Usher

Usher

kategorie:
dodano: 2024-02-09 23:27 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Ushera.

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-12 09:29 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Minęło kilkanaście dobrych miesięcy od kiedy legenda R&B wypuściła swój ostatni projekt. W sieci pojawił się właśnie najnowszy album zatytułowany „A”, przy tworzeniu którego Usherowi towarzyszył Zaytoven.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B, Teledyski
dodano: 2017-10-18 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Chris Brown niedawno zapowiedział swój najnowszy album "Heartbreak On A Full Moon", a także wypuścił teledysk do singla "High End", promującego cały projekt. Tym razem podzielił się z nami tracklistą, na której znajdziemy aż 45(!) utworów.

kategorie:
dodano: 2017-10-16 14:49 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Chris Brown niedawno zapowiedział swój najnowszy album "Heartbreak On A Full Moon", a także wypuścił teledysk do singla "High End", promującego cały projekt. Tym razem podzielił się z nami tracklistą, na której znajdziemy aż 45(!) utworów.

recenzja
kategorie: Audio, Pop, R&B, Recenzje, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-30 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

I fucked up, I’m man enough to admit it - to pierwsze słowa, jakie padają z ust Ushera na „Hard II Love”. Autor „8701” nie traci czasu i od razu uderza z grubej rury, przywołując zaskakującym intrem na myśl zdaniem większości krytyków i fanów najlepsze w jego karierze, przełomowe „Confessions”. Czy ósmy krążek w dorobku wokalisty obecnego na scenie od 22 lat to faktycznie jego powrót do świetności i dzieło tak epickie jak jego monumentalna okładka?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2015-03-02 21:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Wale rusza z kampanią promocyjną do swojego nadchodzącego albumu "The Album About Nothing". Członek Maybach Music Group wypuścił singiel z gościnnym udziałem Ushera pt. "The Matrimony". Utwór to typowa pościelówa idealna do radia, aczkolwiek, dzięki liryce Wale, warta uwagi. Jest to drugi singiel po "The Body" z Jeremih. Raper z Waszyngtonu zapowiedział też, że niedługo premierę będzie miał nowy utwór z albumu i będzie to "mocne uderzenie".

Tagi:
dodano: 2014-12-31 20:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Sylwester, Sylwester - jedna z tych okazji w roku, gdy świętuje każdy a imprezowo-celebrująca to coś, bez czego ciężko rozpoczynać wieczór. 2014 już na finiszu, jednak zanim wejdziemy z przytupem w rok 2015 mamy więc dla Was porcję muzyki, która może umilić Wam dzisiejszy melanż - a równie dobrze i każdy kolejny melanż w nadchodzącym roku. Ostatnio dwie playlisty zaserwowaliśmy Wam sami (jedna i druga), dziś odwołujemy się do gustu dobrze znanego rapowego konesera, dziennikarza i rapera - Kamela z Dąbrowy Górniczej, który przyszykował dla Was 11 bangerów na sylwestrowy wieczór. No to jazda!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-10-29 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Kid Ink - Body Language (Explicit) ft. Usher, Tinashe

Goszczący niedawno w Polsce Kid Ink znaczy w amerykańskim mainstreamie coraz więcej, a potwierdzeniem tych słów niech będzie pierwszy singiel z zapowiadanego na przyszły rok nowego albumu rapera z Los Angeles. W "Body Language" Kid Inka otaczają gwiazdy muzyki rozrywkowej z pierwszego szeregu: gościnnie śpiewają Usher i Tinashe, a za produkcję odpowiadają hitowy norweski duet Stargate, a także Cashmere Cat (również Norweg). Wyszedł z tego całkiem chwytliwy numer - zresztą przekonajcie się sami. Natomiast co do naszego wywiadu z Kid Inkiem - montaż jest na ukończeniu, więc powinniście już niebawem go otrzymać.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-09 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Warszawski koncert Kid Inka dopiero co za nami (niedługo fotorelacja oraz wywiad, który udało nam się przeprowadzić) a kalifornijski raper i producent rozpoczyna już promocję swojego kolejnego albumu. Odnośnie daty premiery czy tytułu nic jeszcze nie wiemy, dostajemy za to pierwszy singiel z udziałem Ushera i Tinashe.

dodano: 2013-03-19 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 6)

Lil Jon - mimo że to w pewnym sensie muzyczny odkrywca (odegrał przecież znaczącą rolę przy narodzinach podgatunku rapu zwanego crunkiem) - nazywany jest przez wielu kolejnym terrorystą z Południa, który planował zamach na hip-hop. Przesada. Jasne, można tworzonej przezeń muzyki najzwyczajniej w świecie nie lubić, to rzecz normalna i zrozumiała, ale żeby od razu mieszać go z błotem i nazywać rapowym kaleką - to już rzecz mocno niesprawiedliwa.

Przecież mało kto tworzy coś zupełnie nowego, świeżego, dotąd niesłyszanego. Większość muzyków po prostu naśladuje, czy lepiej: działa w konwencji wcześniej już odkrytej, doskonale wszystkim znanej. Lil Jon natomiast - przy pomocy, o czym warto pamiętać, panów z Three 6 Mafia - zaproponował światu crunk. I właśnie dlatego zasługuje przynajmniej na odrobinę szacunku. Sam również nie jestem jakimś maniakalnym fanem ani twórczości reprezentanta Atlanty, ani crunku jako takiego, na południu Stanów Zjednoczonych działy się rzeczy dużo ciekawsze, ale do niektórych utworów z bogatego dorobku tego rapera/producenta powracam regularnie i darzę sympatią - przykładem (wiem, mało oryginalnym) niech będzie megahit "Get Low" z płyty "Kings Of Crunk". 

dodano: 2013-02-11 01:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

10 lutego to dzień wręczenia kultowych i najbardziej prestiżowych w muzycznym świecie nagród - Grammys. Nagród, których znaczenia nie podważy chyba nikt mający jakiekolwiek pojęcie o muzyce. 55 edycja i kawał historii za sobą. Kto zwyciężył w najbardziej nas interesujących kategoriach dotyczących rapu i r&b? [edit:] Znamy już wszystkich triumfatorów.

kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2010-07-11 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
"Raymond vs. Raymond" zbliża się już do osiągnięcia granicy platyny. Usher uznał więc, że to dobry moment na podkręcenie zainteresowania i przekroczenia w wakacje linii miliona.

Efektem jest... kolejny materiał, a dokładniej EP, które otrzymamy już 24 sierpnia. Pierwszy singiel z "Versusa" z pewnością wycelowany jest w wakacyjną klubową rotację.