Lil Keed

Lil Keed

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2023-01-04 21:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Powody śmierci Lil Keeda podano do publicznej wiadomości osiem miesięcy po śmierci rapera.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-05-14 12:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

To czarny tydzień dla ekipy YSL. Najpierw Young Thug i Gunna zostali aresztowani, a teraz jeden z młodych talentów trapowej sceny, Lil Keed, opuścił nas przedwcześnie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-08-21 13:55 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Młody podopieczny Young Thuga w wytwórni YSL Records prezentuje swój najnowszy projekt, gdzie gościnnie usłyszymy m.in: Young Thuga, Gunnę, Travisa Scotta, czy Lil Baby'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2020-03-05 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Obecność licznej rzeszy raperów na polskich festiwalach nikogo nie dziwi, próżno było jednak było szukać na terenie naszego kraju stricte rapowego festiwalu, z zagranicznymi gwiazdami. Tym razem się to zmienia, a wszystko za sprawą nowopowstałego festivalu - Clout Festival, organizowanego wspólnie przez agencję Big Idea oraz Hypetalk! 

Wraz z ogłoszeniem daty wydarzenia, które odbędzie się 15 i 16 lipca na terenach Huty Warszawa, ogłoszono headlinerów oraz innych wykonawców.  Na festiwalu wystąpią Gucci Mane, A$AP Ferg, Lil Keed, Maxo Kream i Sheck Wes. Dla większości z nich będzie to pierwsza wizyta w naszym kraju!

kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:18 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Spontaniczny joint album, gdzie legendarny Zaytoven zwerbował trzech raperów młodego pokolenia - Lil Keeda, Lil Gotita i Lil Yachty'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

wydarzenie
dodano: 2020-01-03 07:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Minęło już trochę czasu od kiedy splash! ujawnił pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas przyszłorocznej edycji największego hiphopowego festivalu w Niemczech. Do ujawnionych już wykonawców takich jak Apache 207, Loredana, PNL, RIN i Yung Hurn dołącza ponad 20 artystów i artystek najprzeróżniejszych podgatunków muzyki miejskiej, a wśród nich m. in. legendy niemieckiego rapu - sido i Raf Camora, najgorętsi newcomerzy tacy jak BHZ czy Kummer oraz najlepszy rap prosto z USA - A$AP Ferg i Playboi Carti. Miej oczy szeroko otwarte, kolejnych wykonawców ujawnimy już niedługo!

kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z głośniejszych trapowych newcomerów serwuje pełny projekt w szeregach 300 Ent.