Młody M wspomina swój stary singiel remiksując "Gdy zapada zmrok" Młodych Wilków 8

Wciąż trwa konkurs na remiks tegorocznego singla Młodych Wilków 8 - konkurs otwarty, polegający na nagraniu własnej zwrotki oddającej emocje towarzyszące danemu raperowi i wrzuceniu jej na swój kanał. Nie ma tu żadnych ograniczeń, z całej Polski (i nie tylko Polski) spłynęło już ponad 350 zwrotek a swoje parę słów dodają nie tylko młodzi gracze...

Na wydanej w Step Records w 2013 roku płycie "Kronika III: Zaklęty Krąg" Młody M miał numer "Kiedy zapada zmrok" - pokrewność tytułu zainspirowała go do tego, by wskoczyć na bit Chrisa Carsona z nową ósemką. Jak sam napisał: "Akcja Popkillera #gdyzapadazmrok to dobra okazja, żeby wpaść do studia i przypomnieć Wam o jednym z moich starszych singli".

Przypomnijmy, że Wiecznie Młody M nadal działa, już poza mainstreamowym radarem, ale wciąż na zajawce, a na jego kanale Much More Music znaleźć można regularnie publikowane tracki - ostatni to wydane pod koniec 2020 roku EP "Straż Nocna".

Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie w opisie oraz na grafice instrumentala, który zamieszczamy poniżej, pod zwrotką Młodego M. Wszystkie opublikowane do tej pory zwrotki znajdziecie wpisując na YT #gdyzapadazmrok - co chwilę spływają nowe a czas macie jeszcze do środy, do końca dnia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>