 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jedna z najbarwniejszych i najbardziej wpływowych postaci na europejskiej scenie znów odwiedzi Polskę. Yung Lean nie dotarł do nas w wakacje, jednak co się odwlecze to nie uciecze - szwedzki raper wystąpi w Warszawie już w przyszłym tygodniu.

dodano: 2022-08-09 18:23 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Pora na kolejny festiwalowy tydzień. Już jutro w Chorzowie rusza Fest Festival, gdzie nie zabraknie rapowych akcentów - zarówno zagranicznych jak polskich.

dodano: 2022-07-12 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Open'er już za nami, ale to nie koniec koncertowego szaleństwa w te wakacje. Jeszcze sporo muzyki na żywo przed nami (już jutro Clout Festival!) i ciężko się połapać, kto i gdzie ma zagrać. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie przedstawiające zagraniczne rapowe występy, które będą miały miejsce od lipca do września włącznie. Jeśli w natłoku wydarzeń przeoczyliśmy jakiś koncert to dajcie znać w komentarzach.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-04-09 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, więc tradycyjnie czas na zebranie do kupy wszystkich najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

dodano: 2021-11-23 18:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po wielkim powrocie w 2021 roku FEST Festival ogłasza pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trzeciej edycji. W sierpniu 2022 w Parku Śląskim zagrają między innymi Stromae, Woodkid, Jungle, Alfa Mist, FKJ, Yung Lean, MK, oraz Young Leosia. FEST Festival potrwa od 10 do 13 sierpnia 2022.

kategorie:
dodano: 2020-07-18 10:54 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Yung Lean to bezsprzecznie jeden z najbardziej szanowanych europejskich raperów na całym świecie. Niespełna 24-letni raper ze Szwecji wydał własnie swój czwarty studyjny album.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-02-21 23:21 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Kompletny line up Melt Festivalu z podziałem na dni

Jeszcze pięć miesięcy zanim będziemy mieli okazję przywitać od 19. do 21. lipca Bon Ivera, A$AP Rocky`ego i Jorję Smith w Mieście z Żelaza. Pomimo tego Melt zamyka swój line up już teraz potwierdzając występy takich wykonawców jak Kaytranada, Virgil Abloh, FKJ, Yung Lean czy HVOB udowadniając przy tym po raz kolejny, że jest prawdziwą perełką pośród europejskiego rynku festivalowego.

dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

wydarzenie
dodano: 2017-12-02 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Szwedzki raper Yung Lean wdarł się na scenę przebojem kilka lat temu, tworząc wokół siebie ogromny ruch i docierając z muzyką do reszty Europy czy za Ocean. Teraz powrócił z najnowszym albumem "Stranger", powrócił także (dzięki agencji Follow The Step) do Polski na dwa koncerty - w Krakowie oraz Warszawie. Sprawdźcie jak wyglądał drugi z nich!

Tagi:
video
dodano: 2017-11-23 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Tuż przed koncertami Yung Leana w Polsce (26.11. Kraków, 30.11. Warszawa) otrzymujemy od niego klip. Obrazek do tracku "Metallic Intuition" z płyty "Stranger" ukazał się tydzień później niż to zapowiadano. Raper z szacunku do Lil Peep'a przesunął premierę teledysku. Video przedstawia dzień masakry.

dodano: 2017-11-13 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Pochodzący ze Szwecji Yung Lean szturmem wtargnął na scenę w 2013 roku i zdobył sobie spore grono fanów na całym świecie i przetarł szlak dla wielu europejskich raperów chcących wypłynąć również poza Stary Kontynent. Lider Sad Boys ostatnimi czasy często eksperymentował ze swoją muzyką. Znany z autotune'owych, przesyconych elektronicznymi wspomagaczami ballad o narkotykach i samotności, Lean próbował swoich sił robiąc punk rocka czy pop. Teraz wygląda na to, że znalazł on odpowiednie dla siebie brzmienie serwując słuchaczom świadomy i dopracowany w stu procentach projekt "Stranger". Możecie go przesłuchać w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-09 12:43 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Przywódca "Sad Boys Entertainment" zaczyna odbiegać od "smutnej stylistki, czego potwierdzeniem są dotychczas opublikowane single, m.in: "Red Bottom Sky" i "Hunting On My Own". Nie jest to jednak nic złego - Jonatan dalej rapuje w oryginalnym, wypracowanym przez siebie stylu, do którego przyzwyczaił słuchaczy.

Pochodzący ze Szwecji Yung Lean szturmem wtargnął na scenę w 2013 roku i zdobył sobie spore grono fanów na całym świecie i przetarł szlak dla wielu europejskich raperów chcących wypłynąć również poza Stary Kontynent. Lider Sad Boys ostatnimi czasy często eksperymentował ze swoją muzyką. Znany z autotune'owych, przesyconych elektronicznymi wspomagaczami ballad o narkotykach i samotności, Lean próbował swoich sił robiąc punk rocka czy pop. Teraz wygląda na to, że znalazł on odpowiednie dla siebie brzmienie serwując słuchaczom świadomy i dopracowany w stu procentach projekt "Stranger".

dodano: 2016-12-17 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

A$AP Ferg, Bladee, Adamn Killa i Luckaleannn - tacy goście znaleźli się na nowym, złożonym z 8 numerów projekcie Yung Leana. Szwedzki raper wydał mixtape "Frost God" bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Jedynym kawałkiem znanym przed premierą całości był utwór "Hennessy & Sailor Moon", do którego powstał klip. Poprzednie wydawnictwo Leana to album "Warlord" z lutego tego roku.

Strony