Mosad

Mosad

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-05-25 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam o lawinie nowych teledysków - jednak ten weekend przyniósł nam też ciekawe i kontrastowe premiery płytowe.

kategorie:
dodano: 2019-05-25 13:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Lepsze Zło" to pierwszy wspólny album rapera Mosada oraz producenta Andrzeja Dybca. Ich drogi po raz pierwszy przecięły się w 2017 roku i wtedy po stworzeniu kilku numerów postanowili zacieśnić współpracę i wydać razem pełnoprawny album. Wszystko za sprawą muzycznych fascynacji duetu, ponieważ Mosad od najmłodszych lat jarał się muzyką elektroniczną i takie bity dostał od Andrzeja, który od wielu lat tworzy dźwięki klubowe i elektroniczne. Na płycie gościnnie pojawili się Hice oraz KPSN.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-24 01:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tuż przed premierą "360 Mixtape" Małach i Rufuz prezentują nam kolejny singiel - oprócz nich w numerze pojawiają się Łapa/TWM, Diox i Mosad a bit zapewnił Sir Mich.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-10 20:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Aljazeera" to piąty singiel i zarazem drugi klip promujący debiutancki album duetu Mosad/Kocur "Ludzie Roboty Systemy", którego premiera miała miejsce we wrześniu zeszłego roku. O skrecze i cuty w numerze zadbał Dj Kebs. Album dostępny na www.marathonbrothers.pl.

Tagi:
dodano: 2015-08-27 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Apollo" to trzeci singiel z "Ludzie Roboty Systemy" - debiutanckiego albumu duetu Mosad/Kocur. Limitowany preorder można zamawiać na www.marathonbrothers,pl oraz www.hifiwear.pl. Premiera 25 września 2015, nakładem Marathon Brothers.

dodano: 2015-08-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ludzie Roboty Systemy" to tytułowy utwór, a zarazem drugi singiel z debiutanckiego albumu duetu Mosad/Kocur.

Gościnnie w numerze udzielają się RakRaczej i Dj Wojak, którzy reprezentują trójmiejską ekipę DwaZera. Premiera albumu 25 września nakładem Marathon Brothers. Preorder albumu dostępny na www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl.

Tagi:
dodano: 2015-08-12 17:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ultrafiolet" to pierwszy singiel promujący debiutancki album duetu mc/producent MOSAD x KOCUR - "LUDZIE-ROBOTY-SYSTEMY". O skrecze w numerze zadbał Dj Falcon1. Premiera wydawnictwa odbędzie się 25 września 2015 nakładem Marathon Brothers. Cały czas można zamawiać limitowany preorder na www.hifiwear.pl lub na www.marathonbrothers.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-08-05 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Debiutancki krążek Mosad/Kocur "Ludzie-Roboty-Systemy" wydany nakładem MARATHON BROTHERS oficjalnie ukaże się 25 września 2015. Limitowany nakład płyty w wersji digipack można zamawiać w preorderze na stronie www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl. Do albumu została przygotowana seria plakatów filmowych. Wystawa on-line to tylko jeden z elementów tego co wiąże się z muzyką duetu mc/producent, pozostając jedynie tłem dla ich muzyki.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-03 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy teledysk DIOXA HIFI do remixu utworu "Oni tego chcą". W klipie gościnnie usłyszeć można zwrotki Miuosha, Mosada, Małacha, Vienia, PMM, Haja, Tedego oraz PeeRZeta. Produkcją utworu zajął się Sir Michu. Obraz jest dziełem ekipy Dobrekino Studio.

video
dodano: 2015-01-20 16:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"The Machine" to tytuł kolejnego singla grupy Looptroop Rockers, do którego klip możecie obejrzeć na ProstoTV. Utwór promuje najnowszy album szwedzkiej formacji "Naked Swedes". Teledysk został zrealizowany podczas wizyty artystów w Warszawie. Reżyserią klipu zajął się Ludwik Lis / STYLWARSZAWSKI. Dla uważnych widzów mamy niespodziankę: w klipie ukryty jest link do "The Machine Prosto Remix", w którym zamiast oryginalnych zwrotek usłyszycie: Rufuza, Mosada, Ńemego oraz Dioxa!

video
dodano: 2014-11-24 16:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Na stronie ProstoTV pojawił się klip, promujący nowy album Dioxa HIFI - "7 minut po śmierci". W utworze "Żywioły" gościnnie Dioxa wspiera Mosad. Produkcja muzyczna to dzieło Młodego G.R.O., natomiast sam klip autorstwa ekipy Marathon został nakręcony podczas wyprawy do Amsterdamu. Video w rozwinięciu.