23. splash!: Playboi Carti, A$AP Ferg, Ski Mask The Slump God, Raf Camora i wielu innych w Ferropolis!

Minęło już trochę czasu od kiedy splash! ujawnił pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas przyszłorocznej edycji największego hiphopowego festivalu w Niemczech. Do ujawnionych już wykonawców takich jak Apache 207, Loredana, PNL, RIN i Yung Hurn dołącza ponad 20 artystów i artystek najprzeróżniejszych podgatunków muzyki miejskiej, a wśród nich m. in. legendy niemieckiego rapu - sido i Raf Camora, najgorętsi newcomerzy tacy jak BHZ czy Kummer oraz najlepszy rap prosto z USA - A$AP Ferg i Playboi Carti. Miej oczy szeroko otwarte, kolejnych wykonawców ujawnimy już niedługo!

A$AP Ferg

Jego obecność mówi sama za siebie. Rachunek jest prosty: A$AP Ferg + Ferropolis = totalne szaleństwo. Jeżeli nam nie wierzysz, sam się o tym przekonaj w przyszłym roku na splash! festivalu 2020.

Playboi Carti

Atlanta znów jest w budynku, baby! Dwa lata po szalonym występie w Ferropolis Playboi Carti zaszczyci swoją obecnością splash! Festival. Tym razem jednak Jordan Terrell Carter nie wystąpi jako "Broke Boi" newcomer, tylko jako światowa gwiazda. Już nie możemy doczekać się moshpitów!

Ski Mask The Slump God

Kradzieże nigdy nie były dużym problemem na splashu!, ale w 2020 roku lepiej zabierzcie ze sobą kłódki na namioty, bo Ski Mask The Slump God pojawi się w Ferropolis. Tam gdzie pojawia się Bóg Włamań, nie możesz być pewnym, czy nadal jesteś w posiadaniu wartościowych rzeczy, ale za to możesz być pewnym, że zobaczysz niezapomniany wykon na żywo.

Lil Keed

Lil Keed ma dopiero 21 lat, a pomimo tego stał się twarzą całej generacji również poza granicami Ameryki. Członek YSL Records jest równie szalony, co stylowy. Po wydaniu czterech (!!) epickich mixtejpów w 2018 roku i wydaniu debiutanckiego albmu jest już gotowy na godny debiut na splashu! It’s up!

Pop Smoke

"Mamy uszy szeroko otwarte" na to, co dzieje się na ulicach - w poszukiwaniu na kolejny hype. Jednym z nich może być newcomer Pop Smoke prosto z Brooklynu. Rocznik 99 o charakterystycznym basowym głosie zmierza w kierunku szczytu tej sceny i oczywiście w kierunku Ferropolis, gdzie podczas splasha! 2020 zademonstruje swoje skille na żywo.

bbno$

Bbno$ to obecnie jeden z najgorętszych newcomerów na świecie. Jego hit "Lalala" był streamowany na Spotify ponad 400 milionów razy, generując przy tym prawie 200 milionów wyświetleń na YouTubie. To zapewniło temu młodemu Kanadyjczykowi wyruszenie w trasę po europejskich stolicach. Kolejny przystanek: splash! Festival. Gwarantujemy: zróżnicowane brzmienie, pełną dawkę autoironii i absurdalne momenty.

EarthGang

W 2009 roku Jonny „Olu O. Fann“ Venus i Doctur „Eian Undrai Parker“ Dot założyli rapowy duet EarthGang. Pochodzą z Atlanty i wychowali się podobnie jak Future czy Outkast na Southside. I z tymi ostatnimi brzmienie EarthGang jest porównywane coraz częściej - mieszanka rapu z południa, funku i soulu. Pod koniec 2018 dwójka zarapowała swój nowy singiel "Up" podczas serii Colors i zapowiedzieli nowy album "Mirrorland", który miał zostać wydany w lutym 2019 roku, jednak do tej pory się nie ukazał. W zamian wystąpili na europejskiej trasie jako support przed Billie Eilish, a latem 2020 zadebiutują na splash! Festivalu.

Flohio

Choć Funmi Ohiosumah do tej pory nie wypuściła za dużo kawałków, udało jej się zbudować potężny fanbase wśród znanych osób. Naomi Campbell wymieniła ją jako jedną z dziesięciu kobiet, które będą kształtować przyszłość. Jako support grała wspólne koncerty z Princess Nokia i Clams Casino i występowała już w Niemczech wspólnie z Modeselektor podczas Melta 2018. Pokażmy jej tą rapową cząstkę miłości Ferropolis, kiedy w 2020 roku po raz pierwszy pojawi się na scenie splasha!

sido

sido zaszczyci swoją obecnością Ferropolis i udowodni podczas splasha! 2020 w jakiej jest formie. Tak bogata i różnorodna dyskografia sprawi, że sami nie wiemy do tej pory, które kawałki Siggi zagra w przyszłym roku - na tę chwilę wie to tylko on.

Raf Camora

Czy istnieje coś piękniejszego niż w trakcie swojego zenitu zagościć na najważniejszym hiphopowym festivalu w Niemczech? Bogata kariera RAF Camory jako rapera być może zakończy się na "Zenicie", jednak nie odbierzemy szansy na godne pożegnanie tego austriackiego artysty wszystkim uczestnikom 23. edycji splash! Festivalu.

Zuna

Poziom hype`u powrócił do normalnego stanu, a dla KMN Gang kariera stała się zwykłą codziennością. Ale występ na splashu! to nie jest byle co, dlatego Zuna w 2020 roku zaprezentuje największe hity ze swojego repertuaru w Ferropolis.

Karate Andi

Boss podwórka nie organizuje już bitew breakdancowych w tunelu metra, lecz na terenie 23. edycji splash! Festivalu. I własnie tam zaprezentuje swój rozszerzony repertuar z niedawno wydanego albumu "ASAP Kotti".

Kummer

"KIOX" to niespodzianka roku od piosenkarza zespołu Kraftklub. Podczas splash! Festivalu udowodni, że daje niezapomniane koncerty nie tylko jako członek bandu, lecz także jako solowe alter ego Kummer.

BHZ

Nie wypada już ich przedstawiać jako berlińskich newcomerów. BHZ po raz kolejny w pełnym składzie pojawią się na 23. edycji splasha! i pokażą ile drzemie w nich niespożytej energii. Kiedy w ubiegłym roku wstrząsnęli całym namiotem Backyard, stało się dla wszystkich jasne, że chłopaki wiedzą jak odpalić koncertową petardę.

Ebow

Długo wydawało się wszystkim, że swag i analizy społeczne nie da się ze sobą połączyć. Aż pojawiła się Ebow. Jej muzyka to bojowa odpowiedź na polityczne hasła, pełne stylu brzmienie i niesamowite przeżycie estetyczne. Jej prezencja sceniczna to turnup i przesłanie.

Estikay

Zielona chmura unosi się nad Ferropolis: Estikay jest tu! Wychowanek sido zaszczyci nas swoją obecnością podczas 23. edycji splasha! i udowodni, że nie jest tylko jakimś podopiecznym, lecz pełnoprawnym artystą, który zawsze wie jak dać niesamowite show na żywo.

Hayiti

Hayiti nie jest co prawda szczególną niespodzianką w line upie, jednak zawsze jest mile widzianym gościem na splashu! Jej występ również podczas 23. edycji splasha! będzie prawdziwym szaleństwem, tego możemy być pewni.

Jugo Ürdens

Najprzystojniejszy austriacki raper uszczęśliwi publikę splasha! 2020 swoim pierwszym występem w Ferropolis. Jednak już nie jako Jugo Ürdens, lecz YUGO.

Kelvyn Colt

Kelvyn Colt wychował się w Wiesbaden, mieszka w Londynie, gra koncerty w Berlinie i wielu innych miastach - od Stanów po Ferropolis. Ten utalentowany globetrotter rapuje po angielsku i jest jedną z największych nadziei rapu. Kelvyn Colt to prawdziwy MC, który wie jak rozgrzać publikę do czerwoności - to wiedzą jego fani od dawna, wszyscy inni przekonają się o tym podczas 23. edycji splasha!

Kwam E

Kwam.E to tak naprawdę stary wyga rapu. Jednak głośniej stało się o nim dopiero w 2016 roku, kiedy wydał wraz z Ace Tee hit niespodziankę tamtego roku. Również po "Bist du down" nie zapadł się pod ziemię - dał o sobie znać nie tylko dzięki niezliczonym kolaboracjom, m. in. z Dope D.O.D.,lecz również jako wykonawca na żywo. I zrobi to również podczas splasha! 2020!

Lugatti & 9ine

Lugatti & 9ine są jedyni w swoim rodzaju: obydwaj pochodzą z Kolonii i nigdy nie zmarnują okazji do sprzedania sowitego panczlajnu i przy tym nie dająć sie zaszafludkować w żadne aktualne trendy, a przy tym nie są kolejnymi nudnymi realkeeperami - dlatego cieszymy się, że zobaczymy ten sympatyczny duet podczas 23. edycji splasha!

Pashanim & Symba

Na której scenie splasha! zobaczymy Pashanim & Symba może stać się dla nas największą zagwozdką. Zainteresowanie na tych młodych berlińczyków rośnie i rośnie, a my zdajemy sobie sprawę, że duży hype w obecnych czasach może wybuchnąć z dnia na dzień - ale jeżeli mielibyśmy wskazać jednych z potencjalnych kandydatów, to na pewno byłby ten młody duet ze stolicy Niemiec. Dlatego bardzo możliwe, że będziemy musieli zmienić nasze plany, kiedy Pashanim i Symba pojawią się w Ferropolis.

Shacke One & Mc Bomber

W 2019 roku mieszkańcy północnego Berlina udowodnili po raz kolejny swoje supermoce w tworzeniu potężnych panczy, a przy okazji uratowali niemiecki rap przed ogłupieniem: „Berlin sagt Nein“ (Berlin mówi nie) rozbrzmiewa na dachach berlińskich dzielnic Wedding, Prenzlauer Berg aż po Ferropolis.

Line Up (porządek alfabetyczny na dzień 12.12.2019):
A$AP Ferg | Apache 207 | bbno$ | BHZ | Dazzle | EarthGang | Ebow | Estikay | Flohio | Haiyti | Jamule | Jugo Ürdens | Karate Andi | Keke | Kelvyn Colt | Kummer | Kwam.E | Lil Keed | Loredana | Lugatti & 9ine | Majan | Pashanim & Symba | Playboi Carti | PNL | Pop Smoke | RAF Camora | Rapkreation | Rin | Shacke One & Mc Bomber | Sido | Ski Mask the Slump God | Skinnyblackboy | Symba | Vega | Yung Hurn | Zuna

23. splash! Festival 2020 - bilety:

Bilety zamówisz na stronie:
https://www.tixforgigs.com/de-DE/Event/31062/splash-festival-2020-ferrop...

Bilet na oficjalne Blockparty (8. lipca 2020, środa, ważny tylko za okazaniem regularnego karnetu fazy 1 i 2 na splash! Festival) - 10,00 EUR (ok. 40 PLN)
Karnet weekendowy faza 3 (9-11. lipca 2020, w cenie 10 EUR kaucji za pełen worek śmieci i pole namiotowe) - 189,95 EUR (ok. 759.80 PLN)
Karnet weekendowy Premium (9-11. lipca 2020, w cenie 10 EUR kaucji za pełen worek śmieci i pole namiotowe) - 259,95 EUR (ok. 1039.80 PLN)

Bilet parkingowy - 10 EUR (ok. 40 PLN) za pojazd
Bilet Car Camping - 50 EUR (ok. 200 PLN) za pojazd

Car Camping:
- możliwość rozbicia namiotu przy swoim samochodzie
- na jeden samochód przypadają maksymalnie dwa namioty lub jeden namiot i jeden pawilon

Karnet Premium zapewnia:
- możliwość rozbicia namiotu przy swoim samochodzie
- oddzielne wejście na teren festiwalu
- oddzielne pole namiotowe
- odseparowany darmowy autobus
- odseparowane darmowe toalety i prysznice
- wstęp do strefy VIP i trybuny VIP
- darmowy wstęp na oficjalne Blockparty

Do zobaczenia w Ferropolis!

23. splash! Festival
9-11. lipca 2020
Ferropolis - Miasto z Żelaza
Gräfenhainichen (Niemcy)

Web: http://www.splash-festival.de
Facebook: facebook.com/wirsindsplash
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/370376603619664/
Twitter: https://twitter.com/splashfestival
Instagram: https://instagram.com/splashfestival/
Youtube: https://www.youtube.com/user/splashmagazin
#splashfestival

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>