Clout Festival

Clout Festival

dodano: 2023-03-08 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Druga edycja CLOUT'a wystartuje już 8 lipca. Organizatorzy przygotowali naprawdę mocny line-up dla fanów nowych rapowych brzmień.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport, Trap
dodano: 2022-07-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj wieczorem cały okołorapowy Internet obiegły storiesy Lil Pumpa, który wypoczywał w Hiszpanii w koszulce Legii. Jako że mnóstwo osób zastanawiało się skąd ją zdobył i jak łączy się to ze środowym koncertem na CLOUT Festivalu to postanowiliśmy dopytać u źródła i rozwikłać tę zagadkę...

wydarzenie
dodano: 2022-07-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Za nami pierwsza edycja CLOUT Festivalu, który na start ambitnej idei dostał parę mocnych sierpowych. Dwukrotnie przesuwana data, zmiana miejsc, zmiana line-upu z uwagi na kasowane trasy artystów... Ale ekipy BIGidea i Hypetalk dociągnęły temat. Jak wyszło?

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-07-14 04:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
fot. Clout Festival

Za nami pierwszy dzień Clout Festivalu - pierwszego międzynarodowego festiwalu trapowego w Polsce. Jedną z gwiazd był dziś Nowojorczyk Fivio Foreign, w trakcie którego otrzymaliśmy nie lada niespodziankę.

wydarzenie
dodano: 2022-07-06 14:45 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Już za tydzień rusza CLOUT Festival - pierwszy trapowy festiwal w Polsce z udziałem tylu zagranicznych gwiazd! Jeżdżąc latami na festiwale do Niemiec czy Czech by zobaczyć najciekawsze nowe twarze czekaliśmy, aż ktoś porwie się na taki ambitny projekt w Polsce.

W ciągu 2 dni w Warszawie wystąpią m.in. DaBaby, Jack Harlow, Lil Pump, Ferg, Maxo Kream, Fivio Foreign, Key Glock czy SoFaygo.

wydarzenie
dodano: 2022-06-28 15:45 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Znamy czwartego headlinera CLOUT Festival! Do DaBaby, Jacka Harlowa i A$AP Ferga dołącza Lil Pump! Autor takich hitów jak “D Rose”, “Gucci Gang” czy “I Love it”, odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Raper znany jest na całym świecie nie tylko z viralowych numerów, ale także ze swoich niesamowitych koncertów, przy których ciężko nie być wciągniętym przez wszechobecny mosh-pit.

wydarzenie
dodano: 2022-06-01 20:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Line-up Clout Festivalu rośnie w siłę. Event zaplanowany jako święto słuchaczy amerykańskiego trapu ma już w składzie DaBaby'ego, Jacka Harlowa czy A$AP Ferga. Wczoraj dołączył do nich m.in. Fivio Foreign!

video
kategorie: USA, Festiwale, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-04-18 14:00 przez: Kontakt (komentarze: 8)

“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy. To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 10 artystów światowego formatu, oraz 6 czołowych raperów z naszego kraju. Większość zagranicznych muzyków odwiedzi Polskę po raz pierwszy.

CLOUT Festival odsłania kolejne karty. Do line-upu tegorocznej edycji dołączają: Uno The Activist, Maxo Kream, Key Glock i Jack Harlow. Do tej pory organizatorzy ogłosili takich raperów jak: DaBaby, Ferg, City Morgue, Malik Montana.

dodano: 2020-03-05 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Obecność licznej rzeszy raperów na polskich festiwalach nikogo nie dziwi, próżno było jednak było szukać na terenie naszego kraju stricte rapowego festiwalu, z zagranicznymi gwiazdami. Tym razem się to zmienia, a wszystko za sprawą nowopowstałego festivalu - Clout Festival, organizowanego wspólnie przez agencję Big Idea oraz Hypetalk! 

Wraz z ogłoszeniem daty wydarzenia, które odbędzie się 15 i 16 lipca na terenach Huty Warszawa, ogłoszono headlinerów oraz innych wykonawców.  Na festiwalu wystąpią Gucci Mane, A$AP Ferg, Lil Keed, Maxo Kream i Sheck Wes. Dla większości z nich będzie to pierwsza wizyta w naszym kraju!