Screwed Up Click

Screwed Up Click

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2023-06-18 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Dotarła do nas smutna informacja. Zmarł Big Pokey, jedna z legend sceny Houston i członek kolektywu Screwed Up Click.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-11-14 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Złe wieści z Houston. Mr. 3-2, członek kultowej southowej formacji Screwed Up Click nie żyje - raper padł ofiarą strzelaniny na stacji benzynowej...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-26 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy." - pisaliśmy nie tak dawno publikując singiel, i choć nie każdy w to wierzył, to okazuje się, że mityczny krążek naprawdę się wczoraj ukazał!

Mityczny, bowiem pierwotnie zapowiadany w roku 2005, wielokrotnie przekładany i będący jedynym pełnoprawnym dziełem legendarnego kolektywu!

kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jeden z najmocniejszych kolektywów w historii rapu pracuje nad wspólnym albumem! Legendarne Screwed Up Click, założone przez DJ-a Screw i zrzeszające takich kozaków jak: Z-Ro, Trae Tha Truth, Big Moe, Lil Keke, Mr 3-2, Lil Flip, Big Hawk, Big Pokey czy E.S.G. zapowiedziało płytę "The Takeover", na której pojawić mają się wszyscy żyjący członkowie formacji (a patrząc po tym, że w singlu "obecny jest" Big Moe to może nie tylko żyjący). Na razie otrzymujemy singiel "Keepin It Gangsta", w którym usłyszymy piątkę z nich. Check it. Jak dla mnie szykuje się jedna z bardziej obiecujących pozycji najbliższych miesięcy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-03 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
Jeden z najlepszych i najbardziej niedocenianych południowych zawodników szykuje kolejny po mocnym "Crack" i zaskakująco słabym "Heroin" element swojej narkotykowej serii.

"Meth" pojawi się 20 września (co to będzie za miesiąc pod względem premier płytowych!) a my mamy dla was dwa nowe single promujące ten materiał.