Yung Lean

Yung Lean

kategorie:
dodano: 2020-07-18 10:54 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Yung Lean to bezsprzecznie jeden z najbardziej szanowanych europejskich raperów na całym świecie. Niespełna 24-letni raper ze Szwecji wydał własnie swój czwarty studyjny album.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-02-21 23:21 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Kompletny line up Melt Festivalu z podziałem na dni

Jeszcze pięć miesięcy zanim będziemy mieli okazję przywitać od 19. do 21. lipca Bon Ivera, A$AP Rocky`ego i Jorję Smith w Mieście z Żelaza. Pomimo tego Melt zamyka swój line up już teraz potwierdzając występy takich wykonawców jak Kaytranada, Virgil Abloh, FKJ, Yung Lean czy HVOB udowadniając przy tym po raz kolejny, że jest prawdziwą perełką pośród europejskiego rynku festivalowego.

dodano: 2017-12-04 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Combo Fabolousa i Jadakissa, powrót Hopsina, nowe mixtape'y od Wiza Khalify czy Cam'Rona... działo się sporo - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

wydarzenie
dodano: 2017-12-02 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Szwedzki raper Yung Lean wdarł się na scenę przebojem kilka lat temu, tworząc wokół siebie ogromny ruch i docierając z muzyką do reszty Europy czy za Ocean. Teraz powrócił z najnowszym albumem "Stranger", powrócił także (dzięki agencji Follow The Step) do Polski na dwa koncerty - w Krakowie oraz Warszawie. Sprawdźcie jak wyglądał drugi z nich!

Tagi:
video
dodano: 2017-11-23 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Tuż przed koncertami Yung Leana w Polsce (26.11. Kraków, 30.11. Warszawa) otrzymujemy od niego klip. Obrazek do tracku "Metallic Intuition" z płyty "Stranger" ukazał się tydzień później niż to zapowiadano. Raper z szacunku do Lil Peep'a przesunął premierę teledysku. Video przedstawia dzień masakry.

dodano: 2017-11-13 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Pochodzący ze Szwecji Yung Lean szturmem wtargnął na scenę w 2013 roku i zdobył sobie spore grono fanów na całym świecie i przetarł szlak dla wielu europejskich raperów chcących wypłynąć również poza Stary Kontynent. Lider Sad Boys ostatnimi czasy często eksperymentował ze swoją muzyką. Znany z autotune'owych, przesyconych elektronicznymi wspomagaczami ballad o narkotykach i samotności, Lean próbował swoich sił robiąc punk rocka czy pop. Teraz wygląda na to, że znalazł on odpowiednie dla siebie brzmienie serwując słuchaczom świadomy i dopracowany w stu procentach projekt "Stranger". Możecie go przesłuchać w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-09 12:43 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Przywódca "Sad Boys Entertainment" zaczyna odbiegać od "smutnej stylistki, czego potwierdzeniem są dotychczas opublikowane single, m.in: "Red Bottom Sky" i "Hunting On My Own". Nie jest to jednak nic złego - Jonatan dalej rapuje w oryginalnym, wypracowanym przez siebie stylu, do którego przyzwyczaił słuchaczy.

Pochodzący ze Szwecji Yung Lean szturmem wtargnął na scenę w 2013 roku i zdobył sobie spore grono fanów na całym świecie i przetarł szlak dla wielu europejskich raperów chcących wypłynąć również poza Stary Kontynent. Lider Sad Boys ostatnimi czasy często eksperymentował ze swoją muzyką. Znany z autotune'owych, przesyconych elektronicznymi wspomagaczami ballad o narkotykach i samotności, Lean próbował swoich sił robiąc punk rocka czy pop. Teraz wygląda na to, że znalazł on odpowiednie dla siebie brzmienie serwując słuchaczom świadomy i dopracowany w stu procentach projekt "Stranger".

dodano: 2016-12-17 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

A$AP Ferg, Bladee, Adamn Killa i Luckaleannn - tacy goście znaleźli się na nowym, złożonym z 8 numerów projekcie Yung Leana. Szwedzki raper wydał mixtape "Frost God" bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Jedynym kawałkiem znanym przed premierą całości był utwór "Hennessy & Sailor Moon", do którego powstał klip. Poprzednie wydawnictwo Leana to album "Warlord" z lutego tego roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-07-07 13:18 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Konwencja, którą prezentuje Yung Lean niekoniecznie trafia do wszystkich. Jednak młody Szwed z powodzeniem prezentuje nowe materiały i idealnie trafia w swoją niszę. Jeśli na dłużej zagościły u Was takie kawałki jak "Kyoto", "Yoshi City" czy "Motorola" koniecznie sprawdźcie kolejny singiel z tegorocznej płyty Leana "Warlord".

Tagi:
dodano: 2016-03-19 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Powoli staje się to piękną tradycją: po raz piąty z rzędu mamy przyjemność ogłosić wyprzedanie splasha! długo przed rozpoczęciem letniego święta hiphopu. Nawet pomimo tego, że na dworze panuje pogoda ekstremalnie niesprzyjająca noclegom w namiocie, a przed nami jeszcze parę ogłoszeń nowych wykonawców w line upie. Wyprzedani cztery miesiące przed startem - jesteście najlepsi! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy z wami i wieloma ekscytującymi artystami podczas weekendu 8-10 lipca w Ferropolis - słońce też już zamówiliśmy.

Przy tej okazji zebraliśmy parę ważnych informacji:

wydarzenie
dodano: 2016-02-29 12:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

Na początku chcielibyśmy oznajmić, że to ostatnia szansa na spędzenie tego lata na najpiękniejszym festivalu świata: dużymi krokami zbliżamy się do ogłoszenia wyprzedania 19. edycji splasha!. Dlatego, jeżeli odwołaliście już wszelkie terminy od 8. do 10. lipca, przewietrzyliście śpiwór i znaleźliście połączenie kolejowe, ale do tej pory nie kupiliście biletów: wiecie, co z tym zrobić. Argumentów dostarczamy dziś pod dostatkiem kolejnym updatem line upu hiphopowego święta w Ferropolis.

video
dodano: 2015-11-22 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Yung Lean po zrobieniu prawdziwej furory w sieci nieco odszedł w cień przy pojawianiu się innych nowych twarzy. Nadal jednak gra koncerty na całym świecie, nawija w swoim stylu. Chcecie sprawdzić jak się miewa? Sprawdźcie nowy klip do kawałka "Ghostrider".

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-03-13 18:40 przez: Michał Kubacki (komentarze: 2)

Najprawdopodobniej już wiecie, jak dramatyczna jest obecnie sytuacja z biletami dla wszystkich spóźnialskich: zostało ich baarrrddzzoo mało. I kiedy mówimy barrddzo to naprawdę zostało ich bardzo mało. Dlatego bądź szybki. Dla wszystkich tych, którzy zapewnili sobie już wejściówkę na najlepszy festival na świecie, kolejny line up update jest jak wisienka na torcie. A dla wszystkich innych: tak jak wspomnieliśmy. Bądź szybki. Barrdzo szybki.

video
dodano: 2014-06-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Unknown Memory" - taki tytuł nosić będzie nowy album robiącego ostatnio furorę nastoletniego Szweda. Pierwszym singlem jest osadzone w charakterystycznej cloudowej stylistyce "Yoshi City". Sprawdźcie co tym razem ma do zaoferowania Yung Lean, który nie tak dawno pojawił się w Polsce w ramach ostatniej trasy koncertowej.

Tagi:
dodano: 2014-04-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Po głośnych kooperacjach polsko-amerykańskich nadszedł czas na projekt polsko-szwedzki, łączący kontrowersyjne młode twarze obu scen! 17-letni Szwed, znany ze swojej spowolnionej, cloudowo-kodeinowej stylistyki oraz zakręconego image'u i warstwy tekstowej już w tym miesiącu wystąpi w Warszawie i Krakowie. Jednak na koncertach jego związek z Polską się nie skończy - Yung Lean zapowiedział bowiem wspólny mixtape tworzony z sensacją ostatnich tygodni, 9-letnim Green Grenade'em!

Strony