Młody M

Młody M

video
dodano: 2021-10-31 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Bojack Horseman" to wydany pod koniec 2018 roku minialbum autorstwa Młodego M oraz Olsona. Materiał oparty na metaforze kreskówkowego serialu nigdy nie miał okazji doczekać się wersji fizycznej... Aż do teraz!

Tagi:
video
dodano: 2021-10-06 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Około 1000 zwrotek zgłoszonych do konkursu #gdyzapadazmrok sprawiło, że wyłonienie grona zwycięzców wymagało od nas dłuugiej burzy mózgów. Nie chcieliśmy zrobić tego powierzchownie i na szybko, dlatego też całość przeciągnęła się bardziej niż planowaliśmy, wykraczając poza zapowiadane deadline'y.

Finalnie skład wraz z remiksem odsłaniamy Wam dzisiaj, a dodatkowo załączamy krótkie kwestionariusze pozwalające lepiej poznać całą 11-tkę raperów wyłonionych w konkursie - a skład jest naprawdę przekrojowy. Chcieliśmy dodatkowo wskazać też osoby wyróżnione, lecz ciekawych zwrotek było zbyt wiele, by uniknąć listy na kilkadziesiąt ksywek. Dziękujemy jednak każdemu kto podjął wyzwanie i zaserwował swoją zwrotkę, poziom był naprawdę wysoki. Poniżej oficjalny remiks (na bicie oczywiście Chris Carson), a pod nim sylwetki 11 wygranych.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-13 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wciąż trwa konkurs na remiks tegorocznego singla Młodych Wilków 8 - konkurs otwarty, polegający na nagraniu własnej zwrotki oddającej emocje towarzyszące danemu raperowi i wrzuceniu jej na swój kanał. Nie ma tu żadnych ograniczeń, z całej Polski (i nie tylko Polski) spłynęło już ponad 350 zwrotek a swoje parę słów dodają nie tylko młodzi gracze...

Na wydanej w Step Records w 2013 roku płycie "Kronika III: Zaklęty Krąg" Młody M miał numer "Kiedy zapada zmrok" - pokrewność tytułu zainspirowała go do tego, by wskoczyć na bit Chrisa Carsona z nową ósemką. Jak sam napisał: "Akcja Popkillera #gdyzapadazmrok to dobra okazja, żeby wpaść do studia i przypomnieć Wam o jednym z moich starszych singli".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-08 12:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Prezentujemy 3-ci singiel PeRJota zatytułowany "Wracam na bloki" nakręcony w Liverpoolu. Już niebawem rusza preorder albumu zatytuowanego "Rap na emigracji". PeRJot to raper pochodzący z Bieszczad, który w podziemiu działa od 15 lat. Można go usłyszeć także na legalnych projektach takich jak, Drużyna Mistrzów, Altereggo Team Tape. PeRJot obecnie żyje w Liverpoolu do, którego wyjechał za chlebem. W międzyczasie nie zapomniał o swojej pasji, którą również rozwija za granicą czego owocem jest album - "Rap na emigracji".

Na płycie znajdziecie 13 utworów nagranych w doborowym towarzystwie takich gości jak m.in Onar (Płomień 81), KaeN, Młody M, Rogal DDL, Arczi Szajka Sage czy legenda polskiego punk rocka Siczka (KSU) oraz wilelu innych.

Tagi:
dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

video
dodano: 2017-10-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Młody M i TriKu zaprezentowali kolejny klip promujący ich album "Much More Music". Wideo zrealizowano do track'u "DUKR". Za produkcję numeru odpowiada $wir SOSA, a za klip LL Vision. "Much More Music" to mieszanka osiedlowej nawijki i sporej dawki najgłębszych emocji, opakowana w stylowe, czasem hiciarskie brzmienia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-11 16:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Prezentujemy drugi singiel promujący nowe wydawnictwo Młodego M stworzone we współpracy z wokalistą Trikiem pt. "Much More Music". Już teraz ujawniamy również tracklistę projektu, który muzycznie wsparli tacy producenci jak SecretRank, Juicy czy Chemist mający na koncie współpracę m.in z Childish Gambino czy Tory Lanez. Co ciekawe na albumie nie ma żadnych gościnych zwrotek.

kategorie:
dodano: 2017-10-10 23:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Much More Music to mieszanka osiedlowej nawijki i sporej dawki najgłębszych emocji, opakowana w stylowe, czasem hiciarskie brzmienia. Charakterystyczna liryka Młodego w połączeniu z doskonałym wyczuciem flow i melodii przez Trika wnosi nową jakość w twórczość obu muzyków i zabiera słuchacza w inny wymiar rapu.

Tracklista:

video
dodano: 2017-07-26 13:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Wytwórnia Altereggo udostępniła klip do utworu "Ewolucja", w którym pojawiają się Młody M, PJK Eastny oraz TriKu. Autorem bitu jest Juicy. Za teledysk odpowiada ekipa LL Vision.

dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

video
dodano: 2015-09-22 23:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Młody M przypomina o sobie wypuszczając nowy singiel z gościnnym udziałem Białasa. Za street video odpowiada M.L. Filmz, a za bit RX.

Tagi:
dodano: 2015-06-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

To już przedostatnia popkillerowa symulacja, zanim przejdziemy do prawdziwej 4 edycji... Kto znaleźć mógłby się w składzie na 2008 rok?

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
dodano: 2014-12-10 16:10 przez: Step Records (komentarze: 1)

Młody M - Dudni Rap Tłusty

W sieci pojawił się kolejny klip promujący najnowszy album Młodego M. Za bit do numeru "Dudni Rap Tłusty" odpowiada RX. Klip to dzieło ekipy 9Liter Filmy. "Wiecznie Młody M" znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl!

- Rap zawsze robiłem w myśl zasady: od nas dla nas. Zawsze staram się pracować z ludźmi z mojego najbliższego otoczenia. Chciałem dedykować ten numer moim serdecznym ziomkom i wieloletnim kompanom w rapowym i poza rapowym życiu tj. HGO i Temkowi. "Jak wypalą plany za rok będzie całkiem zacnie". Wiele wersów w tym numerze jest o nas. Najlepszego – dodaje raper.

kategorie:
dodano: 2014-11-29 16:49 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Młody M to jeden z pierwszych raperów zakontraktowanych w Step Records. Do tej pory, nakładem opolskiego labelu, światło dzienne ujrzały 3 albumy artysty, które tworzą trylogię "Kronika". Przy okazji każdego z nich, autor zostawił po sobie co najmniej jeden niekwestionowany hit. Raper miał okazję współpracować z takimi raperami jak Pezet, Chada, Pih, Onar, Pyskaty, Ero czy Słoń.

Strony