Thug Life

Thug Life

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-12-06 23:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 12)

Kończący się powoli rok 2016 upłynął nam w dużej mierze pod znakiem niespodziewanych śmierci znanych i zasłużonych osób, związanych z przemysłem muzycznym. Niestety to nie koniec złych wiadomości w tym temacie - właśnie nadeszły do nas kolejne druzgocące informacje, tym razem z zachodniego wybrzeża.
Tyruss Himes, znany bardziej pod pseudonimem Big Syke został dzisiaj znaleziony martwy w swoim domu w Hawthorne, w Kalifornii. Przyczyną zgonu były najprawdopodobniej problemy zdrowotne - raper od lat cierpiał na sercowe dolegliwości spowodowane otyłością, co ma potwierdzić raport koronera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na zapowiadany od dawna album "Victory Lap", wciąż nie mający daty wydania, Nipsey Hussle uruchamia serię "Marathon Monday's", która ma w założeniu umilić fanom czas oczekiwania na ten krążek. Na początku tego tygodnia otrzymaliśmy pierwszy utwór tego cyklu, czyli numer "Thug Life", w którym gościnnie udzielił się Young Thug. Kawałek do sprawdzenia w rozwinięciu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2011-09-13 16:03 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 23)


Dokładnie 15 lat temu, o 16:03 w szpitalu University Medical Center w Las Vegas zmarł Tupac Amaru Shakur - bezapelacyjnie najpopularniejszy raper wszech czasów i najciężej pracujący człowiek w hip-hopowym przemyśle, który spośród wszystkich czarnych artystów wywarł chyba największy wpływ na słuchaczy oraz współtwórców "czarnej muzyki".