Masta Ace i Marco Polo wrócili po 5 latach - premiery tygodnia

Sporo płyt zebrało się w przeciągu ostatnich siedmiu dni. Łapcie raport obejmujący premiery z tego oraz ubiegłego piątku!

Przede wszystkim z nowym albumem, a zarazem debiutem dla Def Jamu, wjechał Benny The Butcher. Jego "Everybody Can't Go" to dwanaście utworów, a ich produkcją mniej więcej po połowie zajęli się Hit-Boy i The Alchemist. Są tu gościnki od Snoop Dogga, Lil Wayne'a, Jadakissa, Babyface Raya i Peezy'ego. Pojawiają się oczywiście panowie z Griseldy, czyli Westside Gunn i Conway The Machine, są też związani z tą ekipą Stove God Cooks i Armani Caesar. Swoje trzy grosze dorzuca także Kyle Banks.

Masta Ace i Marco Polo wrócili z drugim wspólnym albumem "Richmond Hill". Na "A Breukelen Story", ich krążku z 2018, poznaliśmy historię początków Marco w Nowym Jorku, a tutaj przenosimy się do jego dzieciństwa w Kanadzie. Gościnnie Coast Contra, Pav Bundy, Che Noir, Inspectah Deck czy starzy znajomi z eMC - Stricklin i Wordsworth.

Cole Bennett i jego Lyrical Lemonade wypuścili bardzo mocno obsadzoną kompilację "All Is Yellow". Wśród gości między innymi Eminem, dający w swoich wersach w "Doomsday Pt. 2" mocne propsy dla J. Cole'a. Do tego, chociażby Lil Durk, Kid Cudi, Juicy J, Denzel Curry, Joey Badass czy Lil Yachty.

Co jeszcze się ostatnio ukazało?

Swoje rzeczy wydali między innymi Kevin Gates ("The Ceremony"), Kota The Friend ("Lyrics To GO Vol. 5"), Belly ("Bars"), 1K Phew & Zaytoven ("Pray for Atlanta"), Crimeapple & Preservation ("El Leon"), R.A.P. Ferreira & Fumitake Tamura ("The First Fist to Make Contact When We Dap") i Che Noir ("The Color Chocolate Vol. 1"). W zeszłym tygodniu ukazały się też płyty Hus Kingpina i 9th Wondera ("The Supergoat"), Fredo Banga ("Yes, I'm Sad") oraz Lil Dicky'ego (""Penith [The DAVE Soundtrack])". Wszystkie tracklisty i okładki do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Benny The Butcher "Everybody Can't Go"

Masta Ace & Marco Polo "Richmond Hill"

Lyrical Lemonade "All Is Yellow"

Kevin Gates "The Ceremony"

Kota the Friend "Lyrics to GO Vol. 5"

Belly "Bars"

1K Phew & Zaytoven "Pray for Atlanta"

Crimeapple & Preservation "El León"

R.A.P. Ferreira & Fumitake Tamura "The First Fist to Make Contact When We Dap"

Che Noir "The Color Chocolate Vol. 1"

Hus Kingpin & 9th Wonder "The Supergoat"

Fredo Bang "Yes, I'm Sad"

Lil Dicky "Penith (The DAVE Soundtrack)"

opolonek
Czasem jeszcze coś przeczytam o hip hopie na tym portalu.
Niedziela
Jeszcze Curren$y - Highway 600, deluxe, który jest 2 razy dłuższy od podstawowej wersji albumu. Polecam, same bangery
A to
erick the architect ...
Oszop
Dobry tydzień dużo ciekawych rzeczy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>