Tha Eastsidaz

Tha Eastsidaz

dodano: 2017-07-17 21:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W kolejnej części mojej wakacyjnej playlisty pozostajemy nadal w latach 2001-2010, kiedy nad zachodnim wybrzeżem zebrały się paradoksalnie czarne chmury i większość artystów tamtego okresu siłą rzeczy musiało zejść ze swoją twórczością do podziemia (czasem wręcz głębokiego), oraz nauczyć się działać na rynku niezależnym, wydając swoje projekty własnym sumptem. Mam świadomość, że przez ten fakt wasze radary mogły nie zarejestrować naprawdę sporej dawki ciekawych albumów i licznej gamy kozackich utworów, których skromny promil postaram się dzisiaj przedstawić... let's get it on!

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

dodano: 2014-09-03 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

EASTSIDAZ "BEAST" OFFICIAL MUSIC VIDEO

Snoop Dogg nie zwalnia tempa promując z całych sił powrót Tha Eastsidaz, dzięki czemu dostajemy w nasze ręce kolejny teledysk z wydanej niedawno taśmy "That's My Work 4". Tym razem Tray Deee oraz Goldie Loc nakręcili obrazek do numeru "Beast" także sprawdzajcie i czekajcie na reunion album od chłopaków z Long Beach, bo wiadomo już że pojawią się na nim m.in.

dodano: 2014-07-31 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

THE EASTSIDAZ "CANT TRUST EM" OFFICIAL VIDEO

Dlaczego: Bo wygląda na to, że Eastsidaz wrócili na dobre a ich forma za majkiem ciągle zwyżkuje o czym przekonacie się odpalając ich kolejny klip do "Can't Trust Em", promujący ostatni mixtape "That's My Work 4" i ostrzący nasze apetyty na nowy album Tray Deee i Goldie Loca. Eastsidaz come out and plaaay!

dodano: 2014-07-15 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Powrót Tha Eastsidaz to jedna z najlepszych wiadomości tego roku dla wszystkich fanów zachodniego wybrzeża. Po wyjściu z więzienia Tray Deee oraz Goldie Loc ponownie połączyli siły i pod wodzą Snoopa szykują reunion jednego z najlepszych kalifornijskich duetów w historii. W przerwie pomiędzy nagrywaniem nowego albumu Eastsidaz trójka weteranów z Long Beach oddaje w nasze ręce wspólny mixtape pod szyldem serii "That's My Work". Oprócz nowych numerów produkcji Fredwrecka, Battlecata, Scoop Devilla czy 1500 Or Nothin, znajdziecie tutaj również kawałki przeznaczone pierwotnie na trzeci album Eastidaz - "Gang Bang Muzic", który nigdy nie został wydany. U can't spell WEST without the ES!

dodano: 2014-06-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

THA EASTSIDAZ - "Get U Right"

Dlaczego: Tray Dee i Goldie Loc ponownie łączą swe siły pod skrzydłami Snoopa reaktywując jeden z najlepszych kalifornijskich rap duetów w historii. Tha Eastsidaz powracają z pierwszym singlem zwiastującym nadchodzący materiał, w produkcji którego pomagają m.in. Battlecat oraz FredWreck!