Looptroop Rockers

Looptroop Rockers

video
dodano: 2017-07-02 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Grubson, Promoe z ekipy Looptroop Rockers, OER oraz DJ BRK zaprezentowali klip do singla "Rudeboy Stance". Utwór znajdzie się na nadchodzącej płycie producenckiej OER'a, a także na nowym albumie Grubsona zatytułowanym "Gatunek L". Oba projekty planowane są do wydania jesienią tego roku. Etatowy beatmaker B.O.K. wydał wcześniej numer "Klucze do miasta" z gościnnym udziałem Wudoe, który również znajdzie się na jego albumie producenckim.

wydarzenie
dodano: 2016-04-15 19:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Połowa kwietnia to już czas, kiedy program Hip Hop Kemp zaczyna przybierać mocno rumiane kolory, proponując festiwalowiczom coraz bardziej smakowity zestaw artystów. Dzisiejszy dzień wydaje się więc być idealny, by ogłosić, że line-up tegorocznego „Festiwalu z Atmosferę” zasila tak długo wyczekiwany u nas skład &&& &&&&&&&&&&&&&S! Będzie to kempowy debiut dla tego duetu, który do Hradca przyjedzie z rewelacyjnie przyjętym albumem wydanym w ubiegłym roku.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-02-21 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dobre wieści dla miłośników hiphopowych brzmień prosto ze Szwecji! W ostatnim tygodniu lutego Polskę odwiedzi legendarna grupa LOOPTROOP ROCKERS! Zespół zagra w naszym kraju trzy koncerty - w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Trasa promuje siódmy w karierze zespołu album "Naked Swedes".

video
dodano: 2015-01-20 16:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"The Machine" to tytuł kolejnego singla grupy Looptroop Rockers, do którego klip możecie obejrzeć na ProstoTV. Utwór promuje najnowszy album szwedzkiej formacji "Naked Swedes". Teledysk został zrealizowany podczas wizyty artystów w Warszawie. Reżyserią klipu zajął się Ludwik Lis / STYLWARSZAWSKI. Dla uważnych widzów mamy niespodziankę: w klipie ukryty jest link do "The Machine Prosto Remix", w którym zamiast oryginalnych zwrotek usłyszycie: Rufuza, Mosada, Ńemego oraz Dioxa!

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-15 16:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 5)

Spotkało mnie delikatne zaskoczenie, kiedy to naczelny stwierdził, że jestem fanem Looptroop Rockers. Dopiero teraz mogę mu to powiedzieć (a raczej napisać), bo wcześniej nie miałem odwagi. Nie, nie jestem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić Szwedów rapujących po angielsku. Z prostego powodu. Jakiego? O tym dalej.

Tak jak wspomniałem – daleko mi do bycia fanem składu ze Skandynawii. W zasadzie to chyba nigdy nim nie byłem. Nie przeszkadza mi to jednak lubić ich twórczości, a ta, jak powszechnie wiadomo, jest warta uwagi. I nie tylko uwagi tych, którzy na co dzień interesują się hip-hopem. Dobrze rapują, Embee świetnie produkuje i nie są z USA. Można? Można.

dodano: 2014-11-04 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W dzisiejszym odcinku drugi po Promoe z członków Looptroop Rockers - tym razem pora na nadwornego producenta szwedzkiego kolektywu. Przed Wami Embee! Czekajcie również na "Inną Stronę" od Cosmica i Supreme'a.

dodano: 2014-11-02 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W dzisiejszym odcinku wyjątkowy gość z zagranicy - charyzmatyczny i niepodrabialny frontman szwedzkiego Looptroop Rockers, które dopiero co wydało nowy album "Naked Swedes". Panie i panowie - Promoe we własnej osobie! Czekajcie również na "Inną Stronę" od reszty ekipy - Embeego, Cosmica i Supreme'a!

dodano: 2014-10-17 16:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Looptroop Rockers - Slippin'

Prezentujemy klip promujący nadchodzący album szwedzkiej formacji Looptroop Rockers. Tym razem obraz powstał do numeru p.t. "Slippin'". W Polsce krążek "Naked Swedes" jest dystrybuowany za pośrednictwem Prosto Label. Premiera zapowiedziana jest na 31 października, natomiast preorder znajdziecie tutaj.

kategorie:
dodano: 2014-09-29 16:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prosto Label jest polskim dystrybutorem najnowszego albumu Looptroop Rockers - "Naked Swedes" ukaże się na polskim rynku już 31 października!

dodano: 2014-09-29 16:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Prosto Label jest polskim dystrybutorem najnowszego albumu Looptroop Rockers - "Naked Swedes" ukaże się na polskim rynku już 31 października!

Płyta została wyprodukowana w całości przez Embee, który przyzwyczaił słuchaczy do szerokiej gamy melodyjnych dźwięków i mocnych bębnów – jego styl jest nie do podrobienia. Promoe, Cosmic i Supreme, wyśmienicie odnajdują się na produkcjach Embee. Dostajemy od nich porcję poruszających, inteligentnych tekstów, wywołujących wiele emocji. Chemia w ekipie Looptroop Rockers jest słyszalna, to właśnie dzięki tej magii zespół posiada rzeszę fanów na całym świecie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-15 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Miło nam poinformować, że na zbliżającej się wielkimi krokami nowej płycie Czarny / HIFI - "Nokturny & Demony" pojawi się jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci europejskiego hip-hopu - Promoe ze szwedzkiej grupy Looptroop Rockers! Już w tym tygodniu pojawi się okładka, tracklista oraz preorder albumu „Nokturny & Demony”. Czekamy.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-06-11 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z pierwszego dnia Red Bull Music Academy Weekender Warsaw, dziś mamy dzień drugi, czyli to, co pod PKiN działo się w sobotę, gdy na scenach pojawili się m.in. Looptroop Rockers, Onra czy Mikromusic...

wydarzenie
dodano: 2014-05-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

'Warszawa festiwalami stoi" można powiedzieć, patrząc na to, że dopiero co dochodzimy do siebie po emocjach związanych z Warsaw Challenge, za miesiąc czeka nas Orange Warsaw Festival... a wcześniej event sporego kalibru szykuje Red Bull.

"Red Bull Music Academy Weekender do tej pory odwiedził Madryt, Sztokholm i Tokio, teraz przyszedł czas na Warszawę! Festiwal, na którym usłyszycie najciekawszych artystów współczesnej muzyki i będziecie świadkami unikalnych kolaboracji, opanuje teren stołecznego Pałacu Kultury i Nauki. Cztery sceny ugoszczą ponad 30 występów, których wspólnym mianownikiem będą świeżość i charyzma." - czytamy w informacji prasowej. Pisaliśmy Wam już o tym, że na festiwalu zaprezentuje się charyzmatyczny Danny Brown, dziś mamy informacje o kolejnych ciekawych postaciach, wśród których dobrze znani Szwedzi z Looptroop Rockers, będący świeżo po wspólnym albumie ze Snoop Doggiem Dam-Funk czy reprezentacja Niewidzialnej Nerki!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-14 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Prowadzenie wywiadów, to jeden z dziennikarskich przywilejów, które bardzo sobie u nas cenimy. Fajnie było pogadać z Kwelim, Smif-N-Wessun albo z AZ. Świat za sprawą internetu zaczyna się kurczyć, a to co wydawało się nieosiągalne materializuje się coraz bliżej każdego z nas. Zaprzyjaźniony portal Kollabo.pl od jakiegoś czasu prowadzi czaty z artystami, z którymi może porozmawiać, zadać pytanie, posłuchać co mają do powiedzenia. Obsada na nadchodzące spotkania będzie z pewnością mega interesująca dla fanów rapu. Zarówno polskiego jak i anglojęzycznego.

Strony