HDS

HDS

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-04-30 14:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Czasem tak bywa" to utwór z mixtape'u "SP ZOO 2", który powstał w kooperacji Frostiego Rege z DJ Grubazem. Gościnnie w kawałku udzielili się Berson, HDS i Arcadio Morales. Za bit odpowiada Fryta Beatz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-15 12:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny klasyk wzięty na warsztat przez Sobotę i Matheo. Tym razem dostajemy "Me ryje" czyli wzbogacony o featuring HDS'a remix pochodzącego ze "Skandalu" Molesty "Się żyje".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-23 15:29 przez: Anonim (komentarze: 13)

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o wypowiedzi AK-47, który nazwał wydawcę swojego debiutanckiego albumu, label Pro Rec (wcześniej Proper Rec) złodziejską firmą, która okradła go z pieniędzy. Krytyczne komentarze w stronę wytwórni posypały się też ze strony Dudka i Miejskiego Sortu oraz HDS'a. Dziś związane z tym oświadczenie opublikował Pro Rec, a szybko odpowiedział na nie HDS.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
dodano: 2014-09-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci ukazał się teledysk do tytułowego utworu z najnowszego albumu HDSa. Za bit w „Muzyce bloków” odpowiada Tytuz, za gramofonami stanął Dj Gondek. Realizacją teledysku zajęła się grupa Sonar. Klip jest trzecim obrazkiem, promującym najnowszy album HDSa, który ukazał się 6 września nakładem Pro Rec.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-11 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kilka dni po premierze albumu „Muzyka Bloków” HDS prezentuje video do utworu „Nie żałuję”, gdzie gościnnie dograł się reprezentant Prosto Małach oraz Hinol. Bit do kawałka zrobił Tytuz, obraz nakręcił Sonar, a za montaż jest odpowiedzialna grupa 9 LiterFilmy.

Tagi:
dodano: 2014-09-06 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dziś ma miejsce premiera najnowszego albumu HDSa pt. "Muzyka Bloków". Płytę promował klip do utworu "Moja Ochota", który został nagrany wspólnie z Glacą, dodatkowo przed premierą został wypuszczony też singiel – "Koszmar". Na płycie gościnnie udzielili się Brahu, Paluch, Bonus RPK, Glaca, Małach, Kafar, Hinol. Autorem bitów jest Tytuz. Za mix odpowiedzialny jest Antoni Wróbel, za master – Dj Deszczu Strugi.

dodano: 2014-09-03 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Utwór pt. "Koszmar" to kolejny przedpremierowy singiel z trzeciego już solo warszawskiego rapera HDSa. Album "Muzyka Bloków" ukaże się 6 września nakładem Pro Rec. "Koszmar" jest jednym z 12 utworów z płyty, na której gościnnie udzielają się Bonus RPK, Glaca, NON Koneksja, Paluch i Brahu. Krążek wcześniej promował klip do kawałka nagranego wspólnie z Glacą pt. "Moja Ochota", który również przypominamy poniżej.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-08 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na miesiąc przed ogólnopolską premierą w sklepach internetowych dostępny jest już najnowszy album przedstawiciela warszawskiego nurtu ulicznego. „Muzyka Bloków” to trzecia płyta w dorobku ogólnym HDSa oraz drugie wydawnictwo, które ukaże się nakładem Pro Rec. HDS zadebiutował w 2010 roku krążkiem „Naznaczony”, kolejny album to pierwsze legalne wydawnictwo „Odbicie codzienności 2012”. „Muzyka bloków” zawierać będzie 12 kawałków. Gościnnie na płycie udzielili się Brahu, Bonus RPK, Glaca, Hinol, Małach, Kafar i Paluch. Za muzykę odpowiada Tytuz, za gramofonami stanął Dj Grubaz, o końcowe brzmienie zadbał natomiast Olek Kowalski z Otrabarwa Studio.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-05-17 17:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W 6 września będzie miała miejsce premiera najnowszego albumu warszawskiego rapera, która ukaże się legalnym nakładem Proper Records. Jak zapowiada artysta, płyta zatytułowana "Muzyka Bloków", będzie uliczno - refleksyjnym materiałem, w którym nie zabraknie numerów z wyraźnie zarysowanym wątkiem autobiograficznym.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2011-03-15 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
"Wiola w 2005 roku miała poważny wypadek samochodowy na skutek, którego złamała kręgosłup szyjny i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Jedyną szansą na poprawę zdrowia jest operacja przeszczepu komórek macierzystych w moskiewskim instytucie. Koszt takiego zabiegu to 45.000 euro, a szanse na poprawę zdrowia wystarczająco wysokie by się nie poddawać".

Dlatego też już w najbliższą sobotę klub Piekarnia postanowił zorganizować imprezę charytatywną.