Big Syke

Big Syke

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-12-06 23:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 12)

Kończący się powoli rok 2016 upłynął nam w dużej mierze pod znakiem niespodziewanych śmierci znanych i zasłużonych osób, związanych z przemysłem muzycznym. Niestety to nie koniec złych wiadomości w tym temacie - właśnie nadeszły do nas kolejne druzgocące informacje, tym razem z zachodniego wybrzeża.
Tyruss Himes, znany bardziej pod pseudonimem Big Syke został dzisiaj znaleziony martwy w swoim domu w Hawthorne, w Kalifornii. Przyczyną zgonu były najprawdopodobniej problemy zdrowotne - raper od lat cierpiał na sercowe dolegliwości spowodowane otyłością, co ma potwierdzić raport koronera.

dodano: 2012-07-25 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)


Zazwyczaj, słuchając danego artysty, skupiamy się wyłącznie na jego solowych projektach pomijając całą resztę. Czasem jednak, warto sięgnąć do samego źródła twórczości, aby odkryć nieznane ale równie wartościowe utwory. Dyskografia Above The Law jest tego idealnym przykładem.

Większość słuchaczy ceni ich najbardziej za klasyczne albumy pokroju "Black Mafia Life" czy "Uncle Sam's Curse", nie sprawdzając nawet późniejszych płyt, nie wspominając już o wszelkiego rodzaju bootlegach i luźnych kooperacjach z innymi raperami.