City Morgue

City Morgue

dodano: 2022-07-12 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Open'er już za nami, ale to nie koniec koncertowego szaleństwa w te wakacje. Jeszcze sporo muzyki na żywo przed nami (już jutro Clout Festival!) i ciężko się połapać, kto i gdzie ma zagrać. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie przedstawiające zagraniczne rapowe występy, które będą miały miejsce od lipca do września włącznie. Jeśli w natłoku wydarzeń przeoczyliśmy jakiś koncert to dajcie znać w komentarzach.

wydarzenie
dodano: 2020-08-03 10:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Line up splasha! 2021

Wszystkie karnety na 23. edycję z udziałem A$AP Rocky`ego, Migosów, Skepty i wielu innych zostały wyprzedane. splasha! od lat zalicza się do najważniejszego europejskiego spotkania szkolnego sceny rapowej i hip-hopowej. Dzisiaj ogłaszamy nie tylko kolejnych artystów, którzy wystąpia od 8. do 10. lipca 2021 roku w Ferropolis, lecz również "wyprzedaż" - wszystkie karnety na 23. edycję zostały wykupione. W tych niepewnych czasach jest nam jeszcze bardziej miło z tego powodu. splash! Festival chciałby podziękować wszystkim festivalowiczom za zaufanie, które w obecnych czasach nie jest tak oczywiste.

kategorie:
dodano: 2020-07-31 11:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy album duetu City Morgue. Jest to ich trzeci oficjalny projekt, jednocześnie pierwszy po wypełnieniu kontraktu z Republic Records. Okładka to nawiązanie do albumu "All Killer No Filler" rockowego zespołu Sum 41.

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-18 13:21 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Drugi studyjny album grupy, który wydaje się być nieco spokojniejszy od poprzednika. Nie znaczy to jednak, że panowi z City Morgue całkowicie stracili swój pazur. To nadal mocna jazda bez trzymanki.

Tagi: