Lil Keed R.I.P. - nie żyje członek YSL

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-05-14 12:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

To czarny tydzień dla ekipy YSL. Najpierw Young Thug i Gunna zostali aresztowani, a teraz jeden z młodych talentów trapowej sceny, Lil Keed, opuścił nas przedwcześnie.

Informacją podzielił się Lil Gotit, brat Keeda. 24-letni raper był aktywny na scenie od 2018 roku, w 2020 znalazł się w gronie XXL Freshmen. Powody jego śmierci są na razie nieznane.

Lil Keed - HBS (Dir. by @_ColeBennett_)

Tagi: 

Miami stick drill
R.I.P. Lil Keed, ,,snake" dobra nuta.
West Coast
No teraz wszyscy młodzi słuchacze trapu nie rapu mają żałobę włącznie z autorem tego newsa. Dlaczego polskie rap gówienko nie napisze komentarza pod newsem przecież swego czasu był jednym z obrońców trapu tutaj, wiadomo szkoda człowieka 24 lat i już jest na tamtym świecie nawet 30 nie dożył ale ostatnio oglądał sobie na YouTube jacy to "raperzy" zginęli w przeciągu 5 miesięcy tego roku to sami młodzi ludzie nawet ksyw nie znam tych młodych ludzi ze Stanów ale z rapem nie mających nic wspólnego z tym prawdziwym rapem i to jest tylko moja indywidualna opinia więc dzieci nie spinajcie się tak bo od razu ból głowy będzie że w wasze gusta nie trafiłem a ten cały young thug ten ATL to naprawdę cipka a nie raper znam innego rapera o tej samej ksywie i pochodzi z Bay Area ale to już dla wtajemniczonych w temcie rapu z Zachodniego Wybrzeża nie wiem czy p. Bartek Skolasiński kojarzy go.
West Coast
sorry nie p.Bartek Skolasiński tylko sz.p. Paweł Miedzielec bo co do pierwszego autora to brak mu wiedzy na temat rapu z zachodniego wybrzeża nie to co p. Paweł Miedzielec ten pan nie raz mnie zaskoczył swoją wiedzą na temat Bay Area skąd pochodzi Young Thug.
Marcin Natali

Z ciekawości - na jakiej podstawie zarzucasz Bartkowi brak wiedzy na temat rapu z Zachodniego Wybrzeża? 

Drugie pytanie - podałbyś jakieś tytuły albumów tego Young Thuga z Bay Area? Internet coś go nie kojarzy.

90'S
Marcin wiem że twój kolega redakcyjny zarówno Paweł ale dało się to zauważyć tutaj na Popkilerze kto więcej piszę o West Coast nie raz Paweł zaskoczył mnie swoimi newsami na temat West Coastu, Marcin pokaż gdzie jest napisane że zarzucam twojemu koledze jakikolwiek brak wiedzy na temat West Coastu po prostu napisałem że Paweł bardziej się zna na temacie niż Bartek i to jest moja osobista ocena nie twierdzę że Bartek nie ma wiedzy na temat West Coastu może i ma nie miałem okazji tego sprawdzić tutaj to nie jest hejt jakikolwiek w jego stronę absolutnie jeżeli tak to odebraliście to przepraszam że mojej strony nie znam człowieka wynioskowalem to z tych newsów jakie tu są prezentowane z West Coastu. Jeżeli chodzi o tego Young Thuga z Bay Area, to mi osobiście źle się napisało rzeczywiście jest taki raper z Bay Area ma ksywę Young Thug tylko piszę przez jeszcze jedno g tzn Young Thugg i wydał do tej pory bo o innych nie słyszałem Rbl Posse Presents Young Thugg Thugg Livin 2003 i Young Thugg Bay Walkin' Thugg Talkin' 2006 i to dla mnie jedyny Young Thugg którego znam i jest dla mnie raperem a nie ten podrabianiec z ATL ja jestem jak Dj Shadow szukam perełek w rapie mam takie albumy o których może garstka ludzi w tym kraju może kojarzy nie tylko dzisiejszym mainstream'em się żyję a tak dla przyszłość jest taka strona jak Bay Underground i to jest strona poświęcona West Coast i nie tylko jak kogoś uraziłem to przepraszam.
Marcin Natali

Spoko, nie ma sprawy, dzięki za komentarz i wyjaśnienie :) Paweł to zdecydowanie spec od West Coastu, Bartek słucha muzyki z wielu regionów US i nie tylko, trochę inne spektrum i nie taki focus na West. O tym Young Thuggu nie słyszałem, poszukam. Pozdr!

90'S
Marcin ja też słucham przeróżnej muzyki nie zamykam się tylko na rap, a jeżeli chodzi o tego Young Thugga to dużo nie znajdziesz info o nim na discogs są tylko opisane jego dwa albumy a na Bay Underground jest tylko opis jego pierwszego albumu i skąd jest więc jest to mało znany raper z Bay Area nawet nie wiem czy wogle nagrywa coś jeszcze czy żyje brak jakichkolwiek info o nim, zazwyczaj jak wpisuje Young Thugg to pokazuje się ten z ATL.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>